kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Міські новини 

Канівці перестали їсти "свій" хліб


Причина проста – на невизначений час зупинився єдиний на Канівщині хлібозавод.

На межі тисячоліть Канівський хлібозавод реанімувався після кількарічного забуття. Новим власником підприємства стало ТОВ "АРАЛ". Потужності підприємства дозволяли випікати щоденно до 6 тонн хлібобулочних виробів. У місті відкрилися кілька торговельних точок, де продавався виключно хліб місцевого виробництва. Проте канівці за багато років звикли їсти київський, черкаський, переяславський, корсунський хліб. Свій, незважаючи на те, що з часом він став доброї якості, не прижився на канівських теренах. Підприємці, які торгують хлібом, надавали перевагу іногородньому хлібові. Завод зменшував обсяги виробництва і нарешті зовсім зупинився.Наразі близько ста працівників Канівського хлібозаводу втратили роботу. Міський бюджет за рік отримував більше 100 тис. грн. податків, щомісяця підприємство відраховувало у різні фонди 60 тис. грн.

– Зупинка нашого підприємства – це загальнодержавна проблема, – каже директор ТОВ "АРАЛ" Роман Кобзєв. – Наше найперше завдання – розрахуватися з працівниками, виплатити їм заборговану заробітну плату. Далі шукатимемо інвестора, щоб спільно підняти завод.

Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
Джерело: "Прес-Центр"

WayBe

3 серпня 2009, 09:44

Теги статті:
хліб  виробництво  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 4

Сторінка коментарів: 1
rnd2096562
3 серпня 2009, 09:52

IP: 92.113.122.xxx
Рейтинг: 0
Ждем восторженных возгласов Лешика.
Лешик

3 серпня 2009, 11:39

IP: 92.113.82.xxx
Рейтинг: 0
rnd2096562, я не злорадствовал.
я просто хорошо знаю Кобзева. и не по слухам и не по домыслам.
Waybe, а зачем кстати переповторять ту же самую тему?
ццццц
3 серпня 2009, 11:41

IP: 92.113.102.xxx
Рейтинг: 0
Канівський хлібозавод збанкрутував
30.07.2009 18:28

Зупинився єдиний хлібозавод у Каневі. Близько 100 працівників звільнили. Третина з них знайшли роботу на інших міських підприємствах харчопрому. Решта — стали на біржу праці.

Хлібозавод розвалила держава, переконаний директор підприємства-власника ”АРАЛ” Роман Кобзєв, 40 років. Вона ввела обмеження на рентабельність випікання хлібу, через що підприємство зазнавало збитків — 50 коп. з однієї хлібини.

У Каневі успішно продається хліб київського, черкаського, переяслав-хмельницького, корсунського заводів. Кажуть, до канівського хлібу споживач так і не звик, через що завод збанкрутував. Та Роман Кобзєв доводить, що це не так. Нині в місті брак хліба. Подекуди в магазинах на полицях немає жодного буханця. Люди питають канівський хліб.

На думку директора, випікати хліб без збитків можуть лише заводи, що входять до складу великих холдингів. Вони мають доступ до дешевших ресурсів. Натомість окремим підприємствам самотужки не вижити.

У 1990-ті завод простоював. На початку 2000 року його реанімували. Власником стала фірма ”АРАЛ”. У місті відкрили кілька точок, де продавали хліб лише цього виробника. Міський бюджет отримував від хлібозаводу понад 100 тис. грн податків на рік. Щомісяця підприємство відраховувало в різні фонди 60 тис. грн.
Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
Weasel

3 серпня 2009, 14:42

IP: 92.113.107.xxx
Рейтинг: 1
Ну, по-перше, Канівський хлібозавод спочатку реанімувала Лізингова компанія "Хліб України", яка збанкрутувавши й перепродала його ТОВ "Арал". А друге - може якби недобросовісні власники Канівського хлібозаводу ( я маю на увазі не тільки Кобзєва, а й попереднього власника)мали на меті випікати справді якісні вироби, а не "робили гроші" використовуючи "не зовсім" якісну сировину, то ті ж самі продуктові магазини та торгові точки,які продають хлібобулочні вироби Київського та інших хлібозаводів, не відмовлялися б від якісного і дешевшого хліба

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

“Я не знаю жалю”

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині

У Каневі виникли проблеми з вуличним освітленням після мобілізації єдиного електромонтера

«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території

"Як умру, то поховайте…". Як українці виконали "Заповіт" Шевченка

Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ

Каневе мій, з Днем незалежності

ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК

άГШ

На Чернігівщині пройшов літній табір для активістів, які хочуть змінювати свої громади

Популярні за тиждень:

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

“Я не знаю жалю” [0]

Про що зараз спілкуються:

litytremble
вмію концентруватися на деталях — так само, як я концентруюся, проходячи складні рівні в Geometry Dash
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

SKI
Вiдходить наше поколiння свiдкiв "перестройки и ускорения"... Вiчного спокою Якову Iвановичу. Спiвчуття родинi.
ПІШОВ З ЖИТТЯ ЗНАНИЙ КАНІВЕЦЬ ЯКІВ ПРОГНІМАК [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
Richard Machowicz, давно не бачились :)
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"