Рік 2013-канув у небуття. Чим же він запам'ятався для жителів нашого міста. Яка найпам'ятніша подія в минулому 2013 році на вашу думку заслуговує на звання "Знакова подія 2013 року в м.Каневі"
До переліку цих подій можна відносити політичні події року , економічні (відкриття закладів, фестивалі), тощо.
Конечно - это отставка по болезни нашего генерал-полковника, доктора философии, академика Николенко В.В. Большая потеря для Канева... Как же мы без него.
Права была его сестра Люся, сказав "...он еще себя покажет...". И он уже показал. О! Чудное выздоровление В.В. - он уже стажируется в замы самого большого местного предприятия.
Mr.Burgomister-Люде также не удачный был год. ЕЕ идея как председателя бюджетного комитета городского совета о выделении 400тыс грн ее же мужу для реконструкции бара "Зустричи" возле бани закончилась не "Зустриччю" а раставанием. Мужа которого поставили руководить комбинатом городского питания уволили, бар закрыли а на новый год ей дед мороз принес и Люде подарок-ее уволили с банка . Теперь она советский безработный , который на скудные деньги приобрел себе пол-крыла дома быта. Куда амереканским безработным до наших браться.
OlegKK, я вообще удивляюсь как она так долго в управляющих продержалась. Нахрапистость, конечно, есть, но какая-то глупая. Уровень знаний желает лучшего. А о воспитании я вообще молчу - с людьми не может работать.
Губський пролетів на виборах. Не допомогли і мільйони. Чи означає це, що ми виявилися не настільки продажними, як вважалося, чи за нас по справжньому не бралися?
Згідно з Законом України «Про статус народного депутата України», народні обранці не рідше двох разів на рік зобов’язані інформувати виборців про свою депутатську діяльність.
Як свідчить практика, звіти народних депутатів – річ не зовсім популярна. І, судячи з усього, дотримується цієї вимоги Закону серед депутатів Черкащини лише Микола Томенко, який публікує звіти про свою діяльність.
Тому ми вирішили допомогти усім нашим землякам дізнатися про те, як працювали протягом минулого року народні обранці.
Бобов Геннадій (округ №196, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ)
Геращенко Ірина («УДАР», закріплена за Черкащиною)
Гриценко Анатолій («Батьківщина»)
Зубик Володимир (округ №195, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ)
Ничипоренко Валентин (округ №199, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ)
Олійник Володимир (фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ)
Парубок Омелян (Комуністична партія України, закріплений за Черкащиною),
Сиротюк Юрій (ВО «Свобода», закріплений за Черкащиною)
Тимошенко Віктор (округ №198, позафракційний)
Томенко Микола (ВО «Батьківщина», закріплений за Черкащиною)
Яценко Антон (округ №200, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ).
Законодавча діяльність
Найбільше законопроектів подав Микола Томенко, який протягом року вніс на розгляд Верховної Ради 81 проект законів та постанов. З них п’ятнадцять стали чинними актами. Микола Томенко є також лідером і за кількістю виступів у парламенті – їх у нього зафіксовано 108.
На другому місці – регіонал Володимир Олійник, який зареєстрував — 56 законопроектів та постанов. З них стали чинними актами п’ять законодавчих актів. У сесійній залі Володимир Олійник виступив за рік 27 разів.
На третьому місці за кількістю поданих законопроектів – Ірина Геращенко («УДАР»), яка зареєструвала 30 проектів законів та постанов, три з яких стали чинними актами. Виступала вона протягом року 72 рази.
На четвертому місці за законотворчістю – регіонал Антон Яценко, що зареєстрував 25 законопроектів і постанов, два з них стали чинними. Він 4 рази виступив у сесійній залі.
Юрій Сиротюк зареєстрував 15 законопроектів, Віктор Тимошенко – 12 проектів законів, Геннадій Бобов — 11 законопроектів, Анатолій Гриценко – 8, Валентин Ничипоренко та Омелян Парубок – по 6 законопроектів, а Володимир Зубик – 5. Але жодна із цих законодавчих ініціатив не набула чинності.
Регіонал Геннадій Бобов жодного (!) разу за рік парламентської роботи не виступив ані з трибуни, ані з місця.
Відвідуваність пленарних засідань
Щодо відвідуваності пленарних засідань, можна відмітити Юрія Сиротюка, що сумлінно відвідував усі 97 пленарних засідань Верховної Ради України. Другу сходинку у цьому «рейтингу» за кількістю відвідувань посідає Микола Томенко, який жодного разу без поважних причин не пропустив пленарні засідання, з 97 він був присутнім на 94 засіданнях і лише 3 пропустив через відрядження.
Найбільше «прогулів» у регіоналів Антона Яценка (17 з невідомих причин), Володимира Зубика (23 з невідомих причин) та Геннадія Бобова (22 з невідомих причин).
Нє, ну на Бобова ви гонітє... ЗВЕРНЕННЯ >>>>>
12 грудня цього року минув рік із того часу, як я прийняв присягу і набув повноважень народного депутата України від 196-го виборчого округу.
lihonespit-видите, от слов и до дел большая разница. Можна красиво "лапщи" навешать избирателям, как сделал народный депутат Бобов и люди поверили. А можна навести реальные цифры своей работы-и все стало на свои места. Никто нихрена ничего не сделал у верховной раде. Мало того несколько раз там появлялся наверное когда премьер отчитывался да когда президент приходил
Буде справедливим відмітити, що депутат Бобов відкрив у 2013 році в нашому місті громадську приймальню, в якій можуть прийняти звернення жителів не тільки округу, що його обрав (№196), а й людей з міста Канева. До нього цього не робив після перемоги на виборах жодний народний обранець від Канівщини. Так, що висловлювання про Бобова і "лапшу" виборцям - несумісні.
А мені здається ,що знаковою подією минулого 2013 року було збереження Канівської СШ №6, яку безуспішно намагався закрити Ніколенко спільно з Чиж та за сприянням Голди.Одне, що не вдалозя зберегти -це забор поблизу проїзджої частини. Та нехай він залишиться Ніколенку на світлу пам'ять. І вдвічі прикро, що ми всілякими силами підтримували його під час передвиборчої команди.....
Примечательное событие 2013 года это концерт восходящей звезды - Олега Винника. В наш город ехали люди с нескольких районов Черкасской и Киевской области
Подбивая промежуточные итоги, уже ясно, что НикВВ и его шабалда-сестра - лидеры форумских антисимпатий. И все, что с ними связано - антисобытие года.
Я бы еще сказал про пресмыкающееся года - Валентину Чиж. Это же надо в таких условиях так унизиться чтобы при таких же скромных способностях и откровенному хамству и невоспитанности остаться замом мера. Подружка Люся уже ушла, Валя, ты следующая!
Да-а. погано ще працюють наші психологи. Хоча над цим поцієнтом гаспидським треба працювати психіатрам давно вже.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]