У репліці «Коли вже закінчиться цей дебілізм…» на блозі сайту «Канів-нет» минулого тижня, прозвучали образливі натяки на форму роботи керівництва міського кінотеатру (підрозділу Канівського МБК), тому вважаємо за необхідне прояснити дану ситуацію.
Щодо «виступу в минулому якогось діда сатирика», то варто нагадати, що Анатолій Паламаренко – лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, лауреат першого Всеукраїнського фестивалю гумору й сатири в селищі Нобель Рівенської області, народний артист України, виступив у рідному йому місті Каневі, бо закінчив тут Канівське культ-освітнє училище. Окрім канівців старшого покоління, його добре пам’ятають справжні шанувальники поетичної сатири й гумору в Україні ще з часів СРСР. Щодо дітей, які «насолоджувались виступом заслуженого артиста», то це, в першу чергу, проблема батьків та вчителів, які не виховали поваги до старших та не навчили елементарних правил поведінки. «Натомість керівництво кінотеатру» дійсно «потирає руки», але не від того, що «їм вдалося продати всі квитки та заробити досить пристойний куш», а таки від безгрошів’я по причині державного недофінансування закладу культури, тим більше, що квитки розповсюджував представник виступаючої сторони, яка й отримала кошти.
Щодня в МБК займаються численні колективи художньої самодіяльності та дитячі гуртки. Минулого року силами працівників МБК було проведено поточний ремонт фойе та створено малий кінозал на 50 місць. Сьогодні Будинок культури потребує капітального ремонту, зокрема: великий зал із новим покриттям підлоги і заміною електропроводки, сходи на трьох поверхах будівлі, підвальне приміщення із заміною системи водопостачання та опалення. Окрім того, необхідно придбати новий мікшерний пульт для проведення концертів і тих же таки КВК, який коштує близько 50 тисяч грн. І все це для того, аби глядачі не відчували дискомфорту в залі, а артисти на сцені. Ми не просимо грошей у громади, ми для Вас їх заробляємо!
З повагою, керівництво Канівського МБК.
|