Думка Ігоря Сухобруса
На жаль наші змагання з паном Калніболоцьким почались набагато раніше, а ніж виборчі перегони, однак життя диктує якраз такий перебіг подій. І вкотре я змушений зазначити, що розхвалений благодійник і політичний діяч, депутат Канівської міської ради, керівник підприємства ПП «Канівавтотранс», Олег Калніболоцький разом із своїм помічником, до речі, теж депутатом Канівської міської ради Євгеном Маланчевим, нагло і цинічно порушують вимоги, щодо перевезення пасажирів і роблять все для того, щоб внести хаос в роботу Канівського автовокзалу та намагаються максимально уникнути сплати податків.
А це, як відомо, заробітні плати лікарів, вчителів та забезпечення коштами комунальних служб : очищення доріг і тротуарів від снігу, вивезення сміття з міста та утримання дитячих закладів.
При цьому пан Калніболоцький не забуває про власну кишеню, адже гроші людей, яких його диспетчера відводять від каси автовокзалу до супермаркету «Спар» не оприходуються в касі підприємства, а «пливуть» прямо пану Калніболоцькому.
Люди, які думають, що економлять на проїзді 3-5 гривень, минаючи касу автовокзалу, повинні знати, що вони крадуть їх самі у себе. Це обертається тими ж недоочищеними дорогами, недоосвітленими вулицями і недовивезеним сміттям з міста.
І тут немає чого лаяти керівництво міста, тут необхідно переосмислити саме кожному своє відношення до такої «економії».
Думка Олега Калніболоцького:
Почну з того, що Канівський автовокзал є приватною власністю черкащанина Гончарова, як, між іншим, і подібні автовокзали в інших райцентрах Черкаської області. І кошти, які отримує канівський автовокзал перераховуються на рахунок цього підприємця і аж ніяк не в казну м. Канева. Через різке подорожчання пального, запчастин ми змушені були підняти вартість проїзного квитка як до Черкас, так і до Києва. А якщо додати до вартості квитка ще і автовокзальний збір, то його вартість зросте ще на 5 гривень або на 15 відсотків.
Ми нікого не відмовляємо від того, щоб людина придбала квиток у касі автовокзалу. Ми без проблем цього пасажира беремо в салон автобуса. Але люди знають, що можна білет придбати і у водія автобуса і дехто цим користується і таким чином економить 5 гривень – ціна двох хлібин. Для когось це дрібниця, а для багатьох, в тім числі і студентів - це гроші. А якщо взяти до уваги, що деякі студенти щотижня на вихідні приїздять до батьків в Канів, то за місяць виходить немала економія. До речі, така практика є в кожному місті Черкаської області.
Більше того, відкриваються приватні автовокзали, як це зробили в Золотоноші, Черкасах, Корсуні... І це добра тенденція. Буде конкуренція між автовокзалами – будуть менші збори автовокзалу. Не виключена можливість, що і в Каневі скоро буде ще один автовокзал. І пан Гончаров повинен бути з цим змиритися, дбати про умови перебування пасажирів на своїх . автовокзалах.
Не опускаючись до рівня І. Сухобруса, скажу, що по його листах в різні державні інстанції на ПП „Канівавтотранс” були десятки перевірок, в тім числі і спеціалістами податкової інспекції. При цьому не виявлено жодного порушення. Так що ми податки платимо справно. І останнє, у вартість квитка входить і вартість страхового поліса.
P.S. Минулої середи відбулося засідання Канівського міськвиконкому, де було розглянуто і це питання. Одне скажемо, виконком прийняв відповідне рішення. Детальніше про це читайте в наступному номері нашої газети.
За матеріалами газети "Час Пік" |