В 1789 році тисячі простих жінок, взявши до рук зброю, прийшли до Версалю, щоб заставити короля виконати вимоги народу. Так в роки Великої французької революції жінки чи не вперше почали вирішувати свою долю та долю всього народу. Потім були сотні років боротьби за право голосувати, право на працю, право на рівну зарплатню та, навіть, право на опіку над дітьми та носіння штанів. Були барикади Паризької комуни та криївки в Карпатах, протести текстильниць в США та перше бойове хрещення українок в легіоні УСС. І хоч про повну рівність та здобуття всіх прав говорити, ще рано, але жінка по праву стала символом боротьби за рівність та свободу у всьому світі.
Так само і у Львові, саме жінки взяли на себе величезну (навіть найбільшу) частину роботи захисників міста від свавілля влади та бізнесу і саме вони стали символом антизабудовного руху. Тому 8 березня ми, активісти Автономного Опору та Народної Дії, вітаємо наших подруг з днем боротьби за права найкращої частини людства. Нехай ваша наснага та впевненість і надалі вселяє надію в наші серця та серця всього простого народу. Дякуємо вам за те, що ви є поруч!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]