Чи бути стадіону із штучним покриттям у Степанецькій школі?
«Дніпрова Зірка» (№ 41-42 від 22 травня ц.р.) вже писала про те, що 19 травня ц.р. на сесії райради було озвучено питання продовження будівництва футбольного поля із штучним покриттям для учнів Степанецької школи, розпочате у 2011 році за ініціативи голови райдержадміністрації...
Як повідомив директор Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Станіслав Яременко, у 2011 році районною владою планувалося надати Степанецькій школі статус спеціалізованої за спортивним профілем. З цією ж метою було розпочате будів-ництво сучасного футбольного поля із штучним покриттям. За кошти районного бюджету провели геодезичні обміри поля, встановили систему водовідводу, поле засипали шаром піску й щебеню. Вартість проведених робіт склала близько 230 тис. грн. Для завершення будівництва поля потрібно вкласти ще два шари щебеню різних фракцій, утрамбувати, після чого придбати і закріпити на полі штучне покриття. На це необхідно знайти ще півтора мільйона гривень, яких сьогодні ні в сільської, ні в районної ради немає. Тимчасом поки недобудоване футбольне поле заростає бур'янами, степанецькі школярі на уроках фізкультури займаються на майданчику в шкільному парку.
Бути чи не бути сучасному футбольному полю у Степанцях - наразі це питання залишається відкритим. Можливо, районній владі вдасться знайти спонсорів, які б оплатили вартість робіт. Як повідомила Степанецький сільський голова Віра Ласкава, у разі відсутності протягом найближчого часу необхідних коштів поле доведеться засипати землею, адже внаслідок опадів грунтова "коробка" під полем зазнає ерозії і руйнується.
Чому бідні - бо дурні..
Чому дурні - бо бідні.
Це приказка якраз про нас. Хто в світі зрозуміє нашу загадкову душу? Не маючи грошей заривати в землю такі кошти?!
Яким там має бути стадіон, то одне.
А друге, це те що вікна в Степанцях міняли не за рахунок батьків, а за рахунок держави, як це і має бути.
Це тільки місцеві без кінця і краю тягнуть з батьків кошти на ремонт шкіл і класів.
Дуже подобається, що коли збираються кошти окремо на клас і окремо на школу.
В класах поробили все, що можна : і парти і стільці, і лінолеум, і стелю, і світильники, і двері, і дошку, і жалюзі... навіть дерев'яні панелі!
А от графа батьківського бюджету ще має бути вільна для такої дірки як школа окремо, тож виходить, коли ремонтуємо клас, то це не школа.
Тепер лишилось тільки вікна мінять, деякі класи вже міняють за батьківський кошт.
Тож директорам канівських шкіл є чому повчитися у директора степанецької школи.
Невже раніше, коли ремонт школи проходив за державний кошт, тратили стільки на ремонт як сьогодні за батьківські гроші? Чи можливо раніше школи були новіші, а зараз сиплються на очах. Точно, що кожнісінького року потрібно щось міняти. Цікаво, хтось із батьків контролює, куди ідуть гроші?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]