... на момент будівництва не було ніяких будівельних документів, зокрема технічного плану прив’язки. В наявності було лише рішення виконкому часів Віктора Ніколенка про реконструкцію та забудову ринку і рішення на виконання документації.
... директор ринку постійно стверджує, що ніби-то очолюване ним підприємство збиткове, але при тому всьому, їм якимось чином вдалося побудувати цей павільйон. На які кошти? За яким кошторисом? Ми неодноразово просили показати нам кошторис будівництва, проте Володимир Малінський нічого на це відповісти не міг.
...дивлячись на забудову ринку відразу видно порушення норм пожежної безпеки та санітарних норм. На території належним чином не забезпечується прибирання, водовідвід та санітарні зони.
...додатково збираються кошти з підприємців за охорону ринку, при тому, що немає жодних договорів, які посвідчують зобов'язання з виконання цих самих охоронних послуг. Квитанції чи чеки про сплату також відсутні.
... працівники підприємства також збирають кошти із людей, які торгують на міській території, що не належить до ринкової. Наприклад, це територія, де відбувається торгівля саджанцями, біля зупинки.
...відтак, маю підозру, що Ігор Олександрович вочевидь не просто в темі, але й в долі. Для прикладу, на цей час на території ринку й далі ведуться будівельні роботи, згідно будівельного плану у якому є абсолютно відверті порушення ДБН, що потребують перевірки. І міський голова, як колишній архітектор, апріорі цього не може не знати і не розуміти. А якщо реакції немає в Облдержбудконтролі, куди звертались підприємці, в мерії, значить висновок очевидний.
...більше того, всі, наголошую всі забудови на ринку не мають технічних паспортів, які би дали гарантію безпечності конструкцій. А відтак, ніхто не дає гарантій того, що завтра, йдучи між павільйонами з покупками, Вам нічого не впаде на голову чи не привалить однією із конструкцій.
... якби канівський ринок дійсно був таким збитковим, як його постійно намагається показати нинішнє керівництво, навряд чи його очільник так нехтував б пропозиціями самих підприємців оптимізувати витрати і тим самим вивести організацію з мінусів в плюси. Відтак, мінуси напевно лише на папері, а в реальному житті канівський міський ринок - це бездонне джерело збагачення місцевих чиновників та всіх тих, хто наживається завдяки такому стану справ.
ну чесно говоря эта заказуха уже достала, мы все видели опровержение и документы на каносе, а также відмову суду Новиковой по её справе.Харош пиариться Елена Новикова это уже смешно,а по поводу пожарных норм и санетарных так вы сейчас допишитесь, что рынок совсем закроют и мы предпринематели придём к вам в ваш некому не нужный магазинчик если его конечно можно назвать магазином.
mr.yoda,ти і є заказуха, бо покриваєш своє кохане безглуздя -місцевого представника вашої улюбленої рпл Сашка. На ринку на кожному кроці корупція. Стаття на "каносі "дійсно заказна, але з протилежної сторони. Всі доводи, які там виклав ваш Малінський не є обґрунтовані законодавчо
А я полностью согласна с требованием Новиковой Навести порядок на рынке - и по поводу коррупции и по поводу элементарного цивилизованного порядка. Мой дед попытался построить магазин на рынке - сразу сбежалась вся свора "заинтересованных" и начали доить. Горисполкому нужно то, архитектору это, проектировщикам третье, Малинскому четвертое... Деда чуть инфаркт не хватил. Мне даже показали в лицо некоторых молодчиков "смотрящих за ценами"! Жуть! А вы говорите заказуха.
Начебто вже давно цю тему обсудили і відповіді на питання отримали... Ні, знов комусь нема спокою. То Лізу залякали, то діда образили, то туалет не добудували... Скільки можна? Не влаштовує щось - пишіть заяви в поліцію чи ще куди треба, який сенс тут калабродити? Аби щось...
Дуже,дуже сумно те що тут коїться я бачу що брудними руками Новікової хочуть поховати міський ринок.Я підприємець з ринку ,так я теж починав з палатки потім контейнер тепер я маю магазин і хочу вам сказати ,яке це щастя стояти і торгувати у теплі.А про Новікову скажу одне вона навіть не підрприємець ринку, а про ті махінації з нею та з її любою матінкою з лікарськими препаратами мабуть всі швидко забули ГАНЬБА ВАМ!!!
