kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > Шура-ви 

На Банковій є торгаш, олігарх, “разводящій”, “рєшала”, але Президента України там немає, – Гриценко

412735_113926448727804_1160734951_o

Відповідальність за політичну кризу в країні відомий політик, екс-міністр оборони із Ватутіного Анатолій Гриценко повністю поклав на Президента Порошенка. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

“Відповідальність має прізвище – Порошенко П.О. Порошенко думає, що олігархічною змовою він усіх обхитрив і усіх переміг? Що ніхто не помітив “договорняка” з іншими олігархами задля збереження зручного-тактично Яценюка, власне, збереження контролю над потоками? Дехто й справді повівся на театральний виступ Порошенка (тіпа з вимогами відставок) і навіть повірив у відродження Президента-державника. Але то лише на кілька годин, після чого знову стало ясно: Президента України як глави держави і державного діяча – не існує. На Банковій є торгаш, олігарх, “разводящій”, “рєшала”, хто завгодно інший з “понятійного” ряду, але – Президента України там немає”, – різко оцінив політичні маніпуляції Порошенка навколо звіту уряду Гриценко.

“Після того, що Порошенко витворив з PR-відставкою недієздатного Уряду, він має усвідомити: ніякі яценюки-шокіни-гонтарєві, тим більше кононенки-березенки-свинарчуки нікого вже не цікавлять, з ними все ясно. Відтепер Порошенко П.О. і ніхто інший, особисто, несе і понесе відповідальність за все, що відбувається і чого не відбувається в Україні. Відповідальність за все: від розвалу Коаліції до недієздатного Уряду, від провалу реформ до штучного обвалу гривні, від захмарних тарифів до придушеного бізнесу, від масового збідніння людей до монополізму олігархів, від прикриття корупціонерів Януковича до корупційних оборудок власної команди, від грабіжницької “реструктуризації” боргів до здачі Путіну Криму і частини Донбасу. Порошенко переможець? Одноосібно керує геть усім? Тоді вперед – the winner takes it all – бажаю успіху!” – зазначив політик.

Шура-ви

22 лютого 2016, 16:15

Теги статті:
политика  
Голосів:
4
22

Всього коментарів: 3

Сторінка коментарів: 1
Шура-ви

22 лютого 2016, 18:42

IP: 176.67.2.xxx
Рейтинг: -1

Шура-ви

22 лютого 2016, 20:02

IP: 176.67.2.xxx
Рейтинг: 0

Яша, Яша,  Показує язика ты хоть тему читал? 

Шура-ви

23 лютого 2016, 10:47

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: -1

Обратився Пеця до народу - Весь  у бєлом, нації отєц... Каже: геть кроля із огороду, Бо уже капусті всій піздєц.   Каже, шо і дєдушку вже треба На печі отправить оддихать, Бо уже допшонкався до неба - Можуть і на вила намотать.   Чує  у гаранта нижня жопа Шо несеться все у єбєня. Так, глядіш, пойме народ, шо ПОПа - Главная мішающа хуйня.   Обісцявся, привид бо Майдану Отразився страхом у  глазах. Бо того й гляді, вони повстануть І із власті вишвирнуть всіх нах.   В тілівізорі протикав-микав Місію високу він свою, Мол, помог чим мог вам, горімики, Ну а Рада - то вже похую.   Раз вони не викинули хором І закрили кроліка грудьми, Буде він до осені забором, Між моєю жопой і людьми.   Восени його вже діпутатам Розірвати прийдеться віддать, А до того ще добра багато З кролика получицця зідрать. ------------------------------------------------   Так вони учора порішили, Шокіну  одсипали бабла, Новиє потоки розділили, І піднявся ПОП із-за стола:   Думаю, так буде нехуйово, Єслі ж нас народ візьме за карк, Приготовся, Лєрка Гонтарьова, Зробим їм із тебе Жанну д'Арк.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Гопак

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту

У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути

Звички воєнного часу

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Популярні за тиждень:

Закривають два дитсадки [0]

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ [0]

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [1]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

slavikf
Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу. Далі читати просто не став.
Звички воєнного часу [8]

WayBe
В нашому районі збито мінімум 4 безпілотники
Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"