Слово за канівським міським головою Василем Коломійцем…
На світлині: зустріч учасників навчального візиту з Канева з бургомістром міста Тшебятува
З 13 по 18 червня 2010 року, в рамках реалізації проекту «Тшебятув – Канів: співпраця задля прозорого самоврядування» відбувся студійний візит та майстерня для 12-особової групи депутатів, активістів громадських організацій та експертів з Канева до міста Тшебятова (Польща). У Каневі, за пропозицією Інституту демократії ім. Пилипа Орлика (ІДПО) та Фундації Розвитку Місцевої Демократії (FRDL), прийнято рішення про впровадження засад Програми «Прозора Україна». Тшебятув, місто у Західнопоморському воєводстві, є однією з громад, які декілька років тому впровадили засади Програми «Прозора Польща» та надалі вдосконалюють розпочаті тоді дії. У рамках партнерського проекту канівські службовці знайомилися із досвідом тшебятовських колег, зблизька спостерігали за тим, яким чином впровадження завдань «Прозорої Польщі» впливає на щоденне буття виконкому та громади. Програма візиту передбачала зустрічі з бургомістром Славоміром Рушковськім та секретарем Ришардом Немчуком, дискусії із начальниками управлінь та відділів, індивідуальні зустрічі посадовців обох міст у рамках стажування, відвідини комунальних підприємств. Польських партнерів приємно здивувала активність та прагнення до знань українських гостей – вони насправді намагалися якомога краще пізнати польську дійсність та знайти відповідь на питання, який саме польський досвід можна використати у Каневі. Важливим елементом програми була майстерня, на якій українська група проводила відбір завдань для впровадження у виконкомі, опрацьовувала лист до канівського міського голови Василя Коломійця із викладенням аргументації на користь впровадження саме обраних завдань, узгоджувала форму співпраці при роботі над кожним із завдань. Майстерню проводив Пшемислав Фенрих спільно з експертами ІДПО: Магдаленою Братко, Оксаною Колісник та Олександром Возним. Українська група повернулася до Канева - починається етап впровадження завдань. Часу небагато: група підготовить першу версію відповідних документів до кінця вересня. Багато залежить від принципової позиції та послідовних дій, як міського голови Василя Коломійця, посадових осіб канівської влади так і представників громади. В цій роботі допомогою служитимуть тшебятовські службовці та польські і українські експерти. У середині жовтня Канів відвідає група тшебятовських посадовців – під час студійного візиту партнери обговорять вже виконані заходи, узгодять подальшу співпрацю, можливо вдосконалять окремі елементи проведеної роботи. Проект завершиться конференцією у Каневі наприкінці листопада – заплановано участь у ній представників польської сторони та міських голів українських міст. В перспективі - запровадження засад вдалого управління в рамках Акції «Прозора Україна» в 25 містах України та масове її впровадження, де Каневу відводиться уже роль навчального центру та прикладу для інших.
Яків Прогнімак, голова громадської ради Канівського міськвиконкому, учасник навчального візиту
Надурнячок, тато, тiльки цеглина на голову падає...
Решта – результат розумових здiбностей, працi та його вельможностi випадку...
А чиста як сльоза – це в точку..)
Акція має право на життя. Звісно, "кадри вирішують все", але сама ідея дуже доречна і вдала. Польща - гідний тому приклад.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]