kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Міські новини 

Земельний конкурс поповнив канівську скарбницю майже на півмільйона

Перший конкурс із передачі земельних ділянок у користування на конкурентних засадах відбувся нещодавно у Каневі.

На конкурс було запропоновано 5 земельних ділянок площею від 0,02 га до 1,5 га. Особливо привабливою виявилася ділянка площею 1,5 га поблизу центру міста для спорудження ринково-торговельного комплексу. Відтак, за цю ділянку ішла боротьба між конкурентами навіть після того, як конкурсна комісія визначила переможця – київську фірму "БудМаркетГруп". Утім, ця фірма завдяки своїм соціальним пропозиціям, відстояла ділянку й на сесії міськради. Зокрема, "БудМаркетГруп" має зобов’язання перерахувати до міського інвестиційного фонду 170 тисяч гривень та 28 888 гривень за оренду землі (за рік), виконати роботи по відведенню Маланчиного потоку (600 тис. грн.), перекрити дах міської школи №3 (близько 80 тис. грн.). На перспективу канівські пенсіонери купуватимуть товари у торговельному комплексі зі знижками, для них будуть діяти пільгові автобусні рейси тощо.

Загалом завдяки конкурсу міська скарбниця поповнилася за один день на 420 тис. грн. Ці "інвестиційні" кошти, як стверджує міський голова Василь Коломієць, підуть на благоустрій міста, ремонт приміщень шкіл та дитячих дошкільних закладів.

Начальник міського відділу земельних ресурсів Олександр Гордієнко повідомив:

– Це перший в області конкурс такого ґатунку. Він дав можливість не лише отримати плату за оренду земельної ділянки, але й поповнити міський бюджет за рахунок обов’язкового пайового внеску в інвестиційний фонд. Наразі у фонді близько півмільйона гривень. До кінця року, сподіваюся, проведемо ще й перший земельний аукціон.

Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
Джерело: "Прес-Центр"

WayBe

26 квітня 2007, 00:00

Теги статті:
комунальна власність  оренда  конкурси  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею.

"Жизнь в тупике"

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

"Просили, благали — не дійшло": у Каневі рідні воїнів і міська влада не можуть дійти згоди щодо Алеї Героїв

Переїхав із Каховки у Канів і пішов на фронт: історія захисника, який після поранення повернувся на військову службу

Популярні за тиждень:

Як вмирає місто [0]

"Жизнь в тупике" [0]

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею. [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"