Сьогодні завод "Магніт" приступив до виготовлення твердопаливних, піролізних та котлів довготривалого горіння. Прекрасно. Можливо вони і хороші, але про це ми нічого не знаємо, окрім того, що подали на сайті мінімальну інформацію. Навіщо виключили коментарі? Мені хотілося б отримати інформацію про котли довготривалого верхнього горіння, а не просто твердопаливні котли. У рекламі пишеться, що ви їх виготовляєте, то дайте інформацію про них, фотознімки та розкажіть про їх переваги, можливо ми й не будемо шукати чиїсь котли за тридев'ять земель, а купимо свої, канівські. Нехай слово мовить інженер-конструктор чи іший кваліфікований спеціаліст. Покупці ваші є, зацікавте їх та переконайте, що ваш товар кращий!
Ціна на товар залежить від попиту. Собівартість залежить від обьєму виробництва, тому завдання менеджерів збалансувати собівартість і ціну. Реалізувати товар собі на збиток ніхто не буде.
Шановна VLADA,так як до людей треба доводити правдиву інформацію то я хотіла щоб Ви до свого блогу внесли ряд виправлень.
1. Котли почав виготовляти не завод "Магніт",а ТОВ "Канівський механічний завод" який був заснований в 2005 році.Це підприємство до "Магніта" ніякого відношення ніколи не мало,хіба шо знаходиться на бувшій території 70 цеху.
Керує підприємством уже 10 років-Рахуба Микола Андрійович
2 Про те чи хороші наші котли чи погані хай розказують люди,так буде правильніше,але підприємство робить все для того щоб котли були максимально якісні.
3.Ціни на котли встановлені на мінімально можливому рівні щоб люди не шукали аналогічну продукцію "за тридевять земель",робиться все для того аби забезпечити канівчан теплом.
Котел коштує в межах 30 000 грн. і це голий котел. Як Ви думаєте є смисл ставити ? Я думаю нема. Це скільки років потрібно щоб він повернув свої грошові кошти. Не факт що ціна на дров'яні матеріали також піднімаються і не факт того що декілька років і люди будуть їх просто викидати або як реквізит стояти. І Яценюк який розповідав про вигідні умови кредитування, то Ви візьміть підіть у банк і дізнайтеся про ці умови. Це так для людей !!!
Котел за 27000 грн. може вміщувати в собі 60-90 кг. дров і обигрівати Вашу оселю 12-36 годин без втручання людини,а також забезпечує гарячою водою на протязі року .За рік він не окупиться, але за 3 роки Ви вже будете відчутно економити.
Ми зараз обговорюєм самий дорогий котел, але ж є котли і за 6500грн. Він не такий зручний у використанні ,але для пенсіонера який сидить вдома це не проблема.
Доречі окупиться він при нинішних тарифах за рік.
А взагалі чим більша площа опалення тим швидше окупляється котел.
За три роки він не окупится. На будинок в 100 кв.м. потрібно 4 машин дров на довготривалий котел при нормальних умавах вони будуть коштувати 8 000 грн., а газ вийде в 2 рази дороще при нових таривах, якщо дрова не подорощають. 8000 помножити на 3 роки вийде 24 000 вернуться, а потрібно витратити 40 000 грн. як мінімум (димоход, насос, труби, встановлення, крани...) то потрібно всі 6 років, а за 6 років змінеться все що завгодно.
Я ще раз повторюсь у нас неможливо жити по нормальному, тільки всі кинуться на дрова і відразу піднімется ціна на матеріал. Сьогодні машина 2 000 завтра 3 000 після завтра 4 000, а потім котел перестане окуплятись. Знову давайте повертатись на газ. На що попит на то і ціна.
15 квітня 2015, 14:41 Абсолютно вірно, як і те що котел буде також мати іншу ціну через кілька років. Тому кожен повинен для себе вирішувати, що вигідніше нинішні сучасні технології, чи стара добра грубка.
Цієї зими будинок з саману+кирпич площею 80 кв.м "використав" 2 машини сухого клену ,ціна якого по осені була 1200 грн. з розрубкою. Температура повітря підтримувалась 23 градуси.
Звісно, будівля яка має старі вікна з великими дірками, та щілини в стінах та ще й збудована з кирпича в 2ряди -може за зиму і 6 машин дров використати ))),але вона і газу жертиме дай боже!!!
Робіть висновки....
А взагалі розрахунок такий:
1 кубометр газу = 3 кілограмам сухих дров. Наголошую кілограми і сухі дрова.
Порода дров ніякої ролі не грають. Міняється тільки обєм який треба переносити.
