За вікном зима! Наближаютьсчя новорічні свята, а разом з ними - гарний настрій, час, із задоволенням проведений в колі родини й друзів, а також безліч подарунків і сюрпризів під ялиночкою. Але чи варто поєднувати нашу радість з нищенням природи? Звісно НІ! Ялинка має залишатися в лісі! Це краса! Це житло для тварин! Це зелені легені планети! А створити новорічний настрій нам допоможуть ялинкові букети та сувеніри, зроблені власноруч з різни матеріалів.
Для сприяння збереженню хвойних насаджень в період підготовки до Новорічних та Різдвяних свят, працівники заповідника провели екологічну акцію «Не рубай ялинку!». В її організації допомогли Центр культури та мистецтв, міський та районний відділи освіти. В акції взяли участь діти зі шкіл та дошкільнята. Вони проявили свої творчі здібності у виготовленні креативних, цікавих аналогів новорічних ялинок, оберегів, букетів, прикрас, а також створенні малюнків, написанні віршів. Цієї суботи 20 грудня відбулося урочисте відкриття виставки всіх цих робіт в Центрі культури та мистецтв. Усі присутні були зачаровані винахідливістю конкурсантів. Їх вразила та різноманітність ялинок та ялинкових прикрас: і з газетного, кольорового паперу, з макаронів, з «дощику», з лісових горіхів, шишок, бісеру, ниток, жолудів, цукерок та ін. Для гостей виставки виступили юні музиканти з Дитячої школи мистецтв та дебютували артисти з театральної студії «Фенікс». А потім відбулося нагородження переможців. Грамоти та подарунки отримали Ерік Попов «Кондитерська композиція», Вікторія Ракоїд з композицією «Казкова ялиночка», Назарій Малашенко «Ялинка з макаронів», Владислав Святелик «Ялинка», Олександр Цвіліховський «Новорічна картина», Діана Литвин «Цукеркова ялинка», Олена Червинська «Ялиночка-україночка».
Також учні підготували листи та вітання з Новим роком бійцям, що знаходяться в зоні АТО. Ці листи поїдуть до них 28 грудня.
Поспішайте відвідати виставку! До Нового року залишилося мало часу! Сподіваємось, що дитячі твори дадуть вам не тільки естетичне задоволення, але й збережуть багато хвойних дерев!
Адміністрація Канівського природного заповідника |