Вибори до Верховної Ради вiддалили Україну вiд Європи
Незважаючи на те, що проект асоціації з Україною все ще на порядку денному, країна повинна довести свою прихильність до справжньої демократії, перш ніж угода може бути підписана –про це кажуть депутати Європарламенту у світлі незадовільних виборів 2012 року, які повинні були бути ключовим випробуванням прогресу України.
У резолюції, ухваленій у четвер, парламент підтверджує прихильність ЄС до підписання угоди про асоціацію з Україною до часу проведення саміту Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді 2013 року, але тільки в тому випадку, якщо країна продемонструє відчутний прогрес на шляху демократичних принципів, верховенства закону, незалежності судової системи та свободи ЗМІ.
Депутати Європарламенту шкодують, що парламентськi вибори 2012 року, які повинні були стати "ключовим тестом" для розвитку України в повноцінну демократію, не відповідали міжнародним стандартам і були «кроком назад» у порівнянні з попередніми виборами. Вони цитують повідомлення про залякування кандидатів і виборчого персоналу, відсутність збалансованого висвітлення в ЗМІ та порушень у підрахунку голосів.
Європарламент закликає уряд України знайти рішення (по визначенню переможця) в проблемних виборчих округах та усунути недоліки закону про вибори, і закликає знайти, разом з посланцями Європарламенту Олександром Кваснєвським та Пет Кокс, рішення по Тимошенко.
Тим не менш, парламентарії підтримують прагнення українського народу до євроiнтегнацiї та застерігають від спроби ізолювати Україну, що може призвести до "сприятливих умов для недемократичних режимів». ЄС, як і раніше, прихильно ставиться до співпраці з Україною з метою допомоги в удосконаленнi демократичних інститутiв та проведення необхідних реформ. Вони закликають Раду для подальшого проведення діалогу України з ЄС щодо лібералізації візового режиму.
Резолюція також закликає український парламент відхилити законопроект 8711, який був прийнятий нещодавно у першому читанні на обмеження свободи вираження думок і зборів на підтримку прав лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей.
Депутати Європарламенту також висловлюють заклопотаність у зв'язку з ростом націоналістичних настроїв в Україні, що призвело до входження "Свободи" в Верховну Раду. EP нагадує, що расистські, антисемітські та ксенофобські погляди йдуть врозрiз з фундаментальними цінностями та принципами ЄС, і вона звертається до продемократичних партій в українському парламенті не спілкуватися зi «Свободою», не пiдтримувати її, та не створювати коаліцій.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]