За втручання Канівської міжрайонної прокуратури забезпечено повернення до комунальної власності громади м. Канева земельних ділянок більше ніж на 300 тис. грн.
Статтею 121 Конституції України на органи прокуратури покладено здійснення функції представництва інтересів громадянина або держави в суді у випадках, визначених законом. Зазначена функція відповідним чином закріплена і у діючому Законі України "Про прокуратуру".
Так, відповідно до норм вказаного Закону, представництво прокуратурою інтересів громадянина або держави в суді полягає у здійсненні прокурорами від імені держави процесуальних та інших дій, спрямованих на захист у суді інтересів громадянина або держави у передбачених законом випадках.
Особливого значення реалізація вказаної функції набуває під час захисту економічних, аграрних, екологічних та інших інтересів держави, визначених як пріоритетних напрямків діяльності.
Підставою представництва інтересів держави у суді є наявність порушень або загрози порушень державних інтересів внаслідок протиправних дій фізичних або юридичних осіб, що вчиняються у відносинах між ними або з державою. При цьому закон наділив прокурора правом самостійно визначати ті чи інші підстави для представництва, а також форму його здійснення, завдяки чому він може здійснювати представництво інтересів в суді і вступати у справу, порушену за позовами (заявами, поданнями) інших осіб, на будь-якій стадії судочинства в порядку, передбаченому процесуальним законом.
Так, на реалізацію вказаних вимог закону, 12.08.2014 Канівським міжрайонним прокурором підготовлено та направлено до суду 8 позовних заяв про визнання недійсними договорів оренди землі, укладених Канівською міською радою з фізичними особами та повернення земельних ділянок у комунальну власність на загальну суму 634, 64 тис. грн.
На даний час, 2 позови прокурора задоволено в повному обсязі на суму 158, 660 тис. грн., тобто землі комунальної власності повернуті до Канівської міської ради, провадження по 2 позовах на таку ж суму – закриті, у зв'язку з добровільним виконанням відповідачами позовних вимог прокурора.
Інші позови на сьогоднішній день перебувають у судовому провадженні Канівського міськрайонного суду на загальну суму 317, 320 тис. грн.
Таким чином, найближчим часом очікується прийняття відповідних судових рішень.
Дуже просто отримати д1лянку п1д забудову- зв1льнити всих з земельного та арх1тектурного в1дд1л1в до б1сово1 мами в1дправити!Це зм11не кубло так нажилось на прдаж1 та взятках...Стою на черз1 уже 5 рок1в,а в1дпов1дь одна -нема зем.в1дведень
..
А у мене запитання стосовно будівлі "Славутича" та землі під ним. Міськрада Канева продала все це якомусь еврейчику за символічні гроші і тепер не одержує і доходів від цього і самого еврейчика не знають де найти. А може не хотять? Прокуратура, а-у -у де ти???
tarnava, На якій підставі пускаєте в світ таку плітку???
Міськрада Канева не могла торгувати "Славутичем", бо не мала його в своїй власності. МТЦ "Славутич" - власність ЦК ВЛКСМ і після розвалу Союзу залишився в московській власності. У Каневі працювало найняте господарями представництво, яке управляло "Славутичем": вело готельну та іншу діяльність, здавало приміщення в оренду.
Були спроби викупити "Славутич" для використання на потреби міста. Але ціна за нього заламувалася непідйомна.
Колись по Каневу балатувався до Верховної Ради Валерій Борзов від Народного Руху. Я був у нього довіреною особою. Борзова зацікавив "Славутич". Він мріяв робити у Каневі тренувальну базу для олімпійського резерву України. Його спонсори готові були заплатити московитам за "Славутич" ту суму, яку вони зажадали. Але для реалізації ідеї Борзова до комплекса потрібно було додати ще й стадіон, який є поруч. Борзов готовий був використовувати стадіон з врахуванням потреб міста - спільно з міськими спортивними організаціями. Та домовитися за стадіон не вдалося.
Олександр Іванович! Ви до кінця не володієте ситуацією навколо МТЦ "Славути" На початку нового сторіччя цей заклад викупив бізнесмен з Києва, який не захотів називатись. Нині 98% акцій належить йому, а 2 % акцій Власенку Володимиру Михайловичу.Нещодавно приїдила у Канів велика делегація бізнесменів з Києва, яка вивчала можливість створення на базі цього закладу реабілітаційний заклад для бійців АТО. Результат вони поки не дали....
koloskaniv, я не мав наміру розказувати всю історію переходу власності на "Славутич". Я лише звернув увагу на те, що в тому процесі не задіяна міська рада. Московська влада віддала його в приватну власність. А вже власники торгують ним, як хотять.
Піонерським табором "Гайдарівець" розпорядилися власники ВАТ "Закордоненерго", що мали контрольний пакет акцій. Теж там міська влада не могла зашкодити їх рішенню. Навіть я і інші дрібні власники акцій "Закордоненерго", придбаних за свої приватизаційні сертифікати, не могли своїми голосами "проти" цьому зашкодити. Але винні у втраті "Гайдарівця" ходять серед нас. Це ті люди, які в період економічної скрути попродали по 2-10 гривень свої приватизаційні сертифікати. Ті, хто їх скупив у народа, отримали можливість контролю над об'єктами, які були віддані у власність народу за сертифікатну приватизацію. Зараз ці об'єкти можна повернути лише через зворотну націоналізацію (чи реприватизацію). Це у волі Верховної Ради. Але для прийняття таких рішень треба не олігархів туди обирати. Не можна голоси свої за гречку та невеликі гроші продавати і дослухатися до солодких обіцянок кандидатів-олігархів у період виборчих кампаній. Наївністю та продажністю спочатку створюємо над собою владу, яка доводить країну "до ручки", а потім вже суспільство визріває до протестів, Майданів і нових жертв патріотів.
Олександр Скорина, Я щиро захоплююся Вашим вмінням поставити все з ніг на голову. Нарешті знайшлися винуваті в тому, що народ втратив право впливати на процеси розподілу та використання майна, що підлягало приватизації.
Я не є експертом у галузі сертифікатної приватизації, але і мені ясно, що основну масу населення просто "натягнули на ваучер".
1.Ваучери не були іменними і тому з'явилася можливість їх скуповувати.
2.Населення не було належним чином підготовленим до розуміння самого процесу.
3.Скажена інфляція позбавляла ваучер його вартості і люди були раді отримати хоч якусь копійчину.
4.На ваучерну приватизацію не виставлялися підприємства, які на той час приносили реальний прибуток.
5.Навіть ті, хто вклав свої сертифікати в якісь підприємства, отримали дулю з маком, а не дивіденди.
6.Це була велика афера, завдяки якій величезна кількість державного майна за безцінь потрапила до рук тим, хто був близький до влади, або мав зв'язки в певних колах.
А тепер хотілося б почути тих, хто отримує дивіденди на свої ваучери. Ау-у-у! Відізвіться...
Прокуратура та Міськвиконком, та може Ви допоможіть чернобильцям 1та2 категорії безплатно їхати до Мироновки як було,але ж закон не відмінили по областям другим дозволено,а тіки в Каневі на автостанції свій закон(НІ) Інваліди 2гр.із Черкас продають за 50%,а в Каневі(НІ)Закон з1жовтня по15травня ніхто не відміняв.То може допоможіть нещасним людям.
Kolu4ka, письмово треба робити запит.
А взагалі нащо нам міськвиконком, який не володіє цією інформацією? Де наші міські депутати, які допускають таке? Тільки відмазка "не має грошей " не проходить.
Вже раз протизаконно відміняли пільги в міському транспорті. І прокуратура мовчить.
Калина, це я ставлю з ніг на голову? Ми ж всі правильно орієтуємося в ситуації і правильно діємо. Але всі навколо нас є винними в наших бідах.
Зручна позиція бути невинними.
А може слід визнати, що "натягнули на ваучер" бо далися натягнути? Може врешті варто визнати, що мусіли бороти Януковича, бо самі обрали його й власним вибором створили в раді регіональну + компартійну більшість? А олігархів ми не самі створили? Коли це зрозуміємо, то далі зможемо збагнути й те, що й далі ведемося на принади олігархічної ліберальної ідеології.
А хто має бути відповідальним за обраний новий склад Верховної Ради?
Знову нас надурили? А я вважаю, що вміло провели обробку нашої свідомості. Не пропали марно витрачені олігархами на виборчу кампанію гроші. Знайшли родючий грунт, який дав потрібні голоси виборців. А прогрес в розвитку суспільства буде аж тоді, коли на цьому грунті гроші не спрацьовуватимуть. Гроші - зброя олігархів. Чим будемо їх зброю бороти?
Олександр Скорина, ---Чим будемо їх зброю бороти?---
Одна з версій: стали б українці культурніші, поважали б СВОЇ традиції- було б ДІЛО! :-)
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]