Всі ми, пересічні виборці, хочемо позитивних змін у владних структурах різних рівнів місцевої влади. Таку надію, що зміни можливі, нам дають вільні вибори, зокрема до місцевих органів влади, котрі відбудуться вже скоро. Як же обрати достойних представників до владних структур місцевого рівня? Як не помилитись з особистим вибором? Питання важке, але, на мою думку, не безнадійне.
Я, особисто для себе, зробив певний вибір як з цим всим бути. Можливо я не правий і з цього нічого доброго не вийде але спробую поділитись із загалом, можливо комусь сподобається аргументаціє якою я буду керуватись при виборі кандидатів за котрих проголосую.
Тлумачення правильності вибору перше.
"Голосую за представників певних політичних сил котрим я симпатизую" Загалом така дефеніція має право на життя, але, нажаль, не гарантує серьозних помилок при виборі кадидатів. Поясню. Всі хто хоч трошки знайомився з списками кандидатів, що йдуть від партій, знаходив багатьох хто "перебіг" або "примазався"...
Тому, особисто для мене, таке тлумачення - хибне, ним, в процесі вибору я керуватись не буду.
Тлумачення правильності вибору друге.
"Голосую за "професіоналів" що вже були у владних структурах, на посадах держслужбовців, посадовців різних рангів і обиралися у різні рівні владних структур і т.д. Якщо ми хочемо змін то це тлумачення ДОКОРІННО НЕ ВІРНЕ. Саме за таких кандидатів голосувати НЕ ПОТРІБНО!
Тлумаченя правильності вибору третє.
"Голосую за керівника, господарника, що має стаж, знає і вміє господарювати і буде господарем в місті селі, районі, області..." Дефеніція вибору досить поширена, але, як на мою думку, не вірна...має право на житття але такими визначеннями у власному виборі я користуватись не буду. Поясню чому. Люди які обіймали такі посади господарників вже мали шанс і не скористалися ним. А ті керівники, що керують комунальними підприємставми різних рівнів і подавно не будуть зацікавлені в проведені реформ, запровадження змін і т.д.. Про корупцію я вже промовчу...хоча, самі розумієте, у них цей "соблазн" був найбільшим))). Тому - за таких - ні не буду голосувати.
Тлумачення правильності вибору четверте.
"Оберемо депутатом підприємця - він подбає про громаду" Як намою думку, такі кандидатури докорінно не вірні. Аргументую - назвіть мені хоч одного підприємця, що дбав би сочатку про пореби громади, а вже потім про власний бізнес. Я не знаю таких. Так, виключення з правил є, але, зверніть увагу, це виключення а як правило то навпаки - у підприємців власні потреби в пріоритеті.
Тлумачення правильності вибору п`яте. Для мене останнє. )))
"Оберу людину з свого середовища" , такого як я, але більш активного, що прагне щось змінити і не особливо надіється прорватись на цих виборах...(інженерно технічні працівники, вчителі, лікарі і т.д. - ті люди, що в нормальних країнах становлять середній клас, а у нас - прямують до межі бідності))0 )
Я думаю, такі люди, ставши депутатами, зможуть адекватно оцінювати потреби громади - таких самих як і вони до виборів.
Бажано з вищою освітою, що не був у владі, не керував комунальними підприємствами, не займався підприємницькою діяльністю (в даний час) - бажано з активною громадянською позицією і бажанням працювати для потреб громади. Якщо така людина ще й знаходиться в складі політичної сили котрій я симпатизую то це додатковий плюс, якщо ні, теж особливо перейматись не буду (пам`ятаємо про "перебіжчиків") . Головне щоб не була така людина заплямована участі в Партії Регіонів.
Сподіваюсь цей аналіз допоможе декому визначитись що до критеріїв власного вибору. Це виключно суб`єктивна оцінка "правильності" вибору. |