Ринок має бути, мови немає. Але скажіть, на милість, де і чим миють руки після туплету жінки, що торгують молоком, м'ясом, іншими продуктами,особливо восени, взимку, весною? Це жах один. Тільки біля риброго павільйону є більш-менш нормальний маленький туалет. А для решти? Молочниці та й інші продавці повертаються з туалету і, не помивши руки, далі продають продукти.
Беріть по 50 копійок чи 1 гривню, але туалет нормальний має бути.
Окрема мова про сільських жінок, які торгують своєю продукцією. Їм місце до скону мабуть буде тільки на землі. А сором!
Не мають бути не у холодильниках ковбаси, кури, риба свіжоморожена, оселедці, тюлька. Є ветлікар, є санстанціє, є базарком, є працівник по захисту прав споживачів при міськвиконкомі, тільки нікому немає діла до того. А на місці жінок, що торгують із землі, я б взагалі нічого не платила: створіть умови для торгівлі, а тоді вимагайте плату за місце! Бо місця як такого у них немає!
Минулої ночі хотів прокоментувати статтю - не вистачило сили. Можна й промовчати. Але тоді сам собі мусітиму висловити вирок - остаточно старієш. І писати важко. Бо ти думаєш і пишиш, здається, про що думаєш, а читають тобою писане кожен по-своєму. А часто - як кому вигідно прочитати.
Є невирішені проблеми на ринку? Є і багато. А якщо є, то з якої причини? Наскільки причини об'єктивні? Це вже потребує вивчення. А щоб вивчити, то потрібний певний фаховий підхід і відсутність заангажованості. Але ж це місце зіткнення інтересів. Учасники ж інтересів зацікавлені у вирішенні їх кожний на свою користь. І спробуйте чийсь інтерес не задовольнити. Ви відразу будете звинувачені "в долі" з іншими. Створюються комісії, працюють, роблять висновки. А чи завжди підходи комісій фахові? Комісія є незаангажованою, чи складається з представників протилежних інтересів і кожна сторона змагається в комісії, захищаючи свій інтерес?
Що робити в цій ситуації владі? В чому вона, хто конкретно і в якій мірі винний? В чому винний директор ринку? Хто як хоче, так на ці питання й відповідає. А чи справедливі звинувачення? Хто має законне або моральне право на це? Хотілось би мені, щоб всі учасники подібних дискусій були стриманішими. За висловлювання, подібні до "не тільки в темі, але й в долі" можна бути й притягненим до відповідальності, де матимеш доказувати висловлене. Та у міського голови, хто б ним не був, вистачає інших клопотів і немає часу на оскарження нанесених йому образ.
Дійсно ще в часи міського голови Ніколенка В.В. приписами контролюючих органів робота ринку заборонялася. Але міський голова під особисту відповідальність залишив ринок працюючим. Він розумів, ринок потрібний канівській громаді і мешканцям прилеглиг сіл. Ринок - місце роботи підприємців і осіб, що живуть з доходів від присадибних та особистих господарств, джерело виживання багатьох канівських сімей.
По всім показникам Канівський ринок не відповідає потребам міста і мав би бути давно закритим, ліквідованим, як невідповідаючий нормативам. Така перспектива була б схваленою громадою і підприємцями, що працюють на ринку? Створити ринок відповідно діючим сучасним нормам на відведеній для нього території і без припинення його роботи проблемно. Легше і правильніше було б спорудити ринок на новій території згідно попередньо розробленого проекту. Але де ми можемо запропонувати зручну для мешканців і міста, і прилеглих сіл територію, залишаючи навіть поза увагогою фінансову сторону проблеми?
Виходячи з низки існуючих проблем, маємо бути терпимими і вирішувати їх поступово. Але при цьму колектив працівників ринку має бути максимально прозорим в роботі. Ринок - комунальне підприємство. Тобто таке, власником якого є міська громада. Тож в конторі ринку має бути стенд з відкритою інформацією про суму збору плати за послуги за кожен робочий день із роздрукованим списком платників збору, щоб кожний, хто забажає пересвідчитись, що сплачені ним кошти враховані в фінансовій діяльності ринку, могли це бачити. Має регулярно оприлюднюватися вся фінансова звітність підприємства. Має бути оприлюднений штатний розпис підприємства, табель виходу працівників на роботу, інформація про оплату праці керівника і колективу. Якщо ви чесно працюєте і отримуєте справедливу винагороду за працю, то Вам немає чого приховувати.
