Пан Калніболоцький подав на конкурс недостовірну інформацію, завдяки чому незаконно отримав на обслуговування два рейси по маршруту Канів – Черкаси та рейс по маршруту Канів-Київ. Проте дана оборудка Калніболоцького О.А. розкрита.
Отже надана інформація Сухобрусом І.В. щодо подачі недостовірних даних на конкурс підприємством ПП «Канівавтотранс» підтвердилась.
Наразі розпочато підготовку відповідних документів, які стануть підставою відзиву «дозволу» на обслуговування рейсів Канів – Черкаси та Канів – Київ у підприємства ПП «Канівавтотранс» та розірвання відповідного договору. Проте, як зазначив Сухобрус І.В., він не зупиняється на досягнутому і готує відповідні документи до суду щодо визнання незаконним рішення конкурсного комітету, який визнав ПП «Канівавтотранс» переможцем по міському маршруті № 5 та на конкурсі по іншим рейсам. Слідкуйте за подіями і Ви, читачі та пасажири, зможете дізнатись, яким чином здобуває перемоги «най-най» успішніший перевізник міста, який насправді систематично порушує транспортне законодавство та ухиляється від оподаткування.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом