Цей коментар до повідомлення про музей під відкритим небом десь загубився в нетрях сайту. А тема здається актуальна для Канева, тому вирішив повторити.
Війна давно закінчилася, а контузії дають себе знати... Накидали серед міста списаної техніки як у воєному городку. Каніву треба увічнити своє. Це, наприклад, місто рибалок, цілі кутки займалися цим промислом, ще живі шановані люди, що працювали в рибколгоспі, вони заслуговують бронзової скульптури. А майстри, які робили дерев'яні човни-плоскодонки... А канівці, які заліснили канівські яри, які тепер можна впізнати по концентричних лініях терас на космічних знімках у Гуглі. До Бронепоїзда правильніше було б вернути спалений вагон-музей і берегти його. Оце місцева історія, а не післявоєнна списана техніка. Хіба що дітям радість. Дорослі ж розуміють - це наслідок запору мислення. Чергова кампанійщина.
це не компанійщина... це частково вибори, а здебільшого совковість мишлення...
на рахунок памятників - памятники повинні виховувати гармонію і смак до життя... так наприклад, памятники варенику, салу(можна в шоколаді), галушці виховують почуття ідентичності, гордості за те, що тобі пощастило народитися українцем...
А по мне неплохо, что такой музей открыли, пусть даже под выборную компанию. Военная техника всегда привлекала и детей в первыю очередь и взрослых и я уверен в том, что туристический Канев от этого музея в плюсе т.к. все те кто прибывает в Канев (а это не только туристы, но и отдыхающие с детьми) будут подходить и фотографироваться рядом с техникой. По крайней мере моим детям ОЧЕНЬ понравилось. Политическую состовляющую открытия этого мезея я поднимать не хочу.
Дає знати про себе в даному випадку не війна, а відверто, проте без перебільшення кажучи тотальний дебілізм нинішньої влади. Тільки цим можна пояснити з’яву в містечку з тисячолітньою історією, яке символізує національні, духовні, державні витоки народу подібних совдепівських атавізмів.
Безумовно події війни 41-45 років, а радше наші діди-прадіди, які були їх учасниками, заслуговують на увіковічення. Це потрібно їхнім правнукам. Але ж не можна робите це так тупоголово.
Майданчик з військовою технікою (і то один для такого містечка як наше) можна було б розмістити в районі колишнього музею Гайдара (навідь ціною певного компромісу, бо таки ж було…) враховуючи до того ж сусідство меморіального комплексу. Собор залишався б, як то очевидно і має бути, в полі зору, але достатньо віддаленим. Мали б тематично- завершений меморіально-туристичний комплекс – Музей ветеранів, меморіальний сквер воїнів-афганців, військовий музей під відкритим небом, монумент учасникам війни.
Пам’ятник бронепоїзду БП-56 був унікальним і самодостатнім. Єдине, чого бракувало- уваги, популяризації цієї дійсно героїчної сторінки нашої історії, невміння презентувати собі і світові.
Вообщем Турок смысл в Вашем комменте есть, без сомнения техника намного лучше бы смотрелась в парке ВОВ, но совсем чуть-чуть над Вашими словами и умозрительно прикинув расположение техники , понял, что если техника будет в парке, то газонной травке там будет хана (вытопчут всю), чем потеряется облик, красота и возможно чистота парка. Так, что решение урководителей города считаю единственно правильным, вроде бы возле памятника ВОВ Героев Бронепоезда т.е. вроде бы и в тему. Гараздо хуже я думаю бы она смотрелась возле корабля. ИМХО.
Vovk
про рыбалку (именно промысловую) Вы, погорячились, вылов рыбы сетями и электроудочками это реальный бич нашего региона, неважно, кто этим занимается, промысловики или браконьеры, вычерпали почти всё, а ещё переводят половину, выкидывая тухрую из сетей, а то, ведите ли, им ездить каждый день не выгодно, бензин дорогой...
убивать их надо, а не памятники ставить...
Те що за часів СРСР задумувалось як памятник героям що загинули у війні нинішні перетворили на звалище металобрухту. Проте піар до виборів та через невеличкий проміжок часу купка ржі забезпечені. :)))
Поедьте в Корсунь и посмотрите. С 1969 года тьехника не ржавеет. А вы промежуток времени, только конечно бы не мешало возвести рядом небольшое здание и собрать материалы про ВОВ на территории Каневского района было бы не плохо, но я думаю это точно не при этой городской и районной власти.
Влада має ваду змінюватися. Буде наша українська влада - буде і комплекс, і увіковічнення героїв Холодноярців, як місцевих борців за самостійну Україну.
До ON. Я б не порівнював сьогоднішнє ставлення до Дніпра і його стан з тим, що було років так 40 тому, в догесовську епоху. Один приклад: в канівському рибколгоспі працювала Анастасія Чех (Чехи, до речі відомий рід канівських рибалок), яка керувала "Голубим патрулем". Ці піонери в голубих галстуках після того як спадала вода з лугів, що тоді ще затоплювалися, лопатами прокопували канавки з калюж і випускали мальків у Дніпро. Це був рух не менш популярний, як збір макулатури, діти отримували якісь заохочення, напр. путівки в піонерський табір. Це про те, де ми були, і де опинилися.
Вовк, де можна взнати про династію рибалок
Чех? Чим зараз займаються ці люди чи не перетворилися на браконьйєрів і де можна узнати про історію цих людей?
До Романа. Дізнатися про канівських Чехів-рибалок найкраще у них самих. За патріарха в них нині, я думаю, Леонід, (Дядя Льоня). Родина може бути зразком для канівців, може хто книгу напише. Якщо цікаво, підкажу, як знайти.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]