З понеділка при Канівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов розпочав роботу пришкільний відпочинковий табір «Невгамовні» з тематичним напрямом «З Україною в серці».
Щодня різна тематика проведення дозвілля школярів, яка спрямована в основному на патріотичне виховання підростаючого покоління. Також при таборі діють два мовних загони, де діти мають можливість поспілкуватися з носієм іноземної мови.
Відпочинковий табір функціонуватиме до 16 червня 2016 року.
Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської ради
Славік, подивився на Донбас. Так от патріотів війсковослужбовців волонтерів дуже багато, та і той же Чупилка також патріт, а от із двоногими які ненавидять Україну проживаючими на її території і назіваючими себе людьми великі проблеми для України. Патріотизм, від того що він може бути притулком негідника зовсім не втрачає свого позитивного змісту.
slavikf, а я приєднаюсь до ннн1 і пораджу подивитись фільм " Патріот" з Мелом Гібсоном у головній ролі, або "Хоробре серце ". До речі ,згаданий тут патріот Чупилка дуже любив їх дивитись.
Особисто не бачу нічого поганого в тому ,що в школі №6 відкрили такий табір і з таким тематичним напрямком. Цього як раз і не хватало і не хватає в нашому суспільстві. Ви б у дітей запитали,які відвідують той табір-- як їм подобається.
бомбаукр, хто вам заважає написати про інші табори для інформації у решти п"яти шкіл?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін "...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Гия Гонгадзе УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання.
[link]
Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]