Євген Романишин, заслужений лікар України Небезпека змішаних шлюбів
Радянська державна ідеологія стверджувала, що у змішаних (міжнаціональних) шлюбах народжуються здоровіші й талановитіші діти. Почасти це так. Коли йдеться про дуже різних за расово-етнічними походженнями чоловіка й жінки, то й справді, їхні діти можуть бути і більшими, і життєздатнішими. Однак ця особливість є характерною лише для першого покоління. До того ж якщо генетичні лінії подружжя надто далеко "відбігли" одне від одної, то через наявність у дитини батькових генів у неї може виникнути внутрішньоутробний конфлікт із матір'ю. У такому випадку діти не лише будуть крупнішими та життєспроможнішими, але й можливі всі негативні наслідки у розвитку плоду - аж до хвороб нервової системи і розумової відсталості.
Добре відомо, що шлюби між родичами є несприятливими для нащадків, однак те ж саме можна сказати й про генетично віддалених людей. Це показали спеціальні дослідження в селищах Америки, де спільно проживають корінні індіанці й нинішні мешканці континенту - афроамериканці та білі переселенці. Діти тут мають багато спадкових захворювань і в 1,5 раза частіше відстають у розвитку, ніж їхні однолітки в інших регіонах...
Зав. кафедрою педіатрії Московської медичної академії ім. І.М. Сеченова, доктор медичних наук, професор О.К. Ботвіньєв пояснює цей феномен тим, що в змішаних шлюбах усталений комплекс генів руйнується, а новий комплекс виявляється біологічно слабшим, адже він не пройшов тисячолітню "обкатку". Як наслідок, зростають захворюваність, дитяча смертність, зменшується тривалість життя ... причому чим більше відмін між расами, чим далі одна від одної розташовуються їхні історичні батьківщини - тим більші ускладнення несуть шлюби між їхніми представниками. Чорні й білі - найвибухонебезпечніша суміш різних хвороб ...
З огляду на сказане найсприятливішими шлюбами є ті, в яких чоловік і дружина належать до близько родинних народів. Що ж до начебто вищих розумових здібностей або талановитості дітей у змішаних шлюбах, то це просто міфи. У генетиці невідомі будь-які гени, які б шляхом змішання давали ефект особистісного характеру.
Тому не дивно, що в багатонаціональній державі США більшість шкільних програм - на рівні наших шкіл для дітей з фізичними та психічними вадами. Наші діти, що з батьками емігрують за океан, виявляють знання на декілька порядків вищі від американських. А інтелектуальний потенціал власті США черпають за рахунок щорічних квот емігрантів з інших країн, в тому числі з України.
marykate, если хочется провести аналогию с собаками, то вспомни:
- породы собака выведены селекционно и поддерживаются в чистоте искуственно
- а потом сравни продолжительность жизни, подверженность болезням и репродуктивные способности чистопородной собаки и дворняги.
умиление вызывает фраза "спеціальні дослідження в Америці". Зачем тогда Євген Романишин заслуженный врач Украины если копирует исследования США?
Интеллектуалам привет)))
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]