Черговий міжнародний скандал -чи канівська закономірність?
Нещодавно одна моя знайома повідомила, що чергова група обдарованих дітей виїзджає на місячне навчання до міста Фірзена, за рахунок коштів німецького уряду.Але ,що цікаве формуванням групи займалась бувша заступниця , а нинішня член партії регіонів, Валентина Чиж. І до складу цієї делегації ввійшли лише обдаровані діти гімназії ім.Франка. Інші діти не пройшли (чи не були допущені до участі в конкурсі) співбесіди.І як вона акуратно вказала, що це Валентина Чиж віддячує гімназії ім.Франка за те, що її пасенку декілька років назад, з його низьким рівнем знань,який навчався в цьому закладі, допомогли набрати найбільший бал із ЗНО в Черкаській області.Невже досвід минулих поїздок не навчив наших можновладців відповідально відноситись до формування дитячих груп, для поїздки в Фірзен.Хто володіє інформацією, подайте реальну об'єктивну інформацію.
Відповідь на статтю на сайті kaniv.net .
Я, класний керівник 10 класу та керівник групи дітей Канівської гімназії, що їдуть до Німеччини, можу дати коментар щодо поїздки.
Кожного року Фріц Майес відвідує навчальні заклади нашого міста. Під час чергового візиту в жовтні 2013 року пан Майес завітав у гімназію, поспілкувався з учнями та вчителями. Учні 10 класу написали листа німецьким дітям-одноліткам, передали презентацію навчального закладу та класу, висловили бажання співпрацювати тісніше. Фріц Майес передав матеріали та прохання дітей бургомістру міста Фірзен та педагогічному колективу гімназії імені Клари Шуман. В березні 2014 німецькою стороною була запропонована гімназистам 10 класу в кількості 15 осіб поїздка до Фірзена на два тижні. Це було обумовлено тим, що саме в цьому класі вивчаються дві іноземні мови. В тому числі німецька мова вивчається як основна і як друга. Саме ці діти можуть гідно представити світоглядні позиції української молоді щодо європейських цінностей. Мета поїздки: встановлення контакту та співпраці між однолітками двох держав задля поліпшення мовного практикуму, очного та заочного ознайомлення з культурно-історичними пам’ятками європейських держав, двобічне ознайомлення з національними традиціями, звичаями.
Можновладці Канева, в тому числі і Чиж В.М. ніякого відношення щодо поїздки та формування списку учнів не мають. Це ініціатива лише класного колективу та німецької сторони.
З приводу детальнішої інформації по поїздку звертайтеся до мене. Звіт про поїздку обов’язково буде надруковано в ЗМІ.
По-перше, про керівника групи (класного керівника) можна дізнатись в гімназїї. По-друге, який може бути звіт, якщо учні тільки їдуть. По-третє, чому так багато помилок?
В серпні-вересні 2014 року група українських школярів Канівської гімназії імені Івана Франка вирушила в Німеччину. Гімназія імені Клари Шуман – це велика європейська школа, яка реалізує всебічний розвиток навчальних можливостей своїх учнів. Для багатьох українських дітей це була перша закордонна поїздка. Гімназія гостинно зустріла дітей з України, а потім німецькі сім’ї запросили їх на 12 днів для проживання. Програма відвідування була різноманітна. Учні щоденно відвідували уроки, продовж цих днів проводили спільні заходи. Під час візиту учні Канівської гімназії організували невеликий концерт, де продемонстрували українські танці та пісні, розповіли про рідний Канев, провели вікторину та подарували німецьким школярам українські сувеніри. Діти брали участь у 650-річчі святкування міста Дюлькен. Завдяки фінансової підтримки жителів Фірзена та організації «Друзі Канева», яку очолює Фріц Майес, українські діти разом зі своїми німецькими однолітками відвідали міста Кельн, Аахен, Моншау, здійснили на теплоході екскурсію по Рейну, насолодилися пейзажами голандського міста Нордвік, мали незабутню зустріч в Європарламенті з паном Флоренцом. Велике враження справила на дітей екскурсія по Борусія-парку в Мьонхенгладбахе. А в передостанній день українським дітям подарували чудову поїздку в Фантазіланд, де вони змогли розважитися на різних атракціонах.
Швидко промайнули 12 днів перебування в гостинній Німеччині і діти, переповнені враженнями, повернулися в Україну. Адже в них з’явилися нові друзі, значно покращилися знання німецької мови, вони побачили своїми очима справжню Європу і зрозуміли, чому ми прагнемо в Європейський Союз та як в подальшому будувати своє майбутнє.
Класний керівник 11 класу Горяна Ольга Григорівна
Да, нашим людям не вгодиш: не прозвітуйся-погано, прозвітуйся також. Якщо пораділи за дітей, то чому мінус? До речі забула написати, що кожна дитина в подарунок отримала компьютер. Можете ще один мінус поставити. Заздрість - наша національна риса.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]