Канівське ПП не сплатило близько 4 млн. грн. податків
Як повідомили в прес-службі ДПА області, факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку однієї з канівських приватних фірм виявили співробітники податкової міліції ДПІ у Корсунь-Шевченківському районі під час відпрацювання підприємств - «мінімізаторів», пише "Провінція".
Як з’ясували податківці, керівник підприємства безпідставно включила до суми податкового кредиту 2,2 млн. грн. податку на додану вартість за рахунок взаєморозрахунків за надані будівельно-монтажні роботи з київською фіктивною фірмою. Крім того, шляхом безпідставного завищення валових витрат підприємства по вищевказаній операції, ухилилась від сплати податку на прибуток на майже 2 млн. грн. Загалом загальний розмір несплачених податків перевищив 4 млн. грн.
За фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах проти директорки фірми слідчі податкової міліції порушили кримінальну справу.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін "...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Гия Гонгадзе УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Анті-гоблін Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання.
[link]
Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]