У липні на сторінках газети ми підняли питання стосовно міських автобусних зупинок (ВІКА №30, липень 2015). Мова, зокрема, йшла про зупинку поблизу Водоканалу.
Слід віддати належне міській владі — тоді вона оперативно зреагувала на критичну публікацію — буквально через кілька днів після оприлюднення проблеми на сторінках газети розпочався ремонт згаданої зупинки, почалась реставрація інших зупинок міста. Навіть біля зупинки “Училище” виклали бетонні плити через “вічне море”, яке в дощову погоду не давало людям, які виходили з автобуса, відійти від зупинки поки не від’їде автобус.
Пізніше у ЗМІ з’явилась інформація, що заплановано й ремонт зупинки біля Магніту. Але... Час пройшов, уже й “білі мухи” прилетіли, а робота тут так і не розпочалась. А на даху “магнітовської” зупинки, до речі, вже й берізки ростуть...
Колись тут (біля Магніту) була й “зебра” на переході. Та це було давно, слава Богу, поки що під колеса автомобіля тут ніхто не потрапив. А тут багато людей переходить проїжджу частину!
Чи, скажімо, в районі “Талісмана” та “Училища” свого часу були викладені “лежачі поліцейські”. Довгий час вони вірно виконували своє призначення — за цей час жодної ДТП за участю пішоходів тут не сталося. Сьогодні “поліцейські” розбиті, реставрувати їх ніхто не поспішає, “зебри” давно не наносяться... Чекаємо “смаженого півня”?
І ще одна “бородата” проблема, яка стає серйозною в дощову погоду — відрізок розбитої прибудинкової дороги, метрів 50 (на фото вгорі). До “магнітовської” автобусної зупинки з 14- та 9-поверхових будинків цією дорогою ходить багато людей, а на цьому відрізку в дощову погоду чи сльотавої зими — води до колін, витоптаною колись стежиною не пройти — роками некошені хащі...
Словом, ні дороги тобі, ні тротуару...
Була й проблема з автобусною зупинкою біля магазину “Талісман”, але й тут втручання міської влади люди не дочекалися — цією зупинкою зайнявся новообраний депутат міськради Тетяна Кекух: сьогодні тут за її ініціативою уже заасфальтовано під’їзд до зупинки, зроблена пішохідна доріжка (на нижньому фото), нею ж заплановано незабаром “обшиття” зупинки металлом — щоб люди не сиділи на вітру на зупинці в очікуванні автобуса...
Коли це робилося вона ще владою не була і не надіялася нею бути, а зараз виникла необхідність показати яка вона в дійсності депутат.Її депутатство розпочалося як на виборчому районі за півроку перед виборами вона почала прикармлювати електорат макаронами,гречкою та консервами.Так вона в дійсності підприємець,але депутатом в душі бути ніколи не буде.Твір з розряду зробимо на копійку а мати будено на гривню.
Проблем в місті надзвичайно багато. Але немає забутих міською владою мікрорайонів Канева. Та вирішити все одночасно є неможливим. Владою вирішуються проблеми в межах коштів в міському бюджеті та у відповідності з прийнятими планами та програмами.
Якраз зараз період, коли новий депутатський корпус приймає плани, програми економічного розвитку і формує проект бюджету на наступний рік. Надходить від громадськості і депутатів безліч звернень та пропозицій щодо благоустрою в різних куточках міста. Деякі з пропозицій вже мають розроблену проектно-кошторисну документацію. Інші потребують вивчення і розробки такої документації. В значній мірі черговість розгляду проблем залежить від активності мешканців, органів самоорганізації населення (домових, вуличних, квартальних комітетів, ОСББ) і підтримки їх окремими депутатами (в першу чергу обраними на окрузі), депутатськими групами, фракціями, комісіями ради. За законом проект бюджету має пройти громадські слухання. Радив би депутатам домогтися, щоб такі слухання обов'язково відбулися і не були формальним заходом. Щоб людям було донесено, які надходження коштів в бюджет наступного року передбачаються, яку суму з них забирають захищені статті витрат (рада має забезпечити їх фінансами першочергово), і яка сума залишається на благоустрій та обслуговування міського господарства. От витрати цієї чатини бюджету має бути погоджено з присутніми на слуханнях представниками громади. Громадські слухання мають голосуванням погодити, благоустрій яких об'єктів будуть профінансовані в наступному році і мають право вимагати заміни черговості вирішення проблем благоутрою в межах фінансів, передбачених в бюджеті на ці цілі. Таким чином громада має взяти безпосередню участь у формуванні бюджету, погодивши його витратну частину, яка може бути використана на благоустрій міста.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]