У Верховній Раді ініціювали перевірку фальсифікацій на двох черкаських округах
Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк вимагає від Генпрокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України перевірити всі факти порушень виборчого законодавства, допущені під час голосування, підрахунку голосів, встановлення підсумків голосування та результатів виборів до Верховної Ради, а також притягнути до кримінальної відповідальності осіб, винних у порушенні закону.
Відповідний проект постанови «Про розслідування фактів фальсифікацій під час виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року» зареєстровано 14 грудня у Верховній Раді за номером 1001, йдеться на сайті «Батьківщини».
У пояснювальній записці до проекту постанови наголошується, що опозиція зафіксувала численні факти порушення виборчих прав громадян, значна частина яких, згідно з Кримінальним кодексом, вважається кримінально караними злочинами та передбачають відповідальність до шести років позбавлення волі.
Зокрема, були зафіксовані масові випадки порушення членами виборчих комісій таємниці голосування, перешкоджання вільному здійсненню громадянами виборчого права, використання підробних бюлетенів та протоколів, підписання виборчих протоколів до остаточного підрахунку голосів чи встановлення результатів, підміни дійсних виборчих бюлетенів з позначками виборців, незаконного внесення до протоколу змін після його заповнення, незаконного знищення чи пошкодження виборчої документації, порушення при внесенні інформації підрахунок голосів до електронної системи «Вибори».
У пояснювальній записці яскравими прикладами масових фальшувань названо, зокрема, порушення в одномандатних виборчих округах № 11, 14, 94, 132, 194, 197, 223 та ще на декількох десятках округів (194-ий округ – з центром у Черкасах, 197-ий округ – з центром у Каневі).
«У більшості цих випадків застосовувався адміністративний тиск та підкуп з боку кандидатів у народні депутати та підконтрольних їм правоохоронних та судових органів», – наголошується в документі.
Крім того, йдеться в документі, окремі судді ухвалювали незаконні рішення та здійснювались неправомірні дії з метою викривлення результатів волевиявлення на користь провладної партії та провладних кандидатів у депутати.
Голова фракції «Батьківщина» вимагає перевірки Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, Вищою радою юстиції та Генеральною прокуратурою дотримання суддями присяги під час розгляду справ, пов’язаних із виборчим процесом. У разі встановлення факту винесення суддями завідомо неправосудних рішень, постановою передбачається притягнення їх до відповідальності та звільнення з посади.
Отче! Вы бы лучше, чем лезть, то есть барахтаться (потому что уже влезли) в это политическое болото, объясните это: http://narodua.com/sotsium/u-kanevi-diljat-pryberezhni-zemli-i-...-tserkvu.html
Я немного не в курсе, почему возник вопрос передачи церкви? Земля под ней была нечейная, но на ней стоял храм, пренадлежащий УАПЦ, а теперь депутаты выделили землю под УАПЦ оновленой?
Юля75,
Костянецький Храм (церква) нікому не передається. Він, як Ви, сподіваюся, розумієте, належить тому, у кого є документи, що підтверджують власність.
Тож документи, що підтверджують власність на храм має релігійна громада, яку представляє о.Володимир Червонніков. Для органів влади ця громада - юридична особа, що звернулася з проханнями :
1.Продовжити оренду на землю під їхнім храмом.
2.Дати дозвіл на розробку документів на право власності на землю під їх храмом.
Закон передбачає обов'зок влади розглянути такі звернення у місячний термін і задовольнити або аргументовано відмовити, а вони не розглядаються вже роками, бо там є конфлікт між громадами. Суб'кт подання звернень вже має право оскаржити бездіяльність ради в суді і отримати не лише вирішення цих питань, а й компенсацію матеріальних та моральних втрат.
Законних аргументів відмовити вирішення питання у ради немає. Сесія врешті мала намір вирішити це питання, а незадоволена сторона має право рішення оскаржувати.
Та поіншому це бачать опоненти Червоннікова. Їх священники просять раду: "Ви почекайте, ми виграємо у Червоннікова суди на право власності на храм." Але ж вже давно влада чекає. Скільки чекати ще? Чекання - це бездіяльність, яка карається законом.
Остання сесія врешті прийняла позитивне рішення по одному із звернень. Громада отроимала право на розробку документів, але не отримала право продовжити оренду. Що це дає? Нічого позитивного. Храм з землі, на якій стоїть, ніхто не зніме, але не маючи права оренди, за цю землю ніхто не платитиме в бюджет міста орендну плату.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]