Акція пам’яті жертв нацистського та московсько-большевицького режимів у Києві
23 серпня 2010 року о 12-00 Київська міська організація ВО "Свобода" проведе перед посольством Російської Федерації (Повітрофлотський проспект, 27) акцію пам’яті жертв нацистського та московсько-большевицького режимів.
Цитата царського генерала Скобелєва - одного з тих, хто силою зброї розширював Російську імперію –
"Тривалість миру... безпосередньо залежить від різанини, якої ви завдали ворогові, -говорив він. - Що важче ви його покарали, то довше після цього він сидітіме тихо. Отож, моя система така: бити сильно і продовжувати биття, аж доки опір не припиниться цілковито; а тоді відразу припинити різанину та бути м'яким і людяним до поваленого ворога".
Ці принципи Москва сповідувала впродовж усієї своєї історії. У 1917-му і подальших роках царську політику поневолення народів з успіхом продовжили російські більшовики. Ось послухайте, як цинічно висловився про завдання російських комуністів в Україні організатор Красної армії В. Антонов-Осєєнко: "Против нас стоит тридцатимиллионный народ, имена ко-торых невозможно выговорить, внешность которых такова, что их надо убивать без всякого милосердия и пощады. Это звери... с ними нельзя об-ращаться, как с порядочными людьми... Мы должны выжать все возможное из Украины, чтобы усилить военный потенциал России".
А посилити військовий потенціал було необхідно для "останнього і рішучого бою" з Європою, виснаженою Світовою війною. Влітку 1920 р. росіяни дійшли вже до Варшави... Та в другій половині серпня сталося "диво над Віспою": польсько-українське військо розгромило Першу кінну армію Будьонного і погнало її на схід. Українські частини форсували Дністер, а згодом і Збруч. Настрій вояцтва був чудовий, адже вони поверталися ні Батьківщину та ще й женучи перед собою ворога.....
Народний депутат Вадим Колесніченко направив до Генпрокуратури запит із приводу «розпалення національної ворожнечі й ненависті» з боку групи депутатів Верховної Ради.
Регіонал має на увазі інцидент під час урочистого відкриття засідання парламенту з нагоди 20-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.
На думку Колесніченка, тоді «група депутатів намагалася зірвати урочисте засідання, розспівуючи пісню, слова якої можна трактувати як розпалення міжнаціональної ворожнечі».
«Депутати зі списку націоналістичних партій заспівали пісню на слова Івана Франка «Не пора, не пора». Вони дружно співали – «Не пора, не пора, не пора москалеві й ляхові служить!» – що однозначно принижує честь і гідність громадян України польської та російської національностей, дискримінує їх за національною ознакою», – заявив регіонал.
Заяву Колесніченка також передано до Комітету з питань регламенту. Після визнання комітетом необхідності направлення документів для розслідування Генпрокуратурою, за ними буде проведено перевірку та прийнято законне рішення, повідомляє прес-служба депутата.
Самого Колесніченка опозиція неодноразово обвинувачувала в антиукраїнських випадах. Він же є організатором скандальної виставки «Волинська різанина».
Вірш "Не пора, не пора..." написаний 130 років тому, у 1880.
Цікаво, чи пам"ятатимуть через 130 років, хто такий Колесніченко?
Франко - геній. І перш ніж критикувати Франка, хай Колесніченко зробить для України хоч соту долю тієї користі, що її зробив Франко.
А коли Вадим Колесніченко направить до Генпрокуратури запит із приводу «розпалення національної ворожнечі й ненависті» з боку Віктора Федоровича Януковича ?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]