Всі проблеми ринку маєть вирішуватися поступово. Основним джерелом фінасування їх вирішення мають бути зароблені ринком кошти за його послуги і добровільні внески зацікавлених підприємців. Знайде міська рада додаткові кошти в бюджеті, то виділить їх. Але цьому має сприяти спокійна злагоджена робота ринку. Говорити про те, що немає на ринку позитивних змін, на мою думку так же не справедливо, як і чинити опір прозорості діяльності керівника і колективу ринку.
Пане Олександр претензії до роботи ринку можуть бути. Скільки людей стільки й думок. Ринок не тільки засіб до поповнення бюджету це і місце спілкування і місце культурних заходів. Про ярмарок дуже влучно писав Остап Вишня тому канівський міський ринок має бути чи стати ЯРМАРКОМ. Завжди і обовьязково будуть незадовільні ні роботою ринка ні цінами на ньому. Керувати ним повинна людина не бізнесмен а людина творча яка його сприймала б не як місце поповнення чи то власного чи то загального бюджету, а як місце спілкування місце де кожен міг би проявити свої таланти, чи то як артист чи то як художник. Інколи на ярмарках можна зустріти такі таланти яких і днем з вогнем не зустрінеш десь в офіційній культурі. Ринок повинен бути ярмарком.
Наскільки важка тема - каніський міський ранок !!!
Усього то делов - рішенням міської ради та виконавчого комітету - за для запобігання корупції та контролю обігу - запоронити КП "Міський ринок" - проводити разрахунки у готівці - лише по безналу.
Коли, підприємці платять податки, то ні у кого не виникає бажання принести у податкову інспекцію готівку, - лише безготівковий розрахунок.
При цьому, щось я не помітив масових заворушинь по Україні, з причини того, що потрібно з цього приводу сплачувати додаткови витрати за банківські послуги.
Щодо сотен тих, хто реалізує різні речі на ринку - не постійно, а час від часу, то цю спарву треба обговорити та вирішити з банківськими працівниками, але , теж - лише через безготівковий розрахунок.
Щодо Ніколенко та байків про його святу місію - що він ризикуючи своїм життям та свободою - дав добро на роботу міського ринку - незважаючи на запорону контролюючими органами.
То не потрібно нам тут чергових сказок та фантазій !
Ніколенко в першу чергу піклувався про свою дупу.
Адже, якщо би ринок прикрили, місцеві підприємці би його та ще з десятків інших йолопів - на слідуючий день швидко би посадили на вили та віднесли до місцевої прокуратури - де він би почав давати показання - як так сталося, що саме при ньому усе там будувалося та влаштовувалося за рахунок цих же підприємців - та настільки, що суперечить здоровому глузду та відповідним нормам.
Ви тут професійно назадавали питань, що стає ясно - епоху первісного накопичення капіталу (тобто узаконене беззаконня), як і будівництво комунізму, у нас вирішили розтягнути на віки вічні. Навести порядок треба спільно разом з зацікавленими організаціями, зокрема енергетичними - вони фахово дадуть висновок про відповідність даного утворення "міський ринок" своїм вимогам і чітко, при виявленні, визначать путі рішення. За рік там дійсно, при бажанні, можна дати ладу.
А ви все думаєте про "перспективу" - ось непогано треба було б колись ...Ось як визначається вирішення питання у сусідів:
В правила ринку - перший пункт та жирно - під час торгівлі на ринку - на видному місці, на прилавку, під склом - чек про сплату щоденного або місячного ринкового збору - ОБОВЯЗКОВА УМОВА ТОРГІВЛІ НА МІСЦЕВОМУ РИНКУ.
Фонд зарплати працівників КП Ринок, рішенням міської ради - жорстко привязати до місячного надходження коштів ринкового збору.
Штат працівників затвердити на міській раді або виконавчим комітетом - в чий компетенції це питання, та заборонити самостійно збільшувати або зменьшувати.
