Загальне розчарування сьогоднішнім засіданням Ради поділяю. Але раджу не панікувати й поберегти нерви. Шанс на успіх у Вільнюсі ще остаточно не втрачено. Маємо усі докласти зусиль, аби ним скористатися. Як би важко це не було у перманентно-виснажливій грі амбіцій, нервів і блефів. В інтересах країни.
По-перше, графік прийняття трьох необхідних законів (лікування Тимошенко, прокуратура і вибори) – ще не зірвано, і парламент встигає прийняти їх до Вільнюса. Подивіться план розкладу пленарних засідань на 19-22 листопада: усі три питання уже включено до порядку денного у перший же день наступного пленарного тижня, на вівторок, 19 листопада. Тож час ще маємо.
По-друге, зібрати голоси для схвалення цих трьох законів – реально можливо. Сьогодні з трибуни Ради, у присутності Кокса-Квасневського, Єфремов публічно заявив позицію ПР – фракція влади готова голосувати за ці три проекти (ясна річ, з їхнім, жорсткішим, баченням проекту щодо Тимошенко). А щодо опозиційних фракцій, ще раз повторю свою власну, неодноразово заявлену позицію: переконаний, заради підписання Угоди з Євросоюзом і заради країни, ми, опозиція, зараз маємо проголосувати "за" будь-який і будь-чий законопроект щодо Тимошенко, аби лишень він дав їй змогу виїхати на лікування і аби це питання більше не було перепоною для успіху у Вільнюсі.
По-третє, не факт, що Янукович уже прийняв остаточне рішення і сам уже не хоче підписувати Угоду про асоціацію. Економічна ситуація справді дуже складна, країні загрожує дефолт. Янукович відчуває тиск з усіх боків, зовнішній і внутрішній. Він судорожно шукає вихід, маневрує, торгується, блефує, грається і заграється. Але складність нашої ситуації добре знає Путін. Він теж грається, і батогами, і цукерками. Не факт, що Путін готовий надати Януковичу величезні ресурси лише заради непідписання Асоціації з ЄС – напевно він вимагатиме від Януковича більшого, вступу до Митного союзу.
Ця тривожна й малоприємна гра амбіцій, нервів і блефів, думаю, триватиме до самого Вільнюсу. Хіба що у когось нерви здадуть раніше...
Тому раджу не панікувати, а пропонувати вірні рішення і проявляти готовність до компромісу – заради країни.
А от самій країні, дійсно, вже варто було б прокинутися – і нагадати про себе владі, яка грається у "русскую рулєтку" і реально може зірвати саміт у Вільнюсі.
Анатолій Гриценко http://www.grytsenko.com.ua/blog/view-shans-shche-ostatochno-ne-vtracheno.html
Вот нравятся мне выложенные размышления товарища Гриценко. Спокойные, рассудительные, без истерики. Не то что большинство из ОО устроили... показывая себя кричащим, визжащим, орущим, брызжущим слюной, но умирающим лебедем.
Еще раз пишу. На столе шахматная партия и кто СЕЙЧАС сделает неправильный ход может проиграть, хотя уже для достижения результата пожертвовали одной НЕ ОСНОВНОЙ фигурой в плане ее освобождения, НО они я уверен еще и пожертвуют ею и без лечения за бугром.
та на холэру нам та юлька здалася. в мене вже шенген кінчаэться. я не збираюся зза неі втрачати візу. ой відчаваю щоб вона нам не пересрала сладкую жизнь
Никто никуда не плыл. Овощ дкмал что ему Европу удастся "развести как котят" но не получилось. Он прекрасно понимает, что если выпустит Тимошенко то сядет сам, если не выпустит то плакали его денежки и денежки его семьи, а в перспективе участь Чаушеску.
Вот и выбор у него оказался между Сциллой и Харибдой.
Рішення керівництва Європарламенту після доповіді Кокса-Квасьневського, прийняте президентами Європарламенту одностайно:
- Україна вже досягла суттєвого прогресу;
- для успіху у Вільнюсі залишилося прийняти три закони;
- по двом із них (прокуратура і вибори) ясність щодо перспективи схвалення - вже є, по третьому (лікування ув'язнених за кордоном) - рішення ще треба знайти;
- владі й опозиції варто здолати взаємну недовіру і взаємні звинувачення, аби досягти консенсусом бажаного результату;
- наступний пленарний тиждень (19-22 листопада), останній плановий перед самітом, стане визначальним;
- місія знову приїде в Україну наступного тижня;
- місію продовжено аж до Вільнюського саміту.
Із тексту спільної заяви видно, що Європарламент вимушено погодився з тим, що Янукович, хоч і має на те повноваження, відмовився одноосібно милувати Тимошенко, натомість він, як публічно пообіцяв, все ж підпише закон про лікування, схвалений парламентом.
У тексті спільної заяви немає вимоги випустити Тимошенко за кордон гарантовано до Вільнюського саміту. Європейські партнери жорстко наполягають на схваленні й підписанні закону про лікування, очевидно припускаючи можливість виїзду Тимошенко за кордон до, під час, чи навіть після саміту.
Напевно, це межа компромісу наших європейських партнерів, з урахуванням інтересів Юлії Тимошенко, інтересів 46 мільйонів українців, інтересів країн-членів ЄС і тих цінностей, на яких Євросоюз базується.
turoc, вот представь, что Украина и ЕС подписали ассоциацию)))))) Ты будешь счастлив? Начнём жить по новому? Гражданам Украины станет лучше жить? Или только """""титульной нации?"""""))))))))))))))))))))))))))) Ты смешной? Или придуриваешься? Если бы всю эту хрень талдычил не всеми уважаемый nnn1-все бы всё поняли и даже некоторые бы посочувствовали, но ведь ты не электрик))))))
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]