Щоб не говорити високими матеріями, конкретно розставимо все на свої місця.
Місце будівництва – це прибережна захисна смуга річки Дніпро. Відповідно до українського законодавства будь-яке будівництво у прибережній захисній смузі заборонено.
Знаходяться такі, хто стверджує, що лівий берег – це промислова зона Канева. Так, вона була такою, але на період будівництва Канівської ГЕС і ажніяк не сьогодні.
Канівська ГЕС – це стратегічний об’єкт, тож хто безголовий може дозволити „Нібулону” виконувати днопоглиблювальні роботи у підніжжі Канівської ГЕС? Щоб нас знесло разом із ГЕС? А без цього терміналу не зробити. Територія до пристані „Тарасова гора” є заборонна зона Канівської ГЕС. Пляжі будувати не можна, а тут термінали!
На відстані 500-600 метрів вниз від місця будівництва по Дніпрі проходять дві нитки каналізаційного колектора до відстійників на лівому березі. Ви уявляєте, що буде якщо судна вантажопідйомністю 5000 тонн зачеплять їх?
Тепер щодо пропозицій В. Бондаря і С. Ткаченка, їхній запал щодо інвестицій в економіку Канева та нові робочі місця. Скільки їх, тих робочих місць, з’явилося із приходом у регіон „Нашої ряби”, „Шапмпіньйона”,” „Ергопака”, „Вереса”, „Сатурна” і т. д.? І що з того? Ну додасться до цих працівників ще 25 рядових робітників із навколишніх сіл і 25 привезених спеціалістів на „Нібулоні”. Це врятує Канів? До Канева і сьогодні з’їжджаються з усієї України на роботу. Чи відчули канівчани якесь полегшення? Міський бюджет також мало що одержав. А можливо стали кращими дороги та тротуари? Навпаки, канівські дороги ще більше розбили великовантажні автомобілі (уявіть, що з ними буде, якщо щодня додадуться тисячі машин із зерном), на ринку ціни стали ще вищими, бо працівники цих підприємств, отримавши досить непогану зарплату, витрачають її на продукти харчування. За цінами на ринку Канів вже рівняється хіба що із столицею. І що робити тому пересічному пенсіонерові чи й держслужбовцю, учителеві за свої 750-1800 гривень?
Деякі „теоретики” стверджують, що не буде викидів, а отже і шкоди здоров’ю. А ви зверніться до лікарів, у екологічну інспекцію. Скільки людей звертаються до них щовесни, коли цвіте тополя і тополиний пух розлітається повсюди, а це далеко не тополя і викиди „Нібулону” двома весняними тижнями не обмежаться.
Канів „накрила” радіаційна хмара. Нехай згадають нинішні ініціатори будівництва „Нібулона” ті часи, коли чи не всі в один голос (і вони в тім числі) стверджували, що радіації в Каневі немає, що вона в межах норми і що вона не шкідлива. І тільки кілька сміливців взялися довести і таки довели, що радіація в Каневі є, що вона згубно діє на здоров’я населення і завдяки їхнім старанням Канів таки віднесли до 4-ї зони. Тоді, коли все вже майже було вирішено, нинішні ініціатори будівництва терміналу у Каневі також підтримали їх.
Нинішні ініціатори будівництва зернотерміналу не думають, що, нехай і незначна (є межа), але саме та частка викидів із „Нібулона” може призвести до вибуху хвороб органів дихання та інших. Так що ви, пане Семиволос не праві, коли стверджуєте, що вам хоч і 5 „Нібулонів” аби не один „Укршампіньйон” і його запахи. Сьогодні мало сміливців, які б реально могли піднятися і повстати проти ганебного нехтування цим підприємством природоохоронним законодавством. Так навіщо ще одне підприємство впускати в центр Канева, що геть загубити наше місто, наше Дніпро, щоб і ногою влітку не ступнути в Дніпро? Що ж до запахів, то радіація також не пахне, а відразу валить живе до землі.
