У давні часи українці разом з іншими арійськими народами відзначали початок нового року на весняне рівнодення, тобто 21-22 березня. Саме звідси наші новорічні засівання "Сію, сію, посіваю, з Новим роком вас вітаю"(очевидно, що сіють не взимку, а навесні) і щедрівки "Щедрик-щедрик-щедрівочка, прилетіла ластівочка"(птахи повертаються весною) та багато іншого.
Наші предки добре знали, що правильний початок справи визначає її успішність, тобто як почнеш, так далі і піде. Тому початок року святкували за щедрим столом, з веселими піснями, в колі близьких людей - щоб і весь рік пройшов так само в радості та добробуті. На це свято випікали священний жертовний хліб - Паску, який робили дуже гарним, багатим, поживним та смачним. По суті, святкування Нового року було ритуалом програмування свого майбутнього. От тому важливо правильний час зустрічі цієї події.
До Паски-Переходу ретельно готувалися: завершували незакінчені справи, віддавали борги, прибирали хату та подвір"я, здійснювали ритуали очищення душі та тіла - щоб бруд і тягар минулого не заважав у новому році. Останньою стадією очищення вважалося омивання в річках - за народним повір"ям, на час Переходу(т-то в момент весняного рівнодення) вода набуває потужних цілющих властивостей. Напр. у древніх римлян, які також були арійцями, згадка про цю підготовку відбилася в назві останнього зимового місяця - "фебраріус", що значить "очищення". Грудень мав назву "десембер", т-то "десятий", з чого явно видно, що рік починався в березні.
Точне відзначення календарних свят(правильно КОЛОДАР), особливо найбільшого з них - Паски-Переходу, потрібне було для підтримання духовно-енергетичної єдності арійських народів, розкиданих по величезних просторах Євразії. Синхронне здійснення певних ключових ритуалів підтримувало єдність раси, було запорукою її могутності та еволюційного успіху. В Арійській традиції найважливішим чинником расового прогресу вважалося єдине психоенергетичне поле(расовий егрегор), цілісність якого підтримувалася синхронним виконанням певних ритуалів. Найважливішим з них був новорічний ритуал Переходу, оскільки він задавав програмуючий імпульс для всього наступного року, формував концепцію майбутнього, планував бажане розгортання подій.
Перший день арійського нового року починається 22 березня о 6-й годині за місцевим часом, тому що саме в цей момент сходить Сонце. Це найсильніший час для програмування всього наступного року. Для його здійснення потрібно виконати кілька доволі простих речей:
1. Напередодні, тобто 21 березня, потрібно навести лад у своєму помешканні, здійснити його очищення(наскільки можливо). Приготувати ритуальний хліб(паску). Протягом цього дня краще нічого не їсти, тобто здійснувати очищувальний піст.
2. Заключною фазою очищення є омивання природною, не нагрітою водою, краще через занурення у річці, озері, ставку, басейні чи навіть ванні у своєму помешканні. Омивання у природній воді - це водночас акт єднання з Природою, Всесвітом, Творцем.
3. 22 брезня треба прокинутися раніше, випити чистої води і до 6-ї години ранку святково одягнутися, приготувати ритуальний стіл, ще раз поміркувати над тим, чого ти хотів би досягнути в новому році.
4. О шостій годині, тобто як тільки почало сходити сонце, потрібно разом з близькими людьми(в крайному разі самому) сформувати в уяві бажане розгортання подій і побажати самому собі та один одному всього найкращого, чого хотіли б у новому році для себе та всієї країни.
5. Увечері здійснити арійський обряд зцілення-єднання(сопричастя) з предками, ближніми, всією Арійською расою, Творцем. Це також буде вшануванням Таємної вечорі(Щедрого вечора) - святкуванням арійського Нового року Ісусом Хрестом і апостолами у четвер 22 березня 31 року. До речі, Ісус Хрестос, разом зі своєю матір"ю і апостолами(за винятком Іуди) належав до арійського народу ГАЛІВ-ГАЛІЛЕЯН. Тому, навіть перебуваючи у ворожому Єрусалимі, де на нього полювали слуги Синедріону, він таємно здійснив арійський ритуал святкування Нового року(Щедрий вечір), більше відомий як таємна вечеря.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]