Вода – це перше і чи найголовніше. Та є ще не менш важливі питання, пов’язані із розширенням виробництва «Нашою рябою».Мова йде про викиди в атмосферу.
Аналізуючи тип шкідливих речовин, що викидає в атмосферне повітря Канівщини ПрАТ «Миронівська птахофабрика», я хочу проаналізувати деякі з них, зокрема, щодоїхнього впливу на живе оточуюче середовище.
Зупинимось на формальдегіді. Порівняємо його вплив на природне середовище із впливом радіаційногозабруднення.
Після Чорнобильської катастрофи та кількість радіації, що потрапила на наші землі, майже залишилася без змін. Щось приноситься вітром, опадами, поверхневими та грунтовими водами, антропогенною діяльністю, щось виноситься. Але радіаційне забруднення з часом зменшується природним шляхом у процесі розпаду, термін розпаду – в залежності від матеріалу забруднення.
Із формальдегідом відбувається все навпаки. Як видно з офіційних джерел, все ніби в нормі. Але ви знаєте, що це за норма. Все ніби добре. Але ж все працює, і викиди без зупину продовжують надходити в атмосферу, землю, воду. Формальдегід має властивість накопичуватися і зберігатися в живих організмах. Тобто, проходить якийсь час і в організмі починаються зміни, які вже неможливозупинити. Ви прекрасно розумієте в яку сторону ідуть зміни.
Формальдегіддуже токсичний, він негативно впливає на органи дихання – викликаючи зупинку дихання, на шкіру – викликаючи дерматити, екземи, язви, нервову систему. Тобто вінявляєтьсяканцерогенним препаратом. Його допустима норма в повітрі – 0,5 мг/куб. метр. При постійній дії цієї речовини відбувається мутація органів. Він впливає на печінку, нирки, викликає головний біль, втому, депресію. Потенційно він може викликати астму, судоми. Коли це станеться? Всезалежить від імунітету людини, особливо сильно негативний вплив цієї речовини відчувається на дітей. Найстрашніше те, що у воді і на землі його неможливо відчути. Із збільшенням відстані від джерела викиду запах у повітрі тільки слабшає.Формальдегід,накопичуючись в організмі, дуже важко з нього виводиться.
Варто також нагадати, що, окрім вищеназваного підприємства, на землях Канівщини є інші підприємства, що також викидають в повітря формальдегід. Серед них: : Ергопак, підприємство по вирощуванню грибів та інші.
Тож думайте, робіть висновки. Вислів: «моя хата з краю» буде дорого коштувати кожному! Не думайте, що воно вас омине.
Хата у нас одна – Канівщина.Тільки всі разом МИ не дамо перетворити нашу Канівщину в звалище хімічних відходів.
Кількість викидів у атмосферне повітря на одного жителя у порівняні з Черкасами у нас, на Канівщині, перевищує у кілька разів. І це не рахуючи інших забруднень.
Думати потрібно було тоді коли все розпочиналось (не допустити будівництва, а зараз що вже думати. Всі за те щоб це все позакривали, розгорнули з лиця землі. Як закрити ???? Ви думаєте це неможливо ??? Можливо. Розпочинають розповідати що ми будемо робити з людьми які залишаться без роботи ( як ми відразу тіпа турбуємся про людей) розсмішили. А читаючи ці жахливі тексти які до речі на багато років покладуть екологічну дирку, то тут нічого такого про людей можна і не думати, переживуть, наша мета не будемо тикати пальцем кого прикрити нашу рябу методом що тіпа щось вона там робе, допомагає і ми без її коштів жити не можемо бо деякий відсоток можна списати собі і отримати в додачу за проявлені і представлені, прикриваючи підприємство і занесені з кращої тіпа сторони для людського народу (ух як закручено, да). За що стояв майдан, за що ми поховали сотню, за що ми зараз стоїмо на сході і кого бороним щоб розвивалися такі підприємства, набивалися кармани, бруднили до катастрофічної чорноти нашу екологію та тільки цими мізерними подачками кормити цей народ прикриваючи себе. Буде наша ряба розповідати що все в них з викидами в нормі в межах допустимого, а чому тоді є таке правило що підприємство не можна будувати блище 60 км до населеного пункту, якщо в них все в нормі. Та навіть дурний розуміє і не потрібно ніякого прибору що яке там не було підприємство воно все рівно має екологічно катастрофічні відходи, ну такого не може бути хоть лусни що підприємство працює і ніякого забруднення в цей світ не дає, аж смішно. Якщо говорити вже про роботу яку надають нам ці підприємства, то я вам відповім по стандарту і по закону, не потрібно хвилюватися за людей за них похвилювалася вже давним давно держава всі застраховані і застраховані на випадок безробіття, а за рік знайдуть іншу роботу.
Формальдегід - це органічна речовина, що поставляється зазвичай у вигляді водного розчину різних концентрацій, відомого як формалін. Він використовується в авіакосмічній промисловісті, автомобілебудуванні, будівельному секторі - у виробництві меблів, виготовленні комплексного обладнання, окремо або в комбінації з іншими хімічними речовинами є дуже важливим матеріалом для виробництва ДСП, штучних волокон, смол, пластиків, клеїв і пластирів, деяких фарб. Більшість таких матеріалів, як фарби, ущільнювачі і клеї, виділяють під час висихання шкідливі органічні пари. Цей процес може продовжуватися декілька місяців.
Формальдегід є необхідною речовиною для роботи різних біологічних систем, наприклад, тіла людини, a також використовується для виробництва глазурі для таблеток, серцевих клапанів, вакцин.
Більшість людей відчувають характерний запах формальдегіду у концентрації приблизно 0.5 ппм (ппм - одна мільйонна частина) або нижче. Таким чином, запах звичайно служить попередженням до того, як концентрація досягне великих значень.
