Міська влада оголошує конкурс на кращу ідею бренду Черкас
З 12 травня до 30 червня у Черкасах проходитиме конкурс на найкращу ідею створення бренду Черкас. Назва конкурсу звучить так: “Ідеєю бренду Черкас є…”. Конкурс оголошує виконавчий комітет Черкаської міської ради.З 12 травня до 30 червня у Черкасах проходитиме конкурс на найкращу ідею створення бренду Черкас. Назва конкурсу звучить так: “Ідеєю бренду Черкас є…”. Конкурс оголошує виконавчий комітет Черкаської міської ради. До участі в конкурсі запрошуються всі жителі міста, творчі групи, учбові заклади, художники, скульптори, словом, усі – хто вважає, що його ідея найкраща.
Як зазначила начальник управління культури та туризму Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Валентина Шепецька, конкурс на визначення кращої ідеї бренду проводиться для того, щоб підвищити туристичну привабливість міста.
— Бренд міста – це, перш за все, асоціації людей, що його відвідують чи тут проживають, їхні емоції, пов’язані із цим місцем. Це те, що в собі об’єднує усі знання, особливості, визначні місця та легенди міста. Також метою конкурсу є посилення уваги та інтересу до історії Черкас та рідного краю. До бренду входять такі складові, як легенда (розповідь про виникнення Черкас), логотип (графічне зображення), слоган (рекламне повідомлення), – наголосила Валентина Петрівна.
Головне завдання конкурсу – знайти найкращу ідею, що дасть можливість створити такий бренд, який представлятиме Черкаси як один із провідних центрів духовності, високої культури України, його самобутності і неповторності. Бренд, що підніме авторитет і імідж Черкас, який стане візитною карткою міста. А також зможе привернути увагу жителів та залучити їх до участі в громадському житті обласного центру.
— Є чимало хороших брендів у світі. Наприклад, Нью Йорк – місто контрастів, Санкт-Петербург – місто білих ночей, — розповіла начальник відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю міськвиконкому Марина Волошенко. — Цікавим прикладом розвитку міста, як туристичного центру є російське Мишкіно. Завдяки неординарному підходу місту вдалось значно збільшити потоки туристів. У Мишкіні проживає 6,5 тис. мешканців, і на кожного з них припадає по 15 туристів. Влада цього міста створила і відкрила кілька музеїв: музей миші, старовинної техніки, музей Смирнова тощо. Це місто, яке спершу створило бренд, а потім туди підтягнулися інвестиції. А з чим у вас асоціюються Черкаси?
Авторів кращих ідей після завершення конкурсу нагородять заохочувальними призами та дипломами. А переможець конкурсу отримає Почесну грамоту та винагороду. Про детальніші умови, термін проведення конкурсу та підбиття підсумків читайте тут.
Умови і термін проведення конкурсу
До участі в конкурсі запрошуються всі жителі міста. Матеріали (малюнки, описи, твори, слогани, які виражають ідею) на конкурс можуть подаватися: в електронному вигляді на e-mail: info@ckrada.com, а також у друкованому вигляді у відділ комунікацій та зв’язків з громадськістю Департаменту забезпечення діяльності виконавчого комітету Черкаського міськвиконкому, каб. №418 або за тел. 45-80-50. Останній термін подачі матеріалів на конкурс – 30 червня 2009 року.
При підбитті підсумків конкурсу враховуватимуться:
А чому б у Каневі не провести аналогічне міроприємство. І навіть нехай ініціатором виступить не міська влада, а конкурс можна розпочати прямо тут і прямо зараз. Ваші пропозиції, панове?
1) Источник работ - аматоры. Местная, так сказать, самодеятельность. Врядли нормальная студия откликнется и сделает на халяву и логотип и слоган и еще чего-то там. Да еще при том, что предстоит состязаться.
2) Жюри - аматоры и ничего не понимающие в брендах чиновники. Как всегда выберут несусветную чушь и ужасный логотип. Результатами такого средне статистического вкуса мы уже с вами все наслаждались при рассмотрении оформления всего и вся во времена совка.
3) Что произойдет после того как победителя наградят "ценными призами" и бумажками под названием "грамота"? Ничего. Никто не возьмет выбранное убожество в оборот, возможно кроме тех-же чинуш которые напечатают плакатик и повесят на стену своей конторы.
Как имхо надо - идем у важаемую студию дизайна и за деньги (!) нам разрабатывают фирменный стиль. После чего принудительно через архитектуру, или еще как заставляем всех его использовать. Не стесняясь при этом выделать нормальные деньги из бюджета на изготовление визуально-наглядной продукции типа щитов, растяжек, флажков и прочего.
только так.
P.S. Город контрастов - Шанхай, а Нью Йорк - город пара столбом из канализации. Знать надо.
Найкращий слоган і концепція туристичної легенди - в заголовку:
(взято з книги "Минуле Канева та його околиць")
Якби у нашої влади тоді знайшлися кошти, то Ми зараз не святкували б позороно Каневу там 800 (не памятаю) років. і то цю дату висмоктали з пальця в Москві, на гроші наших підприємців (спасибі їм що хоч так). Канів - старіший за Київ набагато. Це я ще з дитинства знав (у школі вчили :) )
Канев-руль, водку-буль!!
Оторвись, отдуплись - глянь на Канев - похмелись!!
Канев лучшая точка отрыва, с времен Древней Руси..
Тут отрывались все ... и Половцы и Печениги... и Тарик Шева, и Немцы и Гайдар.... да и мы вместе с вами!!!
В Днепр не блюй - траву лучше дуй!!!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]