Мирна акція про яку інформувала громадська організація «Канівська спілка учасників АТО», проводилась по незрозумілому сценарію. Складалось враження, що її учасники були налаштовані слухати відповіді тільки міського голови. Інформація відділів і управлінь, що забезпечують соціальний захист учасників АТО та їх родин чомусь не сприймалась.
Всі запитання, що зачитувались з аркуша, систематично відпрацьовуються відділами та управліннями виконавчого комітету. Координуючи їх зусилля, міський голова запрошує на робочі наради голову громадської спілки Олега Клочка, який є одночасно радником міського голови та інших бажаючих із учасників АТО. Там завжди знаходиться порозуміння.
Знову ж таки, для чого були зібрані учасники АТО з інших регіонів? Щоб показати як в Каневі погано? Якщо в інших містах добре, ми готові перейняти їх досвід.
Але учасники АТО з інших міст, підходячи до Ігоря Ренькаса констатували, що ситуація по виділенню земельних ділянок аналогічна канівській.
На жаль держава не виступає гідним координатором по вирішенню саме земельної проблеми. А хотілось би вирішувати її спільно, - підсумовує міський голова. На місцевому рівні ми можемо і робимо все, відповідно повноважень. Однак забезпечення житлом та «задекларованими» земельними ділянками, вирішити можна лише об’єднавши зусилля виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Виконавчий комітет Канівської міської ради
Джерело: сайт Канівської міської ради |