kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > kanivez 

Колишні Канівські регіонали методи роботи не змінюють

Як вам відомо, 2 грудня відбулась 2 сесія VII скликання депутатів Канівської районної ради. Серед інших важливих питань було питання про обрання та затвердження членів постійних комісій в райраді та обрання голів комісій. Претенденти зібрались, розійшлись комісіями по кабінетах і… «понеслось».

    

     В кабінеті голови районної ради Плисюка В.П. зібрались сам Плисюк, голова РДА Дубенець С.М. та депутати, які попередньо виявили бажання працювати в комісії з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення. З шести членів комісії присутніми були лише четверо, з якихось невідомих обставин були відсутні Левченко Р.В. та Бабич М.В. ( склад комісій, що був поданий головами фракцій та попередньо узгоджений і затверджений, ви можете знайти за посиланням http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_102934 ). Неочікувано в комісії з’явились ще дві новоявлені особи -  Майстренко С.М., який подавався в комісію з питань управління комунальним майном, та Тертичний В.І., що був поданий в комісію з питань АПК та земельних відносин.

      Фракція ВО «Черкащани»  висуває кандидатуру на посаду голови бюджетної комісії Шелеста Д.Є., а «сюрприз» Тертичний В.І., що від БПП, - відсутнього на засіданні Бабича М.В., за якого швиденько і голосують. Отже, блискавичним рішенням (3 голоси за Бабича, 2 голоси за Шелеста та 1 утримався) було обрано голову бюджетної комісії Бабича В.М., який на той час пречудово вигрівав свої кістки на сонячному узбережжі Єгипту.

      Як відомо, на першому голосуванні депутати районної ради не підтримали кандидатуру Бабича, для його обрання голові райради довелось проводити нараду з головами фракцій, які таки дійшли згоди після спілкування.

      Дуже цікавим є факт, що пан Тертичний навіть не зволив з’явитись на засідання своєї нової комісії, що обговорювала та приймала зміни до бюджету – в цей час він спокійнісінько собі пив каву (чи чай? чи щось міцніше?) у кафе навпроти «Білого дому». Для чого ж було йти в ту комісію, в роботі якої не зацікавлений абсолютно? Щоб правильно голосувати, не інакше.

       Отже, оновлений склад членів комісій став таким - http://www.kanivsky-rayon.gov.ua/rda_page.php?p=78  . Зверніть увагу, склад комісій, викладений на сайті «Kanos» (почитайте коменти до статті), світився на сайті Каніврайради до 2 сесії та під час її проведення, а друге посилання з’явилось після 2 сесії. Всі прізвища членів комісій подані за алфавітом, лише Майстренко з Тертичним дописані в кінці.

        Ось так колишні регіонали за допомогою махінацій (за своїм звичаєм) допомогли своєму колишньому колезі очолити таку жадану бюджетну комісію. Назви партій змінюються, а методи – ні. Регіонали колишніми не бувають.

      Робіть висновки, панове.

kanivez

11 грудня 2015, 18:53

Теги статті:
райрада   голосування  
Голосів:
5
14

Всього коментарів: 52

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Гопак

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту

У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути

Звички воєнного часу

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Популярні за тиждень:

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді [0]

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

slavikf
Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу. Далі читати просто не став.
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"