22 травня в канівському Музеї народного декоративного мистецтва відбулося відкриття виставки творів мистецтва, зроблених руками працівників Миронівської птахофабрики.
Виставковий зал, де представлені твори понад 30 майстрів – працівників Миронівської птахофабрики, вразив усіх присутніх різноманіттям та красою експонатів: картини маслом, аквареллю, олівцем, ціла галерея ікон, вишитих бісером та нитками, рушники, вишиванки, скатертини та безліч інших прикрас, які дивували око. Ікони, вишиті працівницями Миронівської ПТФ, освятив запрошений на подію священик.
На відкритті виставки були присутні керівники підприємства Світлана Агейкіна та Сергій Міщенко, які висловили подяку винуватцям події за подаровані емоції та їхні талановиті руки.
Ось імена тих, хто взяв участь у заході: економіст Вікторія Золотова, провідний інженер відділу контролю якості Вікторія Гайдай, оператор комп'ютерного набору Наталія Дмитраш, діловод юридичного відділу Юлія Гайдай, фахівець з процесного управління Ольга Кухарська, провідний лікар ветеринарної медицини Микола Фурсов, табельник транспортної служби Тетяна Малюк, диспетчер служби головного інженера Ольга Ваганова, працівниці відділу санітарно-ветеринарного контролю Аліна Володько, Ольга Полуєва, Інна Гаращенко, Алла Журбенко, підсобні робітники виробництва Катерина Гоменюк, Ольга Андрійчук, Валентина Бородавка, Оксана Рибій, Наталія Перванюк, Людмила Філоненко, Наталія Заєць, Наталія Назаренко, Наталія Шумик, Віта Надточій, Галина Біличенко, Тетяна Костенко, Ніна Білик, Світлана Церабаєва, Алла Наконечна, Валентина Петрова, Наталія Мурашко, Ніні Цимбал, Олена Литвин, Тетяна Гаврилей.
Виставка триватиме протягом трьох тижнів. Усіх гостей і мешканців Канева запрошуємо завітати до музею за адресою: ул. Леніна, 64, територія Успенського собору.
Довідка. У канівському Музеї народного декоративного мистецтва представлені речі трьох центральних областей України: Черкаської, Київської та Полтавської. Фонди нараховують близько 5 тисяч експонатів. Найцінніші експонати: одяг, килими, рушники, тканини, народний розпис, художнє скло. Вироби сучасних майстрів склодувів, різьбярів по дереву, художників. А рукоділля – це прояв себе, свого світогляду.
akama, тема начеб-то і правильна, з менеджерським підходом, але не тримайте нас-НАСЕЛЕННЯ КАНІВСЬКОГО РАЙОНУ за імбіцілів, ми все розуміємо для чого здійснюються подібні акціі......в свідомість громадян настирливо навязуть позитивність роботи цього підприємства,яке в свою чергу робить позитив тільки:СВОЇМ ВЛАСНИКАМ
Як на мою думку, досить притензійним, самовпевненим і навряд чи правдивим є твердження автора про те, що, далі цитую: "...відбулося відкриття виставки творів мистецтва...". Сумніваюсь, що ті твори мають цінність як твори мистецтва. І думаю, що не варто іх так було називати. Але загалом подія позитивна і потрібна місту, буде цікава для канівчан.
Це їх особистий талант,а не заслуга Миронівської ПТФ. Майстриням віват! а Рябі -ганьба! ,що ховаєтесь за талантами самородками Канівщини?. Але ж ви до розвитку того таланту нічого не доклали?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]