Тож давайте краще думати про зелені насадження, про квіти в центрі міста, про вічно недобудований парк на набережній, у який, як у ліс, через бур’ян нині страшно зайти, про бордюри, тротуари, водопостачання і розриті дороги. Не думайте, що „Нібулон” вирішить наші з вами проблеми. Нам, канівчанам, треба нарешті усвідомити, що ми – громада і Канів – наш дім. Треба братися за мітлу і вигрібати увесь непотріб із міста, а разом із сміттям і тих, хто не хоче і не дає дихати чистим повітрям канівчанам.
Згодна з кожним пунктом! А ми, небайдужі канівчани, зі свого боку докладемо всіх зусиль (і зараз вже багато зроблено, починаючи з квітня місяця, хто брав участь – той знає), щоб не допустити цього незаконного будівництва в Каневі.
Интересно, а где вы видели зерновую пыль и сотни грузовиков? че-то проезжал рядом с нибулоном возле николаева, подобного не увидел.
Походу конкуренты напугали хорошенько каневский народ, что все зубы на нибулон точат. А зря, город бы немного обустроили.
Дык, в том самом Николаеве и видели. И даже сфотографировали. На этом же сайте была, помнится, такая тема: «Что будет с городом, если зерновой терминал будет построен?» Я там разместила в комментариях кучу фотографий – и пыли, и грузовиков. Если не лень, зайдите и посмотрите http://www.kaniv.net/news.php?p=5322&vc=0#cmnt
А благоустраивать город ценой здоровья своего и своих детей каневчане не хотят, ибо большинство, к счастью, думающие люди и живут не только сегодняшним днем. Между прочим, благоустраивать Канев не обязательно нужно путем размещения вредных предприятий на его территории. Теперь Канев внесли в список туристических объектов «Евро 2012». И Янукович обещает развивать Канев как туристический центр: и судоходство возобновит, и дороги отремонтирует, и отель построит.
Странно, че ж я проезжая, не видел, жаль, не зафоткали, батарейки у всех в фотиках сели, с моря ехали...шось мне кажется, шо конкурентов то все дело....
Мое ИМХО.
Не конкурентів, а жителів міста Канева, які живуть самі і внуки яких живуть у Каневі і які більш компетентні у даній справі, а ніж пересічний громадянин.
Колян, лана, я зроблю це за тебе... і вже зараз, і вже тепер -
Аграрії: термінал «НІБУЛОН» у Миколаєві – остання надія вигідно продати зерно, Миколаїв, 16 серпня 2010 року
версія для друку
16.08.2010 17:41
Близько тисячі вантажівок із зерном вишикувалися у чергу в Миколаєві перед терміналом компанії «НІБУЛОН». За словами водіїв та виробників, які привезли збіжжя, це єдиний термінал у регіоні, який приймає зерно у виробників, крім того – за ринковою ціною.
За даними Української зернової асоціації, елеватори в Одесі, Іллічівську та Херсоні повністю припинили закупівлі зерна. Термінал компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві – єдине в регіоні підприємство, що приймає збіжжя без обмежень та відповідно до світової цінової кон’юнктури. В УЗА пояснили, що в надії продати зерно виробники, які прямували до підприємств в Одесі, Іллічівську та Херсоні, змушені були повернути до Миколаєва. За минулі вихідні у місті зібралося загалом близько тисячі вантажівок із зерном.
«Приймач у Херсоні зараз закритий, зерно не беруть. Довелося їхати сюди, бо це єдиний елеватор, який ще не закрився і купує», – сказав Олександр, водій підприємства з Херсонської області.
«По такій спеці зерно пропаде, хоч би встигнути його здати», – додає його колега Петро з Одеської області.
Люди, які привезли зерно до Миколаєва, найбільше стурбовані тим, що у будь-який момент їм можуть завадити продати збіжжя офіційна заборона з Києва або дії перевіряючих органів.
Раніше перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв піддав критиці політику Аграрного фонду України, який не розпочав закупівлі зерна свіжого врожаю. Станом на 14 серпня Аграрний фонд реалізовував із власних запасів лише зерно минулих років, непридатне для випікання хліба.
а тепер подумай... що залишиться з Канева???
Прес-служба УАК
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]