Мокрих дров потрібно в два!! рази більше
Тож якщо будинок витрачав 2000 кубометрів газу то йому треба 6 тон дров. А от скільки це машин залежить від великої кількості факторів:
1 порода дров
2 розміри машини
3 як укладені дрова на машину
4 сирі чи сухі
5 рубані чи метровками
і так далі
Є ще ряд факторів не економічного характеру які спонукають людей до встановлення твердопаливних котлів:
1. Газ дорогий, але чи буде він взагалі ?
2. Не хочу платити державі агресору...
3. Хочу не від кого бути залежним....
І я Вам хочу сказати ці фактори гріють душу сильніше аніж папірці в кармані.
Сектор, вартість твердопаливного котла 30 000 грн,? Я нічого не переплутав??
Я звичайно нічого в цьому не розумію...але навіть за сучасним курсом це трохи більше 1 000$
Нікому не здається, що це занадто дорого, ну, як для побутового котла...Чи він розрахований на опалення грандіозної площі???
Bomba_ukr, http://pelletshome.com.ua/ru/kotli-dlitelnogo-goreniya/16-stropuva-s.html
Котел на 100 кв.м. будинку. Для звичайного будинку. Просто з автоматикою і потребує завантаження дров можна сказати раз у добу, а далі все робе сам. Але це ж ціна тільки за котел, а до нього потрібно ще скільки причандаль, а за 6 500 грн. це котел біля якого можна сказати постійно потрібно сидіти і кидати і кидати.
Lesya20_1, Ви говорите що котел вміщає в собі 60 - 90 кг дров і горить в середньому 24 години. Добре. А скільки це ж буде за опалювальний період якщо за 6 місяців має 4 380 годин. 182,5 днів перемножаємо на середнє значення кілограм дров 75 кг. і отримуємо 13 тон. дров. Тільки я так думаю який би будинок тут не був менше дров використовувати не можна. Котел не буде ж горіти на дровах 5 діб. От тільки відношення газу чи правдиве до дров. Цікаво, а все таки скільки машина дров нарубаних має вагу ?
Bomba_ukr, Це звичайний побутовий котел які встановлює європа, тільки можна сказати наче вже дійсно високотехнологічний. Завантажується раз на добу, має повну автоматику у підтримці температури і не потребує майже ніякого догляду. Так ціна кусюча. А якщо ще до цього придати що людині нема куди ставити, то потрібно будувати окреме приміщення і думати куди складати дрова. У Європі за людину все подумали і в цьому допомогла держава і з утепленням і з котлами і в забеспеченні дровами, а в нас попридумували не зрозумілі програми. Тобто купляєш котла сучасного і все субсидіє вже не нададуть, томущо якщоо серйозно взятись то він може і затянути 50 000 грн., а за утеплення будинку я зовсім мовчу.
60-90 кг. дров котел спалює при температурі -20 -25 градусів.Це його номінальна потужність.
Реально такі морози трапляються рідко і тривають не довго.
При температурі 5 градусів він повинен з повною загрузкою працювати не менше трьох діб.
Lesya20_1, От мене цікавить питання якщо я його завантажу повність і на дворі буде температура середня цілий місяць 5 градусів він зможе на дровах горіти 5 діб і більше ? Чи є така межа 36 годин і все. Я так розумію дрова горять з певною швидкістю і є межа швидкості яку менше ну ніяк не можна зробити. Тоді просто напросто він мені буде давати температуру ну яку мені просто не потрібно, а це переросхід матеріалів. І на скільки я знаю що котел довгого горіння температуру по автоматиці менше 60 цельсія не дає.
Сектор, Есть разные, по принцыпу горения котлы, например булерьян (видел лично) может держать температуру от 40 градусов (можно и ниже, но там начинаются не хорошие процессы, типа конденсат в топке, который приводит к корозии теплообменника, не самый приятный запах у этого конденсата скажу я вам). Если речь о пиролизе, то температура сгорания пиролизных газов около 1200 градусов, тут уже все зависит от теплообменника.
Сектор, дійсно температура котла всередині повинна бути не менше 60 градусів щоб не утворювався конденсат, але за котлом стоїть змішувач(термостат) який регулює температуру води яка поступає на батареї в любих рамках.
При малому споживанні тепла котел переходить в рижим тління і може так робить дуже довго. Звісно КПД його зменшиться процентів на 10-15 так як частина тепла буде витрачаться на підтримку температури всередині котла.
котлы "Кобзар", а где-то были еще котлы "Кобзарык" другого производителя
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]