Куди переселити "квартирантів" з військкомату?
Події на сході країни зробили військкомат одним з найвідвідуваніших місць у Каневі. Приміщення, у яке роками, крім його працівників, ніхто не заходив, сьогодні нагадує розтривожений рій. Тут уточнюють списки на мобілізацію, тут основний пункт збору допомоги хлопцям Канівщини, які зараз задіяні у антитерористичній операції. Зараз військкомату критично не вистачає наявної площі і тому постало питання про виселення відділів статистики і земельних ресурсів, які займають праве крило першого поверху приміщення.
Як розповів канівський військовий комісар підполковник Віталій Орел, нещодавно силами підприємців Канева у військкоматі було обладнано кімнату для зберігання зброї. Сьогодні вона ще пуста. Але, з огляду на події, які розгортаються на кордоні з Росією, у будь-який день у цю кімнату може бути завезено зброю і тоді перебування у приміщенні військкомату сторонніх організацій взагалі стає неможливим.
Крім того, проблематичним на сьогодні є складування продуктів, яких завозять багато і для зберігання та сортування яких перед відправкою у зону АТО теж не вистачає місця.
Зрозуміло, що виселення з військомату відділів статистики і земельніих ресурсів - це навіть не питання часу, його потрібно вирішувати негайно. Питання лише в тому - куди?
Олена Афанасенко
Всього коментарів: 14 Сторінка коментарів: 1 Александр;) 21 липня 2014, 12:17IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 5 Давайте ще розкажемо, що такого-то числа буде завезено зброю таку-то, скільки-то стволів, охорона така-то і т.п.
Шановний автор, ви на кого працюєте? Lena_A 21 липня 2014, 12:44IP: 37.73.237.xxx Рейтинг: -2 Інформація, яку я даю, не є таємницею. Працюю у складі координаційного комітету по допомозі ЗСУ. Djon.Dilindjer 21 липня 2014, 13:32IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 1 Порошенко,Тимошенко,Турчинов,Яценюк и все остальные отлдайте по 1-му миллиону долл. США со своих счетов на армию. народ вам будет очень признателен. Калина 21 липня 2014, 14:43IP: 176.67.11.xxx Рейтинг: 3 Lena_A, якщо ця інформація не є таємницею, то це ще не означає, що про неї треба розповідати всьому світу, на додачу виклавши фото.Lena_A 21 липня 2014, 15:03IP: 37.73.237.xxx Рейтинг: -1 Інформація, викладена тут, як і фото, отримані від та з відома воєнкома для канів нет. Lena_A 21 липня 2014, 15:22IP: 37.55.103.xxx Рейтинг: 0 Я ще додати хочу. Якщо хтось хоче реально допомогти хлопцям Канівщини, які зараз у зоні АТО, - звертайтесь. Роботи купа. І в реалі, і віртуальної.
Завтра у міській раді о 14.15 засідання координаційної ради, яка опікується цими питаннями. Приходьте - обговоримо. Або відписуйтесь у темі Збережемо життя нашим військовим! safron 21 липня 2014, 17:17IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 Александр;),
Підтримую. Невиправданий витік зайвої інформації.
Давайте ще викладемо "поетажний" план приміщень військкомату у трьох рівнях.safron 21 липня 2014, 17:22IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 Djon.Dilindjer, Плюсую...
Мудра думка. Гадаю їм це треба було зробити ще три місяці тому,
а панове олігархи все чекають, що до них прийдуть і по голові "попросять" поділитись грошима для захисту їхнього ж бізнесу.Lena_A 21 липня 2014, 17:31IP: 37.55.103.xxx Рейтинг: 0 Задовольняю бажання всіх бдящих. Фото прибрала.
Александр;) 21 липня 2014, 19:53IP: 176.67.29.xxx Рейтинг: 2 Lena_A, краще перебдєть, чим недобдєть :)
safron 21 липня 2014, 21:05IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 1 "квартирантів" переселити у колишнє приміщення Центру зайнятості.
Все одно стоїть пусте і порожнє.
Також частково районні організації можна розселити в занедбаних приміщеннях сільських клубів і бібліотек. Поближче до людей для яких вони працюють.
Можливо хоч гроші на ремонти клубів нарешті знайдуться.
Але ж хто захоче свій зад в село переселяти. Lena_A 21 липня 2014, 21:14IP: 37.55.103.xxx Рейтинг: 0 Сьогодні проходила повз старе приміщення ЦЗ - теж подумала, що це підходящий варіант. slavikf 21 липня 2014, 21:32IP: 93.170.155.xxx Рейтинг: 0 А що "Славутич", у приватній власності? Lena_A 21 липня 2014, 22:05IP: 37.55.103.xxx Рейтинг: 0 Славутич ніби у приватній.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
“Я не знаю жалю” Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині У Каневі виникли проблеми з вуличним освітленням після мобілізації єдиного електромонтера «Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території "Як умру, то поховайте…". Як українці виконали "Заповіт" Шевченка Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ Каневе мій, з Днем незалежності ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК άГШ На Чернігівщині пройшов літній табір для активістів, які хочуть змінювати свої громади
Популярні за тиждень: Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1] “Я не знаю жалю” [0] Про що зараз спілкуються:
litytremble вмію концентруватися на деталях — так само, як я концентруюся, проходячи складні рівні в Geometry DashРобота [2]litytremble I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash. Робота [2]slavikf Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]WayBe Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]Aleksandr24546841 Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]slavikf Яке конченеКанівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]SKI Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"...
Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]WayBe хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить".
цікавіУ Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]WayBe У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші.
Свою по.. [весь] У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]WayBe Richard Machowicz, давно не бачились :)СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото