У Черкасах розпочалася 37-а Шевченківська конференція
22 квітня 2009 року голова обласної ради Володимир Гресь узяв участь у відкритті 37-ої наукової Всеукраїнської Шевченківської конференції, присвяченої 195-ій річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, яка розпочалася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького.
Насамперед, Володимир Гресь від імені депутатського корпусу області та жителів Шевченкового краю привітав усіх присутніх з початком такого важливого й змістовного заходу, побажав його учасникам плідної роботи, нових творчих здобутків, наукових відкриттів та духовного збагачення.
Голова обласної ради зауважив, що ім’я Тараса Шевченка стало символом нашого народу, всієї української нації, та найцінніший скарб – невмирущу славу та пам'ять, доля дала йому лише по смерті. Твори Кобзаря перекладені не лише всіма слов'янськими мовами, а й німецькою, англійською, французькою, італійською та багатьма іншими.
Про все більшу світову славу й шану великого Пророка свідчать численні пам'ятники, встановлені в різних країнах світу – Румунії, Франції, Канаді, США та інших.
Постать Тараса Григоровича Шевченка – це символ чесності, правди і великої любові до людини. Вся його творчість зігріта палкою любов’ю до Батьківщини, пройнята ненавистю до ворогів і гнобителів рідного народу.
Ми пишаємося тим, що живемо тут на Черкащині, краї де він народився і де знайшло вічний спочинок його тіло.
Володимир Гресь наголосив, що надзвичайно важливою подією для всіх черкащан, українців стало прийняття постанови Кабінету Міністрів України про виділення 37,6 млн. грн. з державного бюджету для завершення реставрації музею Тараса Шевченка в Каневі.
Він також підкреслив, що й Черкаська обласна рада постійно піклується про розвиток духовності:
– На це спрямовані затверджені обласною радою програма розвитку духовності Черкащини, програми розвитку і функціонування української мови; краєзнавства; українського козацтва; збереження, відродження і розвитку народних художніх промислів; бібліотечних закладів; книговидавничої справи. Обласна рада допомогла видати щорічник «Шевченків світ» зі звітом про попередню 36-у наукову Шевченківську конференцію. Цього року обласна рада на підтримку книговидання спрямувала понад 180 тисяч гривень.
Духовний заповіт Шевченка переконує нас у справедливості прагнення розбудовувати власну державу, розвивати рідну мову, культуру, демократичні ідеали. Його вічно живий образ, виважене правдиве слово – частина нашого життя, нашої національної свідомості, нашої національної ідеї.
Завершуючи свій виступ, голова обласної ради особливо наголосив на важливості й необхідності проведення наукових досліджень у галузі шевченкознавства, адже роботу вчених у цьому напрямку важко переоцінити – вони пробуджують суспільну національну свідомість, виховують нову патріотичну еліту, закладають основи майбутнього поступу.
У відкритті 37-ї Шевченківської конференції взяли участь також заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Чабан, директор Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Микола Жулинський, а також науковці з різних областей України, викладачі університету, студентська молодь.
Джерело: Відділ з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю виконавчого апарату обласної ради
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]