В рамках войны памятников и смены кумиров рижский скульптор кульптор Айгар Бикше предложил высокотехнологичный надувной памятник. Во время художественного фестиваля надувной Ленин стоял перед зданием кабинета министров Латвии в Риге на месте снесенного памятника Ленину и надувался каждые две минуты. Понятно, что современные технологии позволят надувать памятник с любой частотой дистанционно и сдувать в случае когда он мешает. Кроме того, надувные памятники легко можно переносить с места на место.
Родини патріотів, які намагалися демонтувати пам’ятник катові Лєніну у Києві, були майже повністю знищенні більшовицькими окупантами
5 серпня 2010 року Шевченківський районний суд міста Києва допитав підсудних у справі щодо Олександра Задорожного, Андрія Тарасенка, Івана Срібного, Богдана Франта та Миколи Коханівського про спробу демонтажу пам’ятника Лєніну на Бессарабській площі у Києві. Під час судового засідання підсудні розповіли про свої мотиви спроби демонтажу пам’ятника та надали суду документи, які засвідчили, що їх родичі стали жертвами комуністичних репресій та Голодомору в Україні 32-33 років. Наступне засідання відбудеться 17 вересня 2010 року о 14-00.
Націоналісти пояснюючи мотиви свого вчинку судді Павленко О.П. наголосили, що керувались не хуліганськими мотивами, а діяли з поваги до мільйонів загиблих внаслідок встановленого Лєніним окупаційно-більшовицького режиму, а також з поваги до Української Держави (незалежну українську державу- УНР, визнану багатьма країнами світу, в т.ч. і Радянською Росією було у 1918-1920 рр. окуповано більшовицькими військами за вказівкою Лєніна).
Олександр Задорожний заявив клопотання долучити до матеріалів справи документи, які свідчать, що його родичі, а саме: три брати його прадіда були убиті червоними партизанами через те, що ті брали участь в націоналістичному визвольному русі, а брата бабусі позбавили життя за те, що він належав до УПА.
Андрій Тарасенко, продовжуючи вище сказане, вказав на абсурдність перебування пам'ятника міжнародному терористу Владіміру Ульянову-Бланку (бандитська кличка "Лєнін") в містах і селах на 19-му році незалежності України.
Микола Коханівський попросив суд долучити до матеріалів справи витяг з Національної Книги пам’яті, що засвідчує смерть від Голодомору 1932-33 років його рідного дядька, якому на час смерті виповнився один рік.
Як зазначив адвокат підсудних Сидір Кізін, кримінальне законодавство і судова практика виключають можливість засудження за хуліганство осіб, які діяли не з хуліганських мотивів. "Сьогодні суду було надано переконливі докази, що підсудні діяли з ідейних мотивів, намагаючись демонтувати пам’ятник катові українського народу, який не тільки позбавлений статусу пам’ятки, але й підлягав демонтажу на підставі трьох Указів Президента про демонтаж та ліквідацію символів тоталітаризму, пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених особам, причетних до організації та здійснення Голодомору – геноциду 1932-1933 років в Україні та політичних репресій", - сказав Сидір Кізін.
У наступному судовому засіданні будуть допитані працівники міліції, а також Віктор Воронін – колишній помічник одіозного українофоба – міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, який проходить в якості потерпілого у даній кримінальній справі, а саме в епізоді щодо сутички між ним і Миколою Коханівським під час пікетування Міносвіти 17 березня 2010 року.
Довідка. 30 червня 2009 року Микола Коханівський та інші українські патріоти спробували демонтувати пам’ятник катові українського народу Лєніну в центрі столиці на Бесарабській площі. Патріотам інкримінують ст.296 ч.2 кримінального кодексу України (групове хуліганство), яка передбачає позбавлення волі від 2 до 5 років.
Суд проти Миколи Коханівського перенесено. "Постраждалі" не з’явилися на засідання.
25 серпня 2010 року Київська міська організація ВО "Свобода" спільно з іншими національно-патріотичними організаціями провела пікетування Печерського районного суду міста Києва, де відбувалося судове засідання у справі проти Миколи Коханівського, якого звинувачують у протиправних діях щодо представників міліції (ст. 345 Кримінального кодексу України) під час мирної акції протесту проти ратифікації харківських угод 27 квітня 2010 року під Верховною Радою.
Судове засідання було перенесене, оскільки ані потерпілі, ані позивачі не з’явилися до суду. Нагадаємо, що на попередньому судовому засіданні Микола Коханіський подав клопотання про обов’язкову присутність у судовому засіданні осіб, які вважають, що вони постраждали від його дій 27 квітня 2010 року. Суд задовольнив клопотання Миколи та переніс засідання, запросивши на нього потерпілих. Проте вони 25 серпня проявили неповагу до суду та не з’явилися.
Заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Олександр Семененко, коментуючи ситуацію, зазначив: "Очевидна замовність судового процесу над українським націоналістом Миколою Коханівським. Влада множить кримінальні справи щодо нього. Наразі проти Миколи та його побратимів порушено кримінальну справу за ч.2 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України за руйнування пам’ятника міжнародному терористу Владіміру Ульянову-Бланку (бандитська кличка "Лєнін") на Бессарабці у Києві 30 червня 2009 року. Крім того, в суді є сфабрикована кримінальна справа проти Миколи Коханівського, який під час акції "Геть Табачніка!" ніби то побив громадянина Вороніна, який є двоюрідним братом Д.Табачніка. Обвинувачення у протиправних діях щодо представників міліції також шиті білими нитками, адже самих "жертв побиття" ніхто не бачив. Очевидно, щоби це довести, судові доведеться застосувати до "постраждалих" примусовий привід".
Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"
Якщо ми будуємо правову державу, то всі питання треба вирішувати в правовому полі.
А діяльність націоналістів у даному випадку виходить за рамки такого.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]