Шановне панство! А результати зборів для тих, хто не зміг прийти можете викласти окремою статтею? А то в Каневі щось відбувається, а мало хто знає що саме...
30 липня на черговому засіданні Канівської міської ради відбулось схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», що являється передумовою створення Канівської міської об’єднаної територіальної громади з центром в місті Канів.
Тож нагадаємо, що з Канівською громадою виявили бажання об’єднатися громада с.Пекарі. Завершальним етапом в створенні Канівської міської об’єднаної територіальної громади має стати рішення Черкаської обласної ради.
Для отримання інформації просимо звертатись до офіційних джерел http://kaniv-rada.gov.ua
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]