Формальдегід - це речовина з різким заходом, канцероген класу А., тобто,. формальдегід по класифікації ставиться до тої ж групи речовин, що й миш'як із синильною кислотою - смертельні отрути. Ризик для здоров'я від формальдегіду в основному пов'язаний з його сльозогінним дією. Такий ефект можна спостерігати при вдиханні чи прямому контакті зі шкірою або очима.
Якщо перевищена його ГДК у виробі, формальдегід причиняє головний біль, бронхіальні нездужання, хронічну нежить, подразнення очей, алергічну реакція, хронічні захворювання дихальних шляхів.
Ось будь-ласка шампіньйон, як працював так і працює, ніхто про нього не говорить, можна сказати забули про нього, то я вам скажу шампіньйон має в своєму арсеналів 9 модулів і визнане саме найбільше підприємство в Європі, яке до речі від Канева стоїть в 2 км. і якесь чомусь має саме найменше вирощування грибів в Європі. Чому ???? Тому що жадні на гроші, хотіли відразу і лопатою не виконуючи ніяких процесів вирощування та зовсім ніяких процесів. Коли вирощується гриб робляться всі сприятливі умови але ці сприятливі умови і для розмноження бактерій, грибка, цвілі, навіть вже зараз по тим грибам бігають якісь павучки червоного кольору. Так от щоб цього не було процес вирощування мав бути так: Закладається ґрунт з зернами в модуль і збирається врожай 4 раза (зараз збирають раз, можливо два), вивантажується весь непотрібний грунт, миється, пропарюється модуль і на 1 місяць залишається на відстій і потім від-працюючи цей модуль деякий період його потрібно розібрати викинути і на цьому місці побудувати новий - це є такий натуральний процес в вирощуванні грибів, а у нас як роблять і на кожному підприємстві і тільки говорять що все впорядку. А дуже просто ніхто місяць той модуль не вистоює все розмножується все накопичується (бактерії, цвіль, пліснява, павучки...) гриби починають збиратися по разу, а план потрібно виконувати, починають ци модулі пропарювати по 3 рази, мити починають по 400 л. на модуль кожного дня аміаком і ця вся фігня кожного дня і в каналізацію яку до речі ніхто не чисте бо це не можливо (проект не продуманий) з каналізації в землю з землі глибше і глибше, поки не п'ємо, не їмо... Та зараз вже дійшли до того що цим аміаком поливають гриби зверху. А шампіньйон закривали то це зовсім умора, правильно його так закрили для очей для вух і хто хотів в це вірити, поки комісія була яка закривала, то тільки в той час і був закритий шампіньйон, тільки поїхали все шампіньйон працює і коли приїжджала вона сама та комісія про себе повідомляла, правильно то нічого вже не працювало, гроші отримала, грибочки отримала і поїхала комісія. І ви вірите що інші підприємства працюють екологічно чисті і ви вірите що ми їх закриємо. Є гроші, є кури, є гриби....
Сьогодні мова не йде про закривання існуючих нині потужностей підприємств, а про дотримання ними природоохоронного законодавства, про забір води з Дніпра, про заборону на розширення виробництва.
А щодо інвесторів, то мали ж намір у Каневі відкрити фабрику по розфасуванню кави, то чому ж не дали дозволу чи кому не дали, щоб дозвіл дали? А в Золотоноші он збудували і працює.
20 червня 2015, 10:17 Интересно, а ГЕС уже как бы ни при чём, она не наполняет бюджет государства. Но тут вы справедливы, она бюджет Канева наверное не наполняет. И кстати а чем наполняет свой бюджет Фирзен? Неужели там есть свои "грибы" и "рябы"?
nnn1,
Около 28.000 предприятий всех видов, размеров и направлений рас-полагаются сегодня на территории округа Рейн-Нойс. К ним наряду с
такими промышленными гигантами как «Байер» в Дормагене или
«РВЕ» в Юхене и Гревенбройхе относятся два самых больших в мире
алюминиевопрокатных завода компании «Гидро Алюминиум»
если вы читали, то в городская казна наполняется и процентом от реализации. Будет человек здесь жить и работать - будет покупать товары по месту. Нет - будет покупать в другом месте.
местные "бизнес князьки" платят рабочим в лучшем случае минималку и что-то в "конверт" а обычно "на руки" без оформления... Вот они честно платят налоги и государству и городу... Наверное таки да... Нужно их расширять... больше пивнух, больше типа кафешек... И будет тур бизнес по маршруту "пивнуха славутич"-"пивнуха черниговское"-"старый канев"-"тт".
nnn1, Мы никогда не станем Германией. Неадекватное сравнение. Мы никогда не будем в Евросоюзе. Неадекватные мечты. А с нашим дерьмом мы будем разгребаться сами.
it-kanev
20 червня 2015, 20:06 Мне не надо. Я понимаю, что Канев жил без ряб и грибов и жил лучще. Канев должен иметь те производства которые не несут вреда экологии и создают высокооплачиваемые рабочие места. такие как Экобудсервис, или как он сейчас называется.
А ви думали, що Україна так просто. Україна - це супер. Україна - це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.
Починаю розуміти, чому Людовік XIV сказав: "Держава - це я". Так, держава - це я, а не те, що вони з нею зробили. І якби кожен усвідомив, що держава - це він, то досі у нас вже була б достойна держава.
Буває, часом сліпну від краси.
Спиняюсь, не тямлю, що воно за диво, -
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є - дорога, явори,
усе моє, все зветься - Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
Розп'ято нас між заходом і сходом,
Що не орел - печінку нам довбе.
Зласкався, доле, над моїм народом,
Щоб він не дався знівечить себе!
Сектор 20 червня 2015, 00:11
Думати ніколи не пізно.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]