Рішенням міської ради створити депутатські комісії, склад яких буде щонеділі інспектувати ринок по питанню виконання пункту номер один - правил торгівлі на міському ринку Канева - який, як відомо - написано жирно.
То я у вас питаю, місцеві сказочники, - міський ринок - це настільки важка тема ?!
Якщо у Каневі і існує настільки важка тема - то її очолює Ренькас І.О., в склад цієї проблеми у повному складі входить виконавчий комітет канівської міської ради, та феєричну массовку ціє проблеми складають депутати міської ради - у повному складі.
Це коли на центральних телеканалах України - зявляється новина, що у Каневі - вперше в країні , в рамках протедії корупції - на місцевом колгоспному ринку запровадили повний безготівковий обіг - між комунальним підприємством та місцевими підприємцями.
При цьому - на ринку висить електроне табло , які відображає достовірну інформацію, щодо надходжень ринкового збору - у цей день, у цей час.
Це коли на центральних телеканалах України - зявляється новина, що у Каневі - вперше в країні, в рамках прозорості місцевої влади, у регламент проведення сесій міської ради - передбачена обовязкова відеозйомка з подальшим розміщенням цих матеріалів сесії - без купюр та монтажу - на спеціально-створеному каналі Ютуб.
Це коли на центральних телеканалах України - зявляється новина, що у січні - усю країну паралізували снігопади та затори на дорогах, а у Каневі - усі дороги та тратуари чищені до асфальту - тому, що влада по цьому питанню вже почала турбуватися ще з серпня місяця, а не як завжди - коли випав сніг.
Тому що, наприклад, місцеві Свободівці, ще у серпні - письмово звернулися до голови міста, та довели до нього, що якщо буде підірвано статус Канева - як самого інвестиційно привабливого міста в Україні, і після першого же сніга - місто зупиниться з причини заторів, то вони доводять до голови що центральні вулиці міста Канів будуть перекрити - не порушуючи законодавство - на пешохідних перехідах - до тих пір, поки не приїде особисто голова Черкаської обласної адміністрації, щоб особисто розібратися у цій ситуації - коли місцеві чиновники та посадовці своєю бездіяльністю підривають економічний добробут міста.
Він пропоную, щоб Києв надав його молодій команді - 200 млн. грн. - які вони з успіхом вбухають в подальше будівництво славетного довгобуда - місцевого будунка культури, який по факту, з величезною долею ймовірності - нікому буде не потрібний.
Як це виглядає у контексті інвестиційної привабливості - як це характерезує місцеве керівництво ?!
Ще міський голова пропонує інвесторам втілити свою мрію - побудувати вздовж Дніпра якийсь там комплекс споруд, при цьому - увічнив його імя в історії міста.
Ще ходять містом історії від міського голови, про його мрії про джазовий фестиваль у місті...
Напевно, джазові фестивалі проводять у тих містах - де мешканці щасливі.
А не де кожного, наприклад, - може вкусити безпритульна собака.
До речі - безпритульні собаки та відношення до них з боку влади та мешканців - це теж питання інвестиційної привабливості міста.
Скинутися, та купити з власні кошті якийсь привабливий, екскурсійний тур до путінської росії.
Та, наполегливо запропонувати місцевим керманичам - відпочити за рахунок блогодійників.
А коли вони будуть у Росії - позабирати у них паспорти України та інші документи - нехай вони там живуть, якось влаштовуються, та підривають нашого ворога з середини.
Олександр Скорина, Ваше умение заговорить любой вопрос бесспорно и вне конкуренции. Видна старая советская школа.) Но можно узнать Ваше мнение (кратко - да или нет) на тему,а действительно ли наш городской рынок криминально - мафиозная структура или там всё в порядке, но... есть некоторые незначительные недоработки?
luka, при таком раскладе "Це коли на центральних телеканалах України - зявляється новина, що у Каневі - вперше в країні , в рамках протедії корупції - на місцевом колгоспному ринку запровадили повний безготівковий обіг - між комунальним підприємством та місцевими підприємцями..." руководителю и его прихлебателям на рынке станет жутко не интересно "работать". Хочешь оставить людей без пропитания?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]