Закоханий чоловік викрав жінку та прив'язав її до дерева в лісі
До чергової частини Канівського міськвідділу міліції звернувся стурбований житель села Яблунів, який розповів, що вранці до нього зателефонували та повідомив, що його 35–річну доньку викрав її знайомий який намагається вивезти її до Сумської області.
Оперативний черговий негайно направив слідчо–оперативну групу за місцем проживання потерпілої, адже необхідно було встановити зовнішні прикмети жінки, можливі причини її викрадення та особу чоловіка, який причетний до скоєння даного кримінального правопорушення. Працівники міліції розпочали заходи, спрямовані на розшук зниклої та її викрадача: були опитані можливі свідки, перевірялася прилегла до села територія, проте знайти жінку так і не вдалося.
Наступного ранку до правоохоронців надійшла інформація, що змучена та знесилена потерпіла зуміла самостійно дістатися дому. При спілкуванні з потерпілою працівники міліції дізналися, що в день викрадення вона як завжди йшла на роботу. Раптом відчула, як хтось міцно схопив її за руку. Розвернувшись, вона побачила свого 42–річного знайомого, який тривалий час до неї залицявся.
Чоловік, погрожуючи ножем, наказав жінці мовчки йти за ним. Пройшовши значну відстань від села та опинившись в лісі, викрадач вирішив перепочити. Надворі вечоріло і ставало прохолодно, тому він вирішив назбирати гілок, щоб розпалити багаття. Щоб на час його відсутності кохана не втекла, залицяльник прив’язав її до дерева мотузкою. Цим моментом і скористалася жінка – вона зуміла розв’язатися та втекти. Вдосвіта їй вдалося дібратися до села, яке знаходилося поблизу лісу, а небайдужі місцеві жителі допомогли дістатися потерпілій додому.
Провівши ряд слідчо–оперативних заходів, працівники міліції встановили місце знаходження горе–залицяльника: чоловік переховувався на горищі будинку місцевої жительки. Він був затриманий та доставлений до Канівського міськвідділу для дачі пояснень.
Під час розмови із слідчим чоловік розповів, що на Черкащину приїхав на заробітки з Сумської області. Тимчасово проживав у родичів в селі, де і познайомився з потерпілою. Жінка йому дуже сподобалася і спочатку відповідала симпатією. Проте нав’язливі прояви уваги відлякували її і вона вирішила розірвати з ним стосунки. Чоловік був незадоволений таким рішенням своєї коханої, тому вирішив викрасти її і вивезти до міста Суми, щоб там створити з нею сім’ю.
Наразі за фактом викрадення слідчим відділенням Канівського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 146 Кримінального кодексу України "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини". Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до трьох років або позбавлення волі на той самий строк. Розслідування триває, проводиться збір необхідних матеріалів для направлення їх на розгляд суду, який і встановить міру покарання для горе–залицяльника. Повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області
Большинство жителей Украины, да и не только, наверняка неоднократно слышали Украинскую народную песню «Ехали казаки» .
Она исполнялась многими народными коллективами в советские времена, а
также исполняется и сейчас, после распада Союза. Я и сам в школьные
годы был свидетелем того, как за столом собирались потомки казаков и во
время застолья пели народные песни, среди которых была и эта песня.
Мне самому сюжет песни не нравился, но, как говорили «из песни слова не выкинешь», так и я думал, если песня народная, значит, народ вложил в
неё какой-то смысл. Но недавно, когда я начал напевать песни своей дочери, я понял, что у меня язык не поворачивается петь эту песню. Тогда у меня в голове всплыла история со «Сказом о Ясном Соколе», описанная академиком Н.В. Левашовым, и я решил поискать в Интернете другие варианты песни. Результаты потрясли меня и всех тех, кому я их показывал.
Но сначала промыслим текст официальной версии песни об обмане Гали казаками…
В первой же строке песни мы видим противоречие: «Їхали козаки із Дону до
дому». К какому дому ехали казаки с Дона, если они жили на Дону? Это
всё равно, что сказать «Возвращались Одесситы с Одессы в Одессу»!
Дальше во всей песне отсутствует логическая связь: согласно песне, Галю забрали с собою казаки, и, как результат, должно быть предупреждение:
не водится девушкам с казаками. Но врагам казачества не хватило ума, чтобы «срифмовать» такую сложную фразу, и они оставили просто предупреждение, чтобы девушек не пускать гулять ночью, хотя нигде в песне не сказано, когда именно казаки забрали Галю: утром, днём или ночью.
Дальше ещё интереснее: оказывается, крики Гали услышали два казака: один в поле ночевал, другой в поле пахал, и что они сделали? Ничего. В этом эпизоде казаки изображаются, как бездеятельные трусы, которые слышат призыв девушки о помощи, и ничего не предпринимают. На этом песня заканчивается. Таким образом, в песне отсутствует какая-либо логическая цепочка, что вызывает недоумение и даже некоторые подозрения.
Все сразу же встаёт на свои места, когда у нас перед глазами появляется оригинальный текст песни, за который тех же потомков казаков уничтожали в ленинских и сталинских концлагерях. Оказывается, из Дона домой возвращались хазары, и это именно они обманом заманили Галю с собой, после чего пытались совершить ритуальное жертвоприношение! А казаки, услышав крики Гали, пришли ей на помощь, порубили жидов-хазар и спасли Галю. И, как следствие, поучение родителям в песне: не отпускать своих дочерей с жидами-хазарами. В этом варианте песни прослеживается чёткая логика, целостный сюжет и понятное завершение.В итоге, песню, в которой приводится пример казаков-защитников, разоблачается подлость хазар, их ритуальные жертвоприношение людей, превратили в без(c)смысленную песню про казаков-садистов и казаков-трусов.
И подло, обманом и репрессиями заставили внуков и правнуков тех же казаков исполнять её (КАК
РИТУАЛ - ЗАКЛИНАНИЕ НА ВСЕ ПО-СЛЕДУЮЩИЕ ПОКОЛЕНИЯ РОДОВ, ВНОСЯ
СУМЯТИЦУ - ЗАМЕШАТЕЛЬСТВО в УМЫ и ОТТОРЖЕНИЕ СВОИХ ЖЕ СРОДНИКОВ и ТАК ЗАКРЕПЛЯЯ ПОДМЕНУ в ВЕКАХ !! )
Дай Вам Бог здоровля!
Щодо потерпілої в сюжеті: вона тут сама доводить, що силою милий не будеш.
Стосовно модного міжнаціонального спарингу: чув подібно "Хануковіч" та "Хазаров"... Стосовно козаків, прошу: дозвольте з Патріархом Дзену Басозі погутарити?
Корній Мазур впізнає у пісні про Галю древнє козацьке покарання зване "Свічка", коли за розпусту прив'язували та спалювали як у цій пісні легковажних жінок.
Раніше, в часи Закону, не вагалися багато, й за певні провини застосовувалися спалювання, знесення голови або ж побиття камінням.
Зараз сучасний Світ намагається чинити милосердно. Не карати, а перевиховувати.
Почав це Христос, коли заступився за Магдалину і врятував від вірного вкаменування: "Хто достойний - кидай першого каменя"
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]