kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > KROS 

Держказначейство продовжує блокувати рахунки черкаських громад, – Даценко

aua

Попри розмови столичної влади про необхідність децентралізації місцевих бюджетів, насправді для повернення коштів місцевим громадам нічого не робиться. У цьому переконаний народний депутат Леонід Даценко. Більше того, ситуація із заблокованими Держказначейством рахунками місцевих рад, проти чого протестували депутати різних рівнів ще при Януковичі, так і не змінилась, – кошти як блокувались, так і продовжують блокуватися.

«Вже минуло три місяці з часу повалення режиму Віктора Януковича, за цей час народ України встиг обрати нового Президента, а країна отримала фінансову допомогу від європейських партнерів, однак Держказначейство продовжує пропускати платежі місцевих громад, керуючись невідомою логікою. Наприклад, Золотоніська районна рада не може проплатити гроші навіть по захищених статтях, хоч має на своєму рахунку необхідну суму, у цей час деяким іншим органам влади вдається «пропхнути» кошти на капітальні видатки», – обурюється Даценко.

На думку народного депутата, навіть за скрутних фінансових умов в країні місцеві громади повинні мати можливість безперешкодно користуватись своїми грошима.

«Це гроші громади, і центральна влада не має права латати фінансові дірки за рахунок і так вкрай жебрацьких місцевих бюджетів. Так завжди вчиняв Янукович, і так продовжують чинити після нього. Ми повинні пам’ятати, що такий несправедливий підхід став однією з причин Майдану. Я розумію, що для повної децентралізації необхідно прийняти низку законів, які зараз у стадії розробки.Однак почати варто якраз із розблокування платежів Держказначейством», – підкреслив нардеп.

Даценко переконаний, що таким чином влада може зробити перший крок назустріч громадам, дати можливість повірити, що готова до передачі більших повноважень на місця, і що вона буде це робити.

«А поки що такої віри немає», – підсумовує Леонід Даценко.

Тетяна Воронцова

KROS

2 червня 2014, 14:21

Теги статті:
А де зміни!!!  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
787878
2 червня 2014, 16:42

IP: 37.52.170.xxx
Рейтинг: 0
Тетяна Воронцова Пусть бы этот КЛОУН ЗАКОНОТВОРЧЕСТВОМ занялся.
А то за всё время
Поданных законопроектов - 0
Поправок - 0
Шо ВОНО там робить ?

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Про таємниці Кременчуцького водосховища, "сук" та серфінг

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

fishingessay
level devil Чому комісія працює без служби виконавчого провадження? Яка мета існування служби виконавчого провадження? Її роль полягає у виконанні рішень усіх судів, зокрема Верховного Суду Украї.. [весь]
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
@Poly Track У вашому магазині я маю багато варіантів, коли хочу купити плитку для підлоги.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
@ Block Blast Game And even more so - the Supreme Court of Ukraine, and not just to collect money from debtors.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"