Если и найдете где-то типа сервисный центр, то даю 90 % гарантии, что на самом деле, она поедет на Черкассы, а местные возьмут с вас буквально за посредничество. С мобильными телефонами почти везде так. Я лично знаю ту самую мастерскую мобилок, куда возят с Канева. Уверена, что и соковожималку ждет та же участь.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]