У Каневі, здається, починає відроджуватись прибережна зона. Принаймні початок цьому покладено не у вигляді обіцянок, а конкретними діями.
Як ВІКА повідомляла раніше (№25, червень 2014), на прес-конференції, яка відбулась в міськвиконкомі 16 червня, міський голова Ігор Ренькас в присутності журналістів дав доручення керівнику КП “Місто” до 7 липня встановити відповідні заборонні знаки на всіх в’їздах на міську набережну. 6 липня це доручення було виконане (на фото).
7 липня в кабінеті міського голови відбулась чергова прес-конференція. Вона скоріше нагадувала дискусію журналістів з міським головою про наступні кроки щодо впорядкування міської набережної.
У процесі цієї розмови міський голова зокрема зазначив, що в Каневі з’явився ще один патріот міста, який за власною ініціативою виготовив сміттєзбиральні пристосування з поліетиленовими пакетами і встановив їх на стовпах на набережній алеї. Цей же ініціатор “поставив там свою людину, яка міняє заповнені сміттям пакети, викошує там траву...”. Прізвище цього ініціатора — Рахуба Микола, керівник малого підприємства від Київського механічного заводу, який займається металообробкою в Каневі.
Варто зазначити, що відтепер працівникам ДАІ “розв’язані руки” щодо набережної. Тепер ДАІ регулярно буде навідуватись на набережну і штрафуватиме власників автотранспорту, які заїжджатимуть в цю зону, будуть паркуватись там. За кількома статтями — порушення вимог дорожніх знаків “проїзд заборонено” та порушення правил паркування і “пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів” (Кодекс про адміністративні правопорушення, ст.153).
Віднині на набережну може заїжджати лише службовий транспорт — ДАІ, транспорт комунальних служб, швидка допомога, пожежники.
У ході дискусії міський голова Ігор Ренькас пообіцяв журналістам, що матиме розмову з працівниками ДАІ про надання ними прізвищ порушників, оштрафованих на набережній, для оприлюднення у засобах масової інформації, щоб мешканці міста знали “своїх героїв”.
За розведення багать та розпивання спиртних напоїв на міській набережній на порушників тепер чекає штраф до 1360 гривень.
На алеї, що веде на набережну, у ці дні з’явився перший за всю історію міста фонтан. Вода у фонтані використовується за оборотним принципом — та вода, яка запущена у штучну водойму, постійно в ній циркулює, не витікаючи назовні. Водойма і вода оброблені хімічними препаратами від грибків та бактерій.
В процесі дискусії з мером було також порушено питання щодо пільгового перевезення пасажирів. Так, було зазначено про недотримання автоперевізником графіка пільгових рейсів. Як приклад було наведено факт відсутності пільгового рейсу у суботу, 5 липня, з часом відправлення 15.00 згідно з графіком пільгового автобуса №1 з площі Соборної. “Якщо з технічних причин цей автобус не міг виконати пільговий рейс, чому керівництво підприємства-перевізника не випустило в рейс інший автобус? — поставив питання міському голові журналіст. — Нехай з незначним запізненням, але він мав виконати передбачений графіком рейс. Адже мова йде про пенсіонерів, які, можливо, не маючи ні копійки у кишені, розраховували за своїм посвідченням добратися додому, скажімо, з дачної ділянки саме цим рейсом”.
На що міський голова Ігор Ренькас заявив: “Перевізник у нас проходить через конкурс. Якщо такі випадки ще будуть, ми можемо припинити договірні відносини з перевізником. При проведенні наступного конкурсу на перевезення, який відбудеться в наступному році, всі ці зауваження ми відслідковуємо і буде припинено з перевізником договір на перевезення”.
Варто зазначити, що це вже не перший “фокус” у виконанні автоперевізника. Як ми повідомляли минулого року (ВІКА №24, червень 2013), під виглядом переміщення пільгових рейсів у часі, перевізник самовільно видалив з пільгового графіка аж 14 пільгових рейсів. Лише після оприлюднення у ЗМІ цього факту “зниклі” пільгові рейси були відновлені.
Тобто можна знімати на відео правопушників із цим доказом прямо до Ігоря Олександровича! А він потім ведмеду : а що це воно шановний?
Бо інакше нікого і ніколи там не оштрафують.
Але питання щодо шашлику, то тут суперечка. Треба десь і місце для цього наділити. Наприклад від шлюза до супермаркету та від 37 будинку до 47 по Г.Д. таки ж дозволити.
А від Автовокзалу до Г.Д. 35 заборона.
Або ще якісь пропозиції.
Зовсім заборонити засмажити шашлик та випити винця це помилка.
Вже коментував, але повторюся.
Треба розрізняти пляжні зони, та зони вітпочинку. Пляжні зони, офіційні міські пляжі, наскільки мені відомо, в нашому місті відсутні. Чи може я помиляюсь? Та навіть якщо вони є, вони повинні бути відповідно обладнані - і тоді там палити багаття, розпивати алкогольні напої на готувати їжу, звичайно не можна.
А от у зонах відпочинку на річці, озері і т. ін. ніхто заборонити цього не має права. Інша справа, що в межах міста і такі зони повинні бути відповідно обладнані. Повинні бути присутні відповідні служби та правоохоронні ограни які повинні контролювати відпочиваючих, щоб не залишали сміття, не ламали дерева, не вели протиправних та аморальних дій і тд. Саме так потрібно ставити це питання.
Аж ніяк не забороняти палити багаття та жарити шашлики чи ще щось. Це абсурдні заборони!
Bomba_ukr. в городе Канев никода не будет официального пляжа, т.к. скорость течения реки превышает разрешенные нормы для пляжа. На открытие официального пляжа необходимо разрешение многих служб, в том числе и МЧС, а они его не дадут. Поэтому из всего благоустройства стихийных зон купания, город может выставлять только таблички с предупреждением о запрете купания.
kater19, читаємо кодекс України про адміністративні правопорушення:
Стаття 251. Докази
Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом
порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність
адміністративного правопорушення, винність даної особи в його
вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного
вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про
адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка
притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих,
свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями
технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і
кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки,
відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням
правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки
дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а
також іншими документами.
Стаття 252. Оцінка доказів
Орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім
переконанням, що грунтується на всебічному, повному і об'єктивному
дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись
законом і правосвідомістю.
Тобто сама по собі фотографія не буде доказом - потрібно, щоб на фото була дата, час, а також вказати свідків порушення. Тоді можуть скласти протокол. Краще відео, але бажано із засвідченням обличчя людей, що були свідками.
Аелександр;), будь-яке фото з смартфона, та навіть деяких мобільних телефонів може бути навіть з геодатою, не кажучи вже про час та дату знімку. Та і свідків можна знайти — головне, щоб був час і бажання цим займатись.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]