За достовірною інформацією від мешканців села Степанці, найближчими днями готується провокація на р. Росава, куди скидають воду з очисних споруд Нашої Ряби. Для цього окремі люди вже заготовили близько 40 л аміаку та планують вилити його в місці скиду аби там подохла та поспливала риба. Уявіть яка апокаліптична картина там буде і яке враження вона справить на місцевих жителів та загалом усіх канівчан!!!
Зрозуміло, що винуватою у цій екологічній катастрофі буде ніхто інший як Ряба. Мов скидає якусь хімію, що вимирає все живе. І там піде знов – «другий чи третій Чорнобиль» та інші нелестні епітети.
Читав в інтернеті, що канівські активісти були на екскурсії на очисних спорудах Нашої ряби, заглядали, фотографували там усе на світі, але мабуть нічого вартісного й негативного не знайшли, раз деякі з них ніяк не заспокояться. Одні люди подивились, послухали спеціалістів і зробили висновки. А другі вирішили, що якщо все там нормально з очисними, то ми їм «поможемо» з доказами, що це не так? Хіба ж раз уже відео у ютубі було як миюче підливали й там пінилось наче в ванній. Але виявилось, що це тільки квіточки. А ось аміак – це вже ягідки!? Чи ягідки ще попереду?
Люди зупиніться ви у своїй злобі й нахабності, а то за такі діла вами можуть зацікавитись певні органи! Це не жарти! Займіться собою, своїми родинами, ось огороди пішли – копайте, садіть, врешті насолоджуйтесь весною. Погані наміри і дії ніколи не обертаються для їх автора нічим хорошим.
P.S До речі степанчани відмічають завидну регулярність відвідування скидів на Росаві такими канівськими діячами як Олександр Корнєєв, Вікторія Дорохова, Володимир Коржов і Ко. Люди, не дискредитуйте себе, ато ще подумають що то ви аміак колотите. Нашо вам така тінь на репутацію!?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом