В четвер, 17 березня, члени тимчасової контрольної комісії при Канівській міській раді зустрілись з керівниками підприємства Канівської філії ТОВ «Клуб Сиру» та ПрАт «Миронівська птахофабрика».
Спершу ми мали можливість поспілкуватись з директором Канівської філії ТОВ «Клуб Сиру» Олегом Андрущуком. Під час бесіди почули про стан підприємства, його проблеми та перспективи на майбутнє.
Підриємство є основним з виробників молочних продуктів в країні, яке займається виготовленням біля 20 видів твердих сирів, вершкового масла та сухої сироватки. На сьогодні, колектив підприємства складає близько 600 осіб. Середня заробітна плата становить біля 3 тис. грн.
За словами Олега Костянтиновича, підприємство працює лише на 42% від своєї потужності, оскільки молочна галузь в Україні переживає не найкращі часи, тому й виникає проблема з реалізацією продукції. Та все ж керівництво працює над збільшенням експорту продукції в країни Євросоюзу і нещодавно пройдена сертифікація, що відповідає вимогам ЄС. На сьогодні продаж молочної продукції реалізовується в США, Казахстані, Монголії, Арабських Еміратах, Молдові.
В подальших планах планується проведення реконструкції приміщення їдальні для використання в якості додаткової площі для складу та виробництва плавленого сиру.
Потім делегація зустрілась з директором ПрАт «Миронівська птахофабрика» Сергієм Міщенком.
З його слів, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» одна з найбільших птахофабрик України та Європи на якій працює близько 4000 працівників, заробітна плата в середньому складає близько 5 тис. грн. Реалізація м’ясної продукції здійснюється як в Україні, так і за кордоном. Компанія не зупиняється на досягнутому і найближчим часом відкриває власний завод в Нідерландах.
Окрім всього, підприємство займається й благодійністю. Це допомога військовослужбовцям, учасникам АТО та їх родинам, покращення шкільної освіти, стану та якості доріг Канівщини.
Учасниками зустрічі не було залишено поза увагою питання щодо водозабору, яке на сьогодні є актуальним і викликає в громадськості Канева занепокоєння. У відповідь на що ми почули про вже розроблений проект водовідведення відповідно до якого й має бути прокладено водогін від р.Дніпро до забійного цеху в с. Степанці. Але як зазначив Сергій Міщенко, є певні труднощі в подоланні яких мають бути задіяні представники районної влади.
Узагальнюючи, можна сказати наступне. Міська влада готова до співпраці і сприятиме вирішенню питань місцевого рівня. Адже вона зацікавлена в процвітанні та розвитку підприємств, від долі яких залежить і наповнюваність міського бюджету, і забезпеченість робочими місцями.
сирзавод на територіі міста (зареєстрований у місті..податки платить в місто..) з його діяльністю ще раз наголошую..ознайомлюватись а от Наша - реально є повноваження депутатів міскради ознайомлюватися А от Наша Ряба... зареєстрована в районі.податки платить в район підприємства в районі-- а міські депутати піаряться ..чим..
Михайлишина,А дайте відповідь на запитання, в нашому місті всі аптеки мають кассові апарати і видаються чеки, а пані Пантелішина по Шевченко 47,чому в неї немае кассового апарата,та які і з яких доходів плотить в налогову,може нехай дадуть відповідь кого це касаеться,та звідки і на яку суму получають ліки,а вони ой які???????
якщо вас обслужили в аптеці..магазині без касового чеку---це порушення терміново телефонуйте 102 або фіскальну службу і власник отримає штраф до 1500 неоподатк.мінім. а можливо і більше... будемо мовчати- так далі і будуть на нас наживатися і не платити податки для наших шкіл .лікарні і т..д..
Мабуть спілкування з директорами вийшло приблизно таке як мій перший комент. А взагалі-то я так і не зрозумів, що то за комісія та що в неї була за місія, тобто, яка ставилася мета від даної зустрічі. Поговорили, ну а далі що? В Нідерландах будуть курей розводить? Це ж треба. Ну да. Для Європи. А для сирзаводу молочка не хватає. Н-да, це біда.
Ну скажіть, канівчани. Ну на хрена нам такі комісії? На підприємствах Канева працює наш самий дорогий ресурс - наші люди. І ні для кого в місті не секрет, що цей ресурс адміністрації мотузять як Тузик тряпку. Може б про це потрібно було б поговорить, а заодно спитати за контроль підприємств відповідні державні органи. А для підприємств та органів підготовити відповідні питання, на які потрібно було б тим дати відповіді.Причому питання поставити зарані, щоб люди підготовилися, а не плели різну дурню.А в кінці зустрічі виробити спільну стратегію роботи підприємств та міської влади, поставити все на персональний контроль та намітити повторну зустріч через певний час.
Поки такі комісії будуть так працювати, користі ні для кого не буде -ні для підприємств, ні для міста.
Vlad Smith,дуже доречний ваш другий коментар, від мене +
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]