kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Новини > Анонси 

Небезпечна Набережна і що з цим робити

Кожного дня я з дитиною гуляю на набережній. Якось уже і звиклася з тим, що по дорозі, розрахованій для пішоходів їздять авто. Але сьогодні мені стало страшно. За свою дитину, за себе і взагалі за всіх тих, що періодично виходять до Дніпра дихати свіжим повітрям. На моїх очах по пішохідній частині Набережної (близько 20 метрів від „Двійки” – там де дорога вимощена бетонними плитами і поряд клумба) жінку з дитиною ледве не збила автівка. Вони просто йшли і ніяк не могли уявити, що з-за рогу вискочить машина і буде з дурною швидкістю перти прямо на них там де, в принципі, машин не повинно бути.

 Бидло, по іншому це створіння не назвати, за кермом „Копійки” з номерами 66901 МА перед цим біля входу в „Двійку” сварилося з вагітною дружиною. А потім сіло в машину і поперло не розбираючи дороги. Вигук дитини „Мамо, машина!” врятував жінку, яку швидше б за все бидло на авто могло покалічити або й вбити. Повторюсь – вбити на тротуарі!!!! Потерпіла ледве прийшла в себе від шоку і подзвонила в міліцію. Співробітники ДАІ відреагували  оперативно. Хвилин через 7 автомобіль ДАІ вже був на місті пригоди, але на жаль нікого крім очевидців події даішники не знайшли. Як вони пояснили, номер авто не є в даному випадку мотивом для затримання водія. Щоб це зробити їм треба впіймати його при черговому порушенні, а також врахувати при цьому можливість того, що він почне тікати і ще когось вб’є в процесі.

Також є інформація, що на розгляд міського голови співробітники ДАІ подали заяву щодо закриття Набережної для автівок. Заява має бути розглянута найближчим часом.

Користуючись нагодою, дуже прошу міського голову прийняти рішення на користь мам, дітей та пенсіонерів, для яких берег Дніпра – це місце для прогулянок, альтернативи якому не має. Адже не факт, що в слідуючий раз подібний випадок закінчиться так як сьогодні – переляком та шоком. Якщо потрібно, будуть зібрані підписи людей, які також вважають, що Набережна має бути закрита від машин.

Чому ми як перелякані маємо кожен раз вдавлюватися разом з дітьми в бровку, коли якийсь упоротий мажор чи п’яне бидло пруться по набережній? Де гарантія, що вони адекватно сприймають навколишній світ і те, що поряд діти?

 

p.s. дуже сподіваюсь, що небайдужі впізнають ідіота на „Копійці” і пояснять йому як їздити за правилами тією мовою до якої він звик.

З листа у редакцію

WayBe

2 серпня 2013, 20:24

Теги статті:
набережна   авто  
Голосів:
7
07

Всього коментарів: 13

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Четверо загиблих через впавший БпЛА

Не лише до столиці: їздити з Черкас до Канева стало дорожче

Армія другого сорту

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

3 березня 2026 року · Канів ДОРОГИ КАНЕВА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЛЕТІЛО У ЯМУ — І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року

#8лет ЧАСТЬ ВТОРАЯ. ПОЧЕМУ РОССИЯ НАПАДЁТ СНОВА?

На варті Канівського неба – боєць ППО Андрій Литвин

«Хмарно біля АТБ»: як канівський «синоптик» догрався до п’яти років

Канівчанка на замовлення рф підпалила трансформатор

Популярні за тиждень:

Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Увага! Протягом останніх днів у різних регіонах країни «Шахеди», що вціліли після падіння, вибухнули через деякий час після падіння. Пʼять людей загинули (місцеві жителі, які прийшли .. [весь]
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Олександр Скорина
Сумна реальність цієї війни ... (
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

WayBe
Нажаль - синдром відложенного життя. Все - потім, головне - лише війна. Як її закінчимо, і як буде демобілізація - от тоді почнеться щось інше. А до тих пір я зайнятий. П'ятий рік, блін
Правила сайта [503]

WayBe
Джанго, дякую друже! Нажаль, війна зупинила для мене все. Робота стоїть, сайт - теж. Все зупинилось.Сім'ю нарешті почав бачити частіше, це вже досягнення. Як воно буде з сайтом далі - ще не вирішу.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
WayBe, привіт. Хотів написати так, щоб і всі бачили, і особисто. Аудиторія розбіглась по телеграмах і фейсбуках — розумію. Війна забрала багато сил, і не тільки фізично. Але я хотів би.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
Ші уже існує...навіть якщо хтось в це не вірить...
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

slavikf
Папа Римський Лев XIV закликав священників не використовувати штучний інтелект під час підготовки текстів для проповідей.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

Джанго
Завтра...кандидат в мери міста Канів...ші...запропонує свою програму по ремонту наших доріг...болой бюрократію.!.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

WayBe
Ну, на цьому закінчимо
Novynar777, повідомлення для Вас [1]

святослав
Камарджоба, Побратиме, Царство Небесного, Ніґояне, ми це зробили, Бро RU Гимн "Слава Жизни".Люди Господу верили как Богу.А Он сам к нам на землю пришел. Смерть как таковую изгонит... [весь]
Завтра БуЛла П*яТиДЕСЯТNYЦя [18]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"