kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Регіональні новини 

У 13 містах області якість питної води не відповідає вимогам чинного ГОСТу 2874 „Вода питна"

Протягом 2004 - 2006 років з Державного бюджету підприємства житлово-комунального господарства області отримали 41 млн. грн. Понад 82 % (33,8 млн. грн.) коштів було спрямовано для забезпечення повноцінного функціонування 32 комунальних підприємств Черкащини, що надають послуги з водопостачання та водовідведення. Однак, як засвідчило аудиторське дослідження фахівців КРУ, підвищити ефективність функціонування галузі так і не вдалося.

Одна з причин - відсутність фінансового забезпечення обласних програм: через неспроможність місцевих бюджетів забезпечити необхідним фінансуванням виконання першочергових заходів з реформування ЖКГ області на Черкащині так і не було затверджено регіональну Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Черкаської області 2005 - 2010 років і вона залишилась проектом.

На рівні обласного центру Програма розвитку ЖКГ діяла з 2003 року. Проте вона мали лише декларативний характер, що стало причиною внесення численних змін та доповнень. 2004 року заходи програми було профінансовано на 33 % від потреби, 2005 року - на 47,5 %, 2006 року - на 29 %. На заходи, що стосувались поліпшення водопостачання та водовідведення міста, 2004 року було спрямовано 50 тис. грн., 2006 року - 200 тис. грн., а 2005 року за потреби на ремонт водопровідних мереж міста 8,6 млн. грн. видатки в міському бюджеті Черкас не передбачалися.

Черкаська облрада затвердила обласну програму „Питна вода Черкащини" на 2006 - 2020 роки. Про актуальність цієї програми свідчить той факт, що в Черкаській області експлуатуються джерела питного водопостачання, які відповідно до вимог ГОСТу 2761-84 належать до II та III класу. Щоб довести таку воду до відповідної якості, необхідно застосовувати спеціальну обробку її. Сьогодні водопостачальні підприємства 10 міст області таку обробку води з джерел питного водопостачання не проводять. У 3 населених пунктах такі заходи здійснюються частково з недостатньою ефективністю. Так, у 13 містах області якість питної води не відповідає вимогам чинного ГОСТу 2874 „Вода питна".

Черкаська облрада в травні 2003 року затвердила також регіональну програму оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води й теплової енергії до 2007 року. Програма передбачала фінансування оснащення наявного житлового фонду приладами обліку за рахунок державного, місцевих бюджетів, підприємств водопостачання, власників та наймачів житлових будинків. На виконання цих заходів з місцевих бюджетів не було виділено жодної копійки. Лічильники встановлювали за рахунок коштів населення, підприємств, бюджетних установ.

КОНТЕКСТ-ЧЕРКАСИ

WayBe

3 березня 2007, 00:00

Теги статті:
питна вода  якість  ЖКГ  комунальне господарство  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни.

У Каневі працюватиме спецавтомобіль для безкоштовної перевірки зору

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею.

"Жизнь в тупике"

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

Популярні за тиждень:

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

Про що зараз спілкуються:

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"