kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Влад01 

Україна на порозі нових парламентських виборів ?!

336195816.jpg

У керівництві Партії регіонів уже почали підготовку до позачергових парламентських виборів, пише 18 лютого ''Комерсант-Україна'' з посиланням на кілька джерел.

''Це питання узгоджено. Якщо опозиція продовжить блокувати трибуну, Президент розпустить Верховну Раду. Позачергові вибори повністю проходитимуть за мажоритарною системою'', - повідомив співрозмовник видання у ПР.

За словами джерел, законопроект про запровадження в Україні мажоритарної виборчої системи нібито вже готовий.

''Усі документи на Липській, підготовку законопроекту курирує Олександр ЄФРЕМОВ. Незважаючи на блокування, розпочате опозицією, у виграші все одно опинимося ми. Якщо парламент розблокують, ми будемо приймати потрібні нам закони, не розблокують - у Президента з'являться підстави для оголошення дострокових виборів, на яких ми, з урахуванням стовідсоткової мажоритарки, точно отримаємо більшість голосів'', - заявило джерело в Партії регіонів.

Як зазначає газета, Президенту Віктору ЯНУКОВИЧУ нібито надали дані, згідно з якими перемога регіоналів неминуча і проведення виборів за мажоритарною системою дозволить представникам ПР отримати більшість в Раді.

При цьому в п'ятницю голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов спростував підготовку до позачергових парламентських виборів: "У мене немає інформації, що на вулиці Банковій (в Адміністрації Президента - Ред.) дано вказівки готуватися до виборів. Ми до виборів не готуємося".

Однак перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло ЧЕЧЕТОВ у розмові з журналістами такого варіанту не виключив.

''Якщо вийде так, що ще тиждень-другий парламент не буде працювати, доведеться виходити на дострокові вибори, хоча ми цього не хочемо. При цьому необхідно повністю зачистити політичний ландшафт і ввести мажоритарну виборчу систему, тому що при нинішній системі конфігурація в Раді не зміниться'', - повідомив він.

Михайло Чечетов упевнений, що в разі проведення виборів на мажоритарній основі Партія регіонів ''отримає не 208, а 300 депутатів''.

''Зміни до закону про вибори внести нескладно - це можна зробити одразу після того, як буде прийнято рішення про перевибори'', - зазначив він.

Втім, слід зауважити, що для прийняття змін до закону "Про вибори народних депутатів" необхідно мінімум 226 голосів, тоді як у фракції ПР числиться 208 народних депутатів. Щоб отримати бракуючі 18 голосів, регіоналам потрібно заручитися підтримкою Компартії або позафракційних депутатів.

Уже відомо, що комуністи, які на виборах 2012 року не змогли провести до парламенту жодного депутата-мажоритарника, не збираються підтримувати ПР.

''Потрібно повністю повернутися до пропорційної системи виборів до парламенту! Бо так звана мажоритарка - це вкрадені у народу гроші!'' - заявив глава фракції Компартії Петро СИМОНЕНКО.

В опозиції ж заяви про можливий розпуск парламенту вважають блефом, хоча готові до такого розвитку подій.

''Ми не боїмося. Якщо потрібні будуть дострокові вибори, ми до них готові. Краще нові вибори, ніж невиконання законів і така Рада'', - зазначив лідер фракції УДАР Віталій КЛИЧКО.

Нагадаємо, ст. 90 Конституції передбачає право Президента розпустити Верховну Раду, якщо протягом 30 днів однієї сесії пленарні засідання не можуть розпочатися.

Враховуючи те, що трибуну парламенту було заблоковано 5 лютого, крайній термін, коли Верховна Рада має розпочати роботу, закінчується 6 березня. Якщо до цього часу народні депутати не зберуться на засідання, Віктор Янукович вже 7 березня отримає право достроково припинити повноваження нинішнього парламенту.

За матеріалами: Коммерсант-Україна

Влад01

18 лютого 2013, 10:42

Теги статті:
Выборы   мажоритарка   верховна рада  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Мені бракує твоєї сили. Нам потрібні твої уміння. Ти ж наш! Твоє місце — поруч.

Повернення після СЗЧ або дезертирства. ДБР роз’яснило оновлений алгоритм дій для військовослужбовців, який почав діяти з 1 березня 2025 року.

СБУ успішно протидіє російському плану «Диверсійний шум», який передбачає масштабування терактів та вибухів по Україні, – Василь Малюк

СБУ є одним із флагманів Сил оборони щодо далекобійних ударів, ми уразили понад 200 об'єктів у глибокому тилу рф, – Василь Малюк

У Каневі через пожежу у п’ятиповерховому будинку евакуювали п’ятьох людей

росія продовжує інформаційну кампанію з дискредитації процесу обміну полоненими

Пострадянська трансформація свідомості

Канів попрощався із захисником, серце якого зупинилося під час лікування

У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера

ЦПД РНБО володіє інформацією від Сил оборони України про наміри росіян продовжити інформаційну кампанію щодо дискредитації процесів обмінів.

Популярні за тиждень:

У Каневі через пожежу у п’ятиповерховому будинку евакуювали п’ятьох людей [0]

СБУ є одним із флагманів Сил оборони щодо далекобійних ударів, ми уразили понад 200 об'єктів у глибокому тилу рф, – Василь Малюк [0]

СБУ успішно протидіє російському плану «Диверсійний шум», який передбачає масштабування терактів та вибухів по Україні, – Василь Малюк [0]

Повернення після СЗЧ або дезертирства. ДБР роз’яснило оновлений алгоритм дій для військовослужбовців, який почав діяти з 1 березня 2025 року. [0]

Мені бракує твоєї сили. Нам потрібні твої уміння. Ти ж наш! Твоє місце — поруч. [0]

Про що зараз спілкуються:

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Потрібен пресувальник картону [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
Richard Machowicz, давно не бачились :)
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

slavikf
Richard Machowicz, ого, які люди
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"