kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Міські новини 

Нове керівництво ЗАТ «Укршампіньйон»: «Канів знову дихатиме на повні груди»

Як повідомлялося у попередніх номерах «Дніпрової Зірки», у вирішенні проблеми неприємних запахів у Каневі, пов’язаних з діяльністю «Укршампіньйону», намітилася позитивна тенденція, і канівчани з нетерпінням чекають, коли, нарешті, зможуть вільно дихати чистим свіжим повітрям. Дійсно, на відміну від тієї ситуації, яка була ще пів-року тому, коли будь-які спроби людей вплинути на зменшення «Укршампіньйоном» викидів забруднюючих речовин наштовхувалися на стіну нерозуміння з боку його колишнього керівництва, нинішній стан справ вселяє надію в людей і дозволяє з оптимізмом дивитися у майбутнє.

   Звільнення колишнього директора підприємства Володимира Поблоцького та призначення нового стали першими кроками з боку групи компаній «Верес», аби змінити ситуацію на користь громади. Таким чином, з 1 березня ц.р. ЗАТ «Укршампіньйон» отримало нового директора. Ним став колишній керівник Ліпецької кондитерської фабрики компанії «Рошен», досвідчений та кваліфікований керівник Олексій Тарасов. В інтерв’ю «Дніпровій Зірці» він розповів, що перед тим, як прийняти пропозицію від керівництва групи компаній «Верес» про очолення «Укршампіньйону», він детально ознайомився з проблемою підприємства. Розуміючи всю серйозність ситуації та бажання інвесторів якнайшвидше позбутися того негативу, що виник у стосунках між підприємством та громадою, а також те, що проблему, насправді, можна розв’язати, О. Тарасов прийняв рішення очолити ЗАТ «Укршампіньйон».

   Наступним кроком групи компаній «Верес» було відкриття проекту з вирішення екологічної проблеми ЗАТ «Укршампіньйон». Його керівником було призначено Андрія Дмитренка.

   За планом проекту, який вже складено, завершення усіх робіт з усунення впливу на навколишнє середовище та введення оновленого підприємства в експлуатацію відбудеться до початку наступного року. Головний етап – початок будівельно-монтажних робіт – заплановано розпочати вже з середини липня ц.р.
За словами директора «Укршампіньйону» О.Тарасова, основною проблемою, власне, є те, що неприємні запахи на підприємстві пов’язані саме з особливостями технології виробництва. В Європі на подібних підприємствах технологія виробництва не відрізняється від вітчизняної. Там, у деяких компаній все вирішується завдяки новітньому технічному обладнанню та ефективному його використанню. Саме тому з 5 квітня ц.р. головні технолог та інженер, а також директор «Укршампіньйону» вирушать до Польщі та Нідерландів, аби вивчити  досвід тамтешніх підприємств та конкретні заходи щодо усунення негативного впливу на довкілля.

   Для розробки проекту планується залучити проектні компанії з Європи, якщо у цьому буде необхідність, а також працюватимуть над проектом  і вітчизняні розробники. Проектна організація ПП «Укрбудпроект» вже розробила попередню проектну документацію на оцінку впливу на навколишнє середовище. Разом з Інститутом гігієни і медичної екології ім.Марзеєва було визначено джерела викидів та їхній склад. За словами керівника проекту А.Дмитренка, виникає деяка складність, оскільки джерел неприємного запаху на підприємстві є декілька, тому і технології знешкодження потрібно використовувати різні. Крім того, аналіз проводиться не лише на наявність тих речовин, що призводять до відчуття неприємного запаху, але й тих, що не мають запаху, проте є шкідливими. Керівник проекту запевнив, що викиди і тих, і інших будуть усунені в ході реалізації проекту. Вже вирішено, що знешкоджуватися шкідливі речовини будуть за допомогою систем фільтрів, проте, знову ж таки, питання про вибір типу та параметрів фільтрів вирішуватиметься під час відвідання подібних підприємств у Європі.

   Як повідомив директор «Укршампіньйону» Олексій Тарасов, для реалізації проекту з усунення екологічних проблем ЗАТ «Укршампіньйон» групою компаній «Верес» було створено окремий бюджет, кошти з якого будуть використовуватися лише за прямим призначенням. Гроші вже надходять і вони використовуються. О.Тарасов запевнив, що проблем з фінансуванням даного проекту не буде. Остаточна сума коштів, яка буде витрачена на модернізацію підприємства, невідома, оскільки проект досі знаходиться на стадії розробки. Вивчення усіх нюансів справи займе деякий час і триватиме, як вже повідомлялося, до середини липня.

   Директор «Укршампіньйону» зазначив, що проблему із поширенням неприємного запаху в Каневі буде обов’язково розв’язано – до кінця ц.р. принаймні на 70%. Це, звичайно, не той результат, на який очікує громада, однак варто зазначити, що проблема ця непроста, і вирішити її водночас не вдасться, але підприємство буде робити все можливе, аби канівчани не відчували дискомфорту через його діяльність.

Джерело: "Дніпрова зірка"

WayBe

2 квітня 2010, 15:34

Теги статті:
Укршампіньйон  
Голосів:
1
10

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
КОКА

2 квітня 2010, 17:47

IP: 84.52.12.xxx
Рейтинг: 0
(аби канівчани не відчували дискомфорту через його діяльність)Сначала строим с нарушением а потом начинаем исправлять ошибки.Тоже самое будет и с Нибулоном, так зачем тогда строить с нарушением всех допустимых норм.
vasoback
6 квітня 2010, 10:17

IP: 94.179.240.xxx
Рейтинг: 0
Це все відверта брехня, пил в очі!!!

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Про таємниці Кременчуцького водосховища, "сук" та серфінг

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

fishingessay
level devil Чому комісія працює без служби виконавчого провадження? Яка мета існування служби виконавчого провадження? Її роль полягає у виконанні рішень усіх судів, зокрема Верховного Суду Украї.. [весь]
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
@Poly Track У вашому магазині я маю багато варіантів, коли хочу купити плитку для підлоги.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
@ Block Blast Game And even more so - the Supreme Court of Ukraine, and not just to collect money from debtors.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"