kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > LUS 

Ні слова про хабарі та Мірзоєва...В ОДА пройшла підсумкова колегія черкаського Держгеокадастру

Попри відсторонення з посади свого керівника, Азєра Мірзоєва, на підсумковій колегії Держгеокадастру в Черкаській області, судячи з офіційного повідомлення, про неприємне намагалися не згадувати. 

Наповнення Державного земельного кадастру достовірними даними, надання послуг державними земельними реєстраторами в ЦНАПах, запровадження онлайн-послуг, отримання земельних ділянок учасниками АТО – такі питання, зокрема, висвітлено на колегії Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області. Землевпорядники, проаналізувавши діяльність відомства в 2015 році, окреслили плани на наступний. У заході взяли участь керівники районних структурних підрозділів управління, заступник директора департаменту Державного земельного кадастру Держгеокадастру Ігор Славін, голова Городищенської районної ради й член колегії Інна Ус.

Ні слова про хабарі та Мірзоєва...В ОДА пройшла підсумкова колегія черкаського Держгеокадастру

Результати роботи землевпорядної служби озвучив перший заступник начальника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області Сергій Шестаков: «Цього року запроваджено кілька нововведень, що дозволило зробили крок назустріч людям. Це впровадження онлайн-послуг, земельних аукціонів – найбільш прозорого механізму розпорядження землею, експерименту зі спрощеного оформлення земельних ділянок у два етапи, який реалізовуватиметься в нашій області наступного року. Важливим є відкриття інформації про власників земельних ділянок, що значно посилює контроль громадськості за використанням і обігом земель в Україні й підвищує прозорість у сфері земельних відносин».

За словами Сергія Шестакова, 2015-го року позитивно розглянуто майже 5 тис клопотань, зокрема видано близько 2 500 наказів про надання дозволів на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам, 1 500 наказів – про затвердження та передачу у власність земельних ділянок загальною площею 5,3 тис га. А також прийнято 1 195 наказів про виділення землі (всього 22 453 га) у власність і користування фізичним та юридичним особам для створення фермерських господарств. 

Про якість надання адміністративних послуг детально доповіла начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Пазинич. Вона зупинилася на електронних послугах, які нещодавно запроваджено землевпорядною службою. На сьогодні майже 700 осіб скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру», 97 осіб за допомогою електронного сервісу отримали витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. 

Ні слова про хабарі та Мірзоєва...В ОДА пройшла підсумкова колегія черкаського Держгеокадастру


Усього за рік у 26-ти Центрах надання адміністративних послуг області, в кожному з яких працює державний кадастровий реєстратор, прийнято 141,5 тис заяв, опрацьовано 140,4 тис (99,2%).

Ще одне з нагальних питань Держгеокадастру області – це виділення землі учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів. Як зазначила головний спеціаліст відділу використання та охорони земель Головного управління Людмила Пазинич, на Черкащині виявили бажання отримати земельні ділянки 1 743 учасники АТО. Наразі 515 із них уже мають у власності землю загальною площею більше 565 га. Фахівець назвала проблеми в пошуку ділянок для військових, зокрема брак землі в адмінмежах певних населених пунктів і відмова сільгосппідприємців погоджуватися на вилучення в них земельних ділянок для АТОвців. 

Свою думку щодо цього висловила Інна Ус, зазначивши, що передача земель по 2 га у власність загрожує спустошенню місцевих бюджетів. Щоб детально обговорити це питання й знайти правильне рішення, Сергій Шестаков запропонував провести спільний захід із представниками місцевих органів самоврядування, керівниками районів і області та учасниками АТО.

LUS

24 грудня 2015, 19:17

Теги статті:
Увага!!!  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ

Каневе мій, з Днем незалежності

ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК

άГШ

На Чернігівщині пройшов літній табір для активістів, які хочуть змінювати свої громади

МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ СЗЧ ПОВЕРНУТИСЯ ДІЄ ДО 30 СЕРПНЯ

Мені бракує твоєї сили. Нам потрібні твої уміння. Ти ж наш! Твоє місце — поруч.

Повернення після СЗЧ або дезертирства. ДБР роз’яснило оновлений алгоритм дій для військовослужбовців, який почав діяти з 1 березня 2025 року.

СБУ успішно протидіє російському плану «Диверсійний шум», який передбачає масштабування терактів та вибухів по Україні, – Василь Малюк

СБУ є одним із флагманів Сил оборони щодо далекобійних ударів, ми уразили понад 200 об'єктів у глибокому тилу рф, – Василь Малюк

Популярні за тиждень:

Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

Каневе мій, з Днем незалежності [0]

Про що зараз спілкуються:

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
Richard Machowicz, давно не бачились :)
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

slavikf
Richard Machowicz, ого, які люди
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"