Українська берегиня
Віра Володимирівна НОСЕНКО –
кандидат на посаду Канівського
міського голови
Про Віру НОСЕНКО:
Народилася 10 вересня 1957 року в селі Жаб’янка Лисянського району Черкаської області. У Каневі проживає з 1972 року. Закінчила міську школу №2. Має вищу педагогічну освіту. У 23 роки її призначили завідуючою дитячим садком «Ромашка». На посаді інженера у віці 27 років брала участь у будівництві міського дитсадка «Казка», далі працювала завідуючою цього дитячого закладу до його закриття у 1998 році. З 1999 по 2004 рік працює у відділі освіти райдержадміністрації на посадах методиста та психолога. У 2005-2010 роках обіймала посаду заступника голови Канівської райдержадміністрації.
Віра Володимирівна – патріот рідного міста і Шевченкового краю. Має непересічні організаторські здібності, потужну енергію людини-творця, енергетику позитивної, доброї, небайдужої людини. Досвід роботи в органах державної влади, життєвий досвід і постійне спілкування з людьми дозволяють їй реально і мудро підходити до вирішення найважливіших питань життєдіяльності міста. Вона знає усі болі і радощі пересічного мешканця Канева – дітей, молоді, людей поважного віку, безробітних і службовців, вчителів, лікарів, працівників комунального господарства і культури, підприємців і найманих робітників. Для кожного у неї знайдеться частинка її великого, доброго, співчутливого серця, аби почути, зрозуміти і допомогти.
А ще Віра Носенко – голова Канівської організації товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка, голова відділення Товариства зв’язків з українцями за межами України, тісно співпрацює з благодійними фондами, громадськими організаціями. Віра Володимирівна пише чудові ліричні вірші, деякі з них, завдячуючи канівському композитору Володимиру Байкіну, стали піснями. Віра Носенко є лауреатом Всеукраїнського поетичного конкурсу імені Максима Рильського.
Віра НОСЕНКО про пріоритети розвитку Канева і громади:
Канів повинен стати, згідно з урядовою постановою, історико-культурним та туристичним центром. Моє гасло: Канів-смітник» перетворимо на «Канів-квітник»! Проводитиму цілеспрямовану роботу щодо впорядкування туристичних об’єктів, у першу чергу – це завершення ремонтних робіт та розгортання експозиції музею Тараса Шевченка, належне впорядкування Тарасової гори, захист «Тарасових обріїв», завершення будівництва міського будинку культури і створення на його базі Шевченківського міжнародного центру, активізація діяльності громадського фонду «Тарасова Земля».
Важливими пріоритетами є збільшення обсягів та підвищення якості продукції, що виробляється на підприємствах міста шляхом модернізації та розширення виробництва; заохочення інвесторів; забезпечення працездатних громадян робочими місцями і гідною заробітною платою; своєчасна і в повному обсязі виплата соціальної допомоги, пенсій; збільшити обсяг коштів на розвиток освіти, культури, медицини; підтримка малого і середнього бізнесу.
Про добробут
Щоденно дбатиму про здоров’я, соціальний захист, життя людей на освітлених, чистих вулицях, з нормальними підходами і під’їздами до осель, комунальні підприємства працюватимуть як годинниковий механізм: чітко, злагоджено, добросовісно. У місті зникнуть стихійні смітники, вирішу питання бродячих собак.
Про охорону здоров’я
Медицина повинна бути безплатною і доступною для кожного; значущою вважаю первинну ланку дільничних лікарів, стаціонарні та амбулаторні відділення необхідно забезпечити новим сучасним обладнанням.
Про соціальний захист
Буду особисто опікуватися інвалідами та учасниками війни, дітьми війни, престарілими громадянами та людьми поважного віку, людей з обмеженими можливостями, дітьми-сиротами.
Про духовність
Буду утверджувати в Шевченковому праісторичному Каневі духовність, національну пам’ять, зразкову мораль і культуру. Найсерйознішим чином розв’язуватиму насущні проблеми молоді, виховувати патріотизм, повагу до старших, любов до Отчого Краю. Підтримуватиму талановиту молодь, розвивати культуру і спорт. Важливим є також розширення мережі кіосків періодичної преси, дбатиму про наповнення їх україномовними виданнями. Забезпечу сучасним обладнанням міську друкарню.
Даймо Каневу перспективу, а народу – добробут, віру у власні сили та впевненість у завтрашньому дні!
Жінка по долі веде, береже,
Шанує вас, любить, кохає.
Тож думка, напевно, змінилась уже,
Що слабкості жінка не має.
Ото ж бо, всі ви, силачі-мужики,
Не звіть нас слабкими віднині:
Бо жінка – це сила з віків на віки
І зветься вона – БЕРЕГИНЯ! |