Упродовж кількох останніх місяців проїзд в автобусах сполучення Канів – Київ коливався від 40 до 62 гривень. Днями обіцяють зробити ціну стабільною – 44 гривні.
Аби доїхати до Києва, у касі канівського автовокзалу треба було заплатити майже 62 гривні. Якщо ж вийти на найближчу міську зупинку, водій брав з пасажира 40–45 гривень. Приблизно така ж ситуація спостерігалася і на зворотному шляху.
За скаргами керівництва автовокзалу перевізнику заборонили брати пасажирів на міських зупинках. Той же знайшов вихід і в цій ситуації – іншим автобусом вивозив пасажирів за місто, і вже там, без пильного ока працівників автовокзалу, бажаючі їхати до столиці сідали у київський автобус. Пасажирам такі пасажі не подобалися. Невдоволення зростало і через подорожчання квитків, і через незручності при посадці в автобус.
Перевізник, сам створивши цю ситуацію, почав шукав способи змінити її, і, схоже, знайшов. Проте тут не обійшлося без втручання голови облдержадміністрації Сергія Тулуба. Саме він запропонував компромісний варіант – ПП "Канівавтотранс" знижує ціну за 1 пасажиро–кілометр з 34 копійок до 29, натомість їм виділяють частину приміщення КП "Авто–Ріка" для облаштування своєї каси. Це робиться, як зауважує керівництво "Канівавтотранс", в рамках соціальних ініціатив Президента.
– Невдоволення пасажирів скоро припиниться, – обіцяє директор ПП "Канівавтотранс" Євген Маланчев. – У приміщенні Авто–Ріки ми орендуємо приміщення для розміщення власної каси. Касовий апарат за 15 тисяч гривень вже куплений. Таким чином пасажири додатково не платитимуть посереднику – приватному підприємству "Черкаси ОПАС". Ми встановлюємо ціну за проїзд по собівартості – 44 гривні. До речі, ми готові взяти на роботу нинішніх працівників автовокзалу, принаймні половину з них (всього на автовокзалі працюють 10 осіб – авт.).
Наразі ПП "Канівавтотранс" є практично монополістом щодо перевезень на Канівщині, тому його рішення створити власну касу по суті означає розвал канівського автовокзалу.
Начальник відділу продаж канівського автовокзалу Олена Турченюк зауважує, що є ряд неузгоджених питань щодо співпраці з іншими автовокзалами, котрі належать "Черкаси ОПАС". Є й проблеми місцевого значення. Наприклад, значна частина автобусів автопідприємства перебуває в оренді, і водії – власники транспортних засобів, не зацікавлені працювати прозоро. Вони не видають пасажирам квитків, не платять податків, а це важливе соціальне питання, вважає Олена Іванівна.
Паралельно хтів би підкинути фекалій у вентилятор, а саме - чому квиток з Канева до Золотоноші і навпаки на Канівському автобусі кошує 31 грн, а те саме на Золотоніському автобусі - 24 грн?
Калина, Как в старом анекдоте.
Приходит экскурсия в зоопарк. Гид грузин рассказывает о крокодиле: "Кракадыл. Его длына ат галавы до хваста 6 мэтров, ат хваста да галавы 1 мэтр". Кто-то спрашивает: " А как такое может быть?"
Грузин отвечает: "Прыважу аналагычный прымер. От панэдельныка до субботы 6 днэй, от субботы до панэдэльныка 1 дэн"
Виконуючий обов'язки Канівського міського голови Олег Калніболоцький 21 жовтня дав прес-конференцію. Однією з висвітлених тем було: різниця в цінах на проїзд на міжміських автобусних маршрутах, що їх обслуговує ПП "Канівавтотранс". Питання – одне з найболючіших для канівців. . Зокрема, з Канева до Києва, за запевненнями Є.Маланчева, проїзд невдовзі коштуватиме 44 грн. Те саме ПП "Канівавтотранс" планує зробити і на київській АС "Видубичі". А поки цього немає, проїзд із столиці до Канева тимчасово вартуватиме трохи більше 50 грн. Добре, що все робиться в інтересах пасажирів. Ніякого бізнес-інтересу. Лише загальний добробут та комфортні поїздки. З інформації, склалося враження, що ПП "Канівавтотранс" до підвищенні цін на автотранспортні послуги не має ніякого відношення, в усьому вина лише станційного збору. Дивимося: квиток за 29 вересня, виїзд з Канева до Києва 0 14.05. : тариф – 51.00 грн .; станційний збір – 7.65 грн.; страховий збір – 0,65 грн.; Всього: 59,29 грн. Квиток за 27 вересня, виїзд з Києва до Канева 0 13.35. : тариф – 59.16 грн .; станційний збір – 8.87 грн.; страховий збір – 0,74 грн.; Всього: 68,77 грн. Тобто ціни підняли всі, а не лише автостанції в Києві та Каневі. А потім просто виявився різнобій в цінах.
Те що вирішили врегулювати ціни зрозуміло. Інформація до урядової лінії, інтернет розгляд та коментування, невдоволення канівців, а головне – початок виборчої кампанії до парламенту. Навіщо, зараз, лишній раз пантелічити, бентежити пасажирів, вони все ж таки скоро будуть віддавати голос за достойного кандидата...
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]