Не можу позитивно оцінити даний текст тільки тому, що впевнений, що приблизно таке саме можна створити і в іншу сторону.
Треба доповнювати один одного а не протиставляти.
Космополітизм не так вже й погано - жили ж якось люди до вавілонської вежі
земляк, Сайт не винен, що його користувачі не поважають один одного.
Якщо бойкот то тим, хто не вміє спілкуватися і не поважає думки інших. Не реагуйте на них і не відповідайте їм.
І краще тут випускати свою агресію ніж в житті.
slavikf, Космополітизм (від грец. kosmopolites - громадянин світу) - ідеологія т. зв. світового громадянства, яка проповідує байдуже ставлення до батьківщини, до свого народу, його національної культури заради створення «світової держави», встановлення «світового громадянства».
Володимир, та я й не заморочуюсь.
А тепер уявіть статтю під назвою "за що я люблю російську мову", а далі - відібраний список українських слів, а поруч - російських, підібраний так, щоб російська мова виглядала краще, милозвучніше, багатше. Повірте, це зробити не важко.
А тепер подумайте, які почуття і яку реакцію така стаття викликала б серед українських націоналістів.
Все ж таки, доводити свою унікальність чи вищість, намагаючись поставити когось нижче шляхом вибіркового порівняння - таке нікому не додавало честі.
Розмовляю українською, але це не заважає мені бачити, що оповіданнячко сумнівно етичне.
Оповідку кинуто в і-нет і вона пішла собі гуляти. Знову ж таки, є враження, що людей хочуть заставити думати не про справи насущні, а безкінечно відволікати всілякими темами на питання не пов'язані з реальним вирішенням проблем Українського народу. Обридло.
Комизма добавляет то, что слово остання заимствовано с польского языка - ostatni, как следствие полонизации Украины, в то время как слово последняя происходит со старославянского "послЪдь".
Написав слово "народ" і подумав, що останнім часом його ніде не чути. Все "нація" та "нація". Та ще й не у сенсі дердавнї спільноти, як то бачив Чорновіл, а більше в етнічному - "арії", б...
Володимире, ви колись не відповіли, може зараз скажете, як Бог ставиться до радикального націоналізму?
К. Миколайович,
Ставлення церкви до різноманітних ідеологічних систем – питання дуже серйозне.. Час від часу ми чуємо заяви ідеологів трохи не всього політичного спектру про те, що саме їхні теоретичні конструкції є найприйнятнішими для християнства. Інша справа, що церква далеко не завжди поділяє подібні погляди. У цьому сенсі особливий інтерес становить позиція в Україні щодо політичного радикалізму впродовж 20-30 рр. нашого століття — тобто тоді, коли накопичення «суспільного палива» в окупованій поляками Східній Галичині просто не могло не вибухнути радикальними настроями, а сама церква, що виразно стояла в обороні української ідентичності, не могла не посісти принципової позиції стосовно цього явища.
Нині навряд чи варто доводити, що радикалізм у політиці, нігілізм, піднесення горезвісного гасла про те, що мета виправдовує засоби, надзвичайно непокоїть церкву. Опікуючись духовним світом та моральним рівнем українців, церква особливо наполегливо вказує на небезпеку комунізму та «модерного» радикального націоналізму.
Безперечно, опір церкви цим політичним напрямам був і є не однаковою мірою інтенсивним і наступальним. Церква диференційовано підходить до оцінки радикальних ідеологій, враховуючи специфіку їх впливу на маси, справедливість і зовнішню привабливість окремих гасел.
Ставлення до націоналізму, його ідеології є менш однозначним. З одного боку, націоналізм є своєрідною захисною реакцією на складні реалії окупаційного режиму. З іншого — терористична діяльність націоналістів відверто суперечить засадам християнської моралі.
Церква диференціювала своє ставлення до націоналізму. Приймаючи й сповідуючи принципи патріотизму, або так званого християнського націоналізму, вона рішуче засуджувала й відкидала вияви «ультранаціоналізму» та етнічної нетерпимості. Заподіяння зла представникам інших націй «за ширмою патріотизму» проголошувалось церквою одним з найбільших гріхів.
slavikf, К. Миколайович Наскільки ми всі наелектризовані або заряджені спротивом. Глухі і сліпі, чуємо та бачимо, що хочемо а не що є насправді.
Те, що текст написано російською мовою не говорить про її нікчемність. Людина висловила красу вкладену в словах української мови. Бо хоче бути «дружиною», другом а не якоюсь річчю. Я щасливий що біля мене друг а не просто «моя женщина».
Хіба вам не хочеться, щоб Вас «розуміли» а не просто ставили + або – за те, що Ви є. Жити в СВІТІ і на ВЕРШИНІ, бути ВЕЛИКИМ а не на ДНІ.
Церква диференціювала своє ставлення до націоналізму. Приймаючи й сповідуючи принципи патріотизму, або так званого християнського націоналізму, вона рішуче засуджувала й відкидала вияви «ультранаціоналізму» та етнічної нетерпимості. ====== Пане Володимире, а де межа?Захищаючи свою родину від голодної смерті визваної діями безбожників, людина іде на смертний гріх убивство, як Ви як людина до цього відноситесь? Іяк Ви як слуга господа до цього відноситесь?
Володимир, дякую за відповідь 19 червня 2013, 08:27, але, "...«модерного» радикального націоналізму" - ))). У виконанні "свободи" бачу, скоріше печерний радикальний націоналізм.
І в богоугодності радикального націоналізму дуже сумніваюсь, як би цей відголосок родо-племінних стосунків не намагалися назвати культурним словом.
Чомусь завжди думав, що для Бога єдино важливими є розуміння і виконання людиною 10 заповідей, а не політичні погляди чи національність (хоча, Боги є різні ))). А те, що йде в розріз з цими запопідями - гріховне, як і заклики до порушення заповідей. Все інше - інтерпритації від лукавого.
Володимир, 19 червня 2013, 09:31 - все побудовано на співставленні елементів двох мов так, щоб показати, що одна мова краща за іншу. Повторюю, легко зробити підбірку і єфектом до "навпаки".
Слушніше було б для розкриття краси української мови просто демонструвати цитати прекрасних творів українською, як то пера Лесі Українки.
Бо, опираючись на вибіркові співставлення, чому не порівняти вірші Блока і якогось українського незграби-